Mamici din Arad! (96)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

La multi ani Gheorghe si Gherghitze, daca avem prin zona!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

quote:
Originally posted by niko_26

La multi ani Gheorghe si Gherghitze, daca avem prin zona!



Ce dragutza esti,te-ai trezit seara la 10,dar te-ai trezit in comparatie cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

incercati radio fly dance

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ha ha am eu acasa un Ghitza asa ca mersi.La multi ani daca mai sunt si altii / altele prin zona!
Bine ca macar fiica-mea stia ce-i azi: cand am intrebat-o cum de-a echipat-o azi asa frumos buni,mi-a raspuns: "ATA-I ZIUA A LU GOOGHE!"
FLAVIA felicitari pentru job!
ALINA fain coltzarul,bine ca ai loc! Eu din motiv de numai 2 camere l-am facut mai mic,ca am inghesuit si biroul aci. Ti-am vazut si strumfii mai ales motanitza incaltzata
In rest sunt biiiine - doar cu o masea in minus


MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

La multi ani celor ce isi serbeaza azi ziua onomastica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gheorghe, Gheorghina, George si Georgiana

Felicitari FLAVIA pentru job

Alina, atat coltarul si fotoliile sunt superbe, iar copilasii tai sunt geniali, in special pisicutza incaltata

Ada, Hera e SUPERBAAAAA!!!!

Io-s cam zombii...ieri seara am fost niste prieteni la noi si au plecat abia pe la 1.30 noaptea ...pana am strans tot s-a facut ora 2 pe mine si la 6.20 a sunat ceasu Sunt cam in urma si cu curatenia, dar daca n-am reusit sa spal geamul si perdelele din sufragerie pana acum il las pana dupa PAste
La munci e ca pixu...nici macar 1 leu chior nu primim prima de Paste, atmosfera e din ce in ce mai tensionata...satula's pana peste cap

Diana, ce super e bicicleta aia cu Spiderman...sa nu o vada Raul cumva ca am pus-o

Eu nu ma uit pe site-urile cu caini ca nu-mi plac, am o repulsie la caini de nu-i adevarat...am si avut multe neplaceri din cauza lor asa ca mai bine nu

Am avut o sarcina importanta de la Raul...sa-i scriu la iepuras sa-i aduca o bicicleta nou nouta ca a lui s-a stricat. No acum io de unde sa-i cumpar o bicicleta nici scumpa, nici ieftina dar buna?

Miha, m-ai pus pe ganduri cu testicolele lu Matia...eu nu l-am mai cautat pe Raul de foarte mult timp...pe la vreo 9 luni tin minte ca mi s-a spus ca nu i-au coborat outeledar de atunci inafara de mine nu cred ca l-a mai cautat careva...dupa Paste musai sa ma duc si eu cu el la un control
Sa va faceti bine


Monica, ce dulce e Diana Replica "fac prostii" o aud si eu destul de des

Ioana, sper din suflet ca sunteti bine

Ce mesaj imbarligat am scris dar doar de unu ca asta sunt capabila



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CLAU daca te consoleaza cu ceva si noi primim de la servici de Pasti. Ma bucur ca am avut bani de avansuri,la ce bine stam De o luna e gata semnat procesul verbal de rambursare TVA si nici in ziua de azi n-au virat nenorocitii de la finante banii - ca doar sunt peste 130 000 de euro ,asteapta sa falimentam cu totul Iar m-am enervat

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Moni, voi vorbiti de sute mii euro rambursare TVA iar noi vorbim de milioane si tot asteptam ca voi...dar la noi alta e problema, problema de ...mai bine-ti spun cand o sa ne mai vedem...chiar asa, cand mai tragem o intalneala numai noi fetele?

Moni, nici macar avansul nu s-au sinchisit sa ni-l dea mai repede...abia vineri intra ...bine ca intra si ala

L-am intrebat pe Clau ce sa facem de mancare de Paste si stiti ce mi-a zis? sa luam carte de bucate si unde se deschide aia sa facem Am o carte cu 3 capitole...mancare traditionala, internationala si inca un capitol (nu-mi amintesc exact ce fel de mancare) si vedea-m-ati facan mancare turceasca
Oare la Selgros se gaseste miel?



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Clau... Moni...daca va consoleaza cu ceva...nici noi nu dam prime de Pasti, ca n-avem cum.
Io am doi miei, dar pe cine conving sa-i taie? Asta-i problema, ca mi s-a spus ca-mi aduce un miel gata taiat si desfacut si m-am ales pe graba cu doi, mici...si care behaie la greu dupa mama lor. Nu ma duc sa-i vad ca nu mai manc miel anu' asta. Ca devin si astia parte din familie, ca porumbeii.
Clau, la obor sunt biciclete ok ca pret si arata bine, cred ca la 150 ron, negociabil.
Ioana, si eu sper ca sunteti bine.
Gabi, au facut febra sau doar tusesc incontinuare?

Noapte buna!
Flavia, voi tot in casa? Felicitari pentru job!




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Ba macar la noi dau eu mai repede de obicei banii (numai sa am ce ...) si niciodata n-a comentat aia ce da confirmarea din Italia.La fel si tichetele le dau cel putin cu o zi mai devreme,nu intreb pe nimeni de sanatate.

Io habar nu am ce fac de mancare e ultimul meu gand ... tzap o ciorba acolo,o friptura ceva ... poate cumpara miel mami, habar nu am,prajiturile tot ea le face.Important e ca am deja sunca ,abia astept sa o pap fiarta cu oua rosii,ridichi si eventual telemea - drob ciuciu desi imi place, poate pica de undeva
Obiectivul meu e sa ZAAAC , sa ma odihnesc,desi nu cred ca o sa pot ca sunt tare in urma cu actele,probabil ca sambata oi fi calare pe ele.Ca norocul ca tot mami mi-a facut curatenia generala,cu asta nu mai am treaba.

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006)

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

Mergi la inceput