Mamici din Arad! (96)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Hai ma Ada, la noi e cu ce si din ce, dar nu-i bunavointa
Mieluti vii? ioiiii, nici eu n-as mai manca daca i-as vedea.

De la Obor le-a luat si prietena mea fetelor (gemenutele, prietenele lu Raul) dar am uitat sa o rog sa se uite si pentru Raul

Cine are jardiniere si vrea muscate curgatoare? va spun eu un pont...sunt la Sanlean, la o sera, cu 3 - 3,5 lei bucata. Si-a luat o vecinuta si musai sa ma duca si pe mine ca altfel nu mai are liniste si pace cu mine



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Mama ce de le-ati mai scris!!!!
pana v-am citit am obosit, asa ca nu mai zic decat noapte buna. Merg si eu la nani ca ar fi cazul.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Multumim tuturor pentru aprecieri!

Moni, ce mortala ii Diana,chiar acum ii spuneam lui Calin ce ti-a zis azi la telefon, ca face prostii.

Clau, chiar vroiam sa strig dupa tine ca ai cam disparut.
Super ideea lui Claudiu cu mancarea!
Am vazut ca la Artima au miel.

Magda, stii ca mie nu-mi plac cainii , de fapt mi frica de ei de mor, chiar si daca-i cat o pisica deja tremur si cand se apropie un caine de mine imi imaginez deja cu sare la mine.

Miha, nu-s obisnuita cu mesaje asa scurte din partea ta.

Diana, mai pui te rog o data link-ul cu biciclete ca nu-l mai gasesc.




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alina eu te inteleg perfect cu frica de caini ca doar si mie mi-e frica si de un pekinez .Doar de ai mei nu mi-e frica,pe ai mei ii motrosesc ,ii cert la greu,dar de altii mai ales daca e in spatele meu am impresia ca acusi sare si ma apuca de picior .Cum stai cu conducerea?
Ada dar ce de animalutze aveti!Miei,cai,porumbei...super

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Alina, uite aici: http://www.preissturz.at/kinderfahrzeuge-Kat110.html?pSession=e0e18bfc10070dfb75ebb1475957f9e9

Este un magazin identic si in Ungaria ptr cine se descurca mai bine in ungureste. Transportul si preturile sunt tot pe acolo, poate doar o idee mai scump. http://www.arzuhanas.com/Gyerekj%E1rm%FBvek-Kat834.html

Editat ca pana la urma am gasit bicicletele si pe ungureste.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06) Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Nici eu nu stiu ce sa facem de papa. Eu sunt cam anti carne si dulciuri in ultima vreme.
Clauditza si Alina, daca a-ti avea un caine numai al vostru sigur v-ar intra pe sub piele. Pechinezii sunt latratori si rai, chiar daca sunt mici . Mie nu-mi plac.Terra Nova e cat un vitel de mare, dar e super bland, caine de copii, asa ca daca-i mare nu-i neaparat rau, si daca-i mic nu trebuie sa fie neaparat bland, ca zice ca astia mici au inima de leu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Moni fparte dragutza Dia, cum a stiut ea ca-i Sf Gheorghe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ei cum sa nu stie,toate le stie .Zilele trecute a surprins-o mami batand cu lingura de lemn in usa si cand a intrebat-o ce face, i-a zis ca e la Doamne-Doamne - asa zice la biserica.Ea vazuse calugaritzele batand toaca la manastire la Gai ,de-acolo i-a venit ideea
Eu sunt lesinata dupa caini si dupa pisici.Imi plac de toate felurile,dar prefer ciobanestii mioritici,aia germani,sau chiar maidanezii,mai putin pechinezii. Cat am stat la casa la socrii aveam 5 pisici Sunt niste figuuuri matzele de nu-i adevarat!

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Na, dorm amandoi piticii mei. Mare minune, mai ales sa doarma deodata. Azi n-am nicaieri de mers, alta minune. Bine, acum dimineata ca dupa masa avem balet, engleza, bla,bla.

Alina mai ai musafiri? Nu iesi cu Ade? Am vazut si eu pozele sunt mortali amandoi. Si coltarul arata bine.

Diana felicitari pentru locul doi.

Moni, mortala Diana

Gravidutele cum sunteti?

Ada, Matia s-a indragostit de Hera. A stat 40 min in fata monitorului si vorbea cu ea. Tot mi-e naclait ecranul de cati pupici i-a dat.

I-am gasit testicolele lui Matia. Erau coborate in scrot aseara la baie. Nici nu stiti ce bucuroasa sunt.

Nu mai stiu care dintre voi stie ungureste, ma ajutati si pe mine cu adresa de scaune de masina ( inaltatoare din alea pana la 36 kg) de pe site-ul lui Brandon.Vrea sa-mi cumpre o prietena din Ungaria asa ceva si vreau sa ma informez inainte sa nu-mi ia cine stie ce prostie.

Ma duc ca vreau sa-mi spal frigiderul. Daca tot ii gol pusca


Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MIHA ma bucur ca e ok Matia,ai scapat de-o grija

Unde-o vad si eu pe Hera??? Am ratat ...

De ungureste, nem tudom ... Ildi stie presupun.

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

Mergi la inceput