Gravidute si mamici de TIMISOARA (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ciao!!!

Merci Miha!!!

Fain de sotiorii astia cu team building-urile lor!!! mai stiu si pe altii!!!
Desi era fain cand mergeam si eu si inca foarte des... eee vremuri apuse!!! speram sa mai vina!!! :)




Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

http://community.webshots.com/user/cristinalex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Noi ieri am cumparat cadoul de Paste a lui Alex : un ciobanesc german de 6 saptamani! este superb! il cheama Cocki, asa a vrut Alex , ca pe catelul lui de plus :)
Bineinteles ca il tinem la bunici ca bietul animal ieri a fost terorizat! la fel ca multi alti catei frumosi ca am fost si in piata de caini si la mai multi ca sa cautam unul care sa ne placa.
Cel mai mult i-a placut un Cezar superb ... l-a smotocit de la zapacit saracutul de el....

O sa facem si poze sa=l vedeti si voi!!!

Va pupam


Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

http://community.webshots.com/user/cristinalex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Hello fetele!

Mai veniti in Botanic?

Cristina sa va traiasca ciobanescu...Ai idee cat de mari se fac astia? Va trebuie curte! Are prietena mea din toamna o catea si a crescut super mare...mi-e frica de ea!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!

Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:



tuturor

si revin

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

o pentru cine mai doreste ....

Mihaela conformat - schimbat tickerul - simplu la Odobescu nu mi-au dat copilul la san ( Laurentiu = flamanzila , pentru ca eram la prematuri trebuia sa ma "mulg" in sticluta sa vada ei cat mananca copilul ) iar acasa mi-a refuzat sanul ( doar curgea mai usor din biberon ) si pe cand am mai reusit sa-l pun la san sa pape mi-a cam scazut mie "productia"

Ashera acum sunt aici ... cand ai intrebat tu .... faceam concurs cu tati care ajunge mai repede la pentru ca am luat si noi de la copil .

ba da fetelor ati avut dreptate a fost enterocolita + rosu in gat , enterocolita provocata mai mult ca sigur de un danonino care nu a fost pastrat in conditii corespunzatoare la magazin . Dar acum sper ca ne-a trecut desi eu tot am pitici pe creier .

lui Raulito pentru cele 6 luni implinite


Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

irina eu pe toata sarcina mi-am cumparat doar o singura pereche de pantaloni , atat . Eu fiind mai "plinuta" + burtica nu foarte maree m-am descurcat cu ce am avut . Haine de gasesti si pe Rebreanu (au si croitorie rapida ) dar toate erau urate (din punctul meu de vedere ) de parca toti creatorii de modele au intrat in concediu deodata . In ceea ce priveste patuturile depinde ce va doriti si de bugetul alocat . Noi avem patut tip tarc cumparat de pe Rebreanu (am eu un fix dar asa de tare seamana marfa din magazinele din Euro , Terra , etc. cu cele din Rebreanu ... numai pretul difera )

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Otim unde anume pe rebreanu? Eu stau in zona Sagului, aproape de Rebreanu.
Si eu sunt plinuta si ma uitam de dimineata ca pantalonii de pe mine pica inca, dar am eu un fix sa nu le pun curea. Deci cred ca i-as mai purta inca binisor.
Am si o conformatie zici ca nu sunt gravida, numai grasa. Chiar ziceam azi ca ma mir ca nu mi-a atras atentia nimeni sa nu mananc asa de mult ca m-am ingrasat.

Se pare ca e vreme frumoasa afara si toata lumea e la plimbare.



17+ inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:


Miha,
dar e la curte ciobanescul. E la socrii ca doar nu o sa=l tinem la bloc!!! as muri!!! nu as rezista nici macar o zi!!!
Stiu ca se face imens ca i-am vazut si parintii si sa vezi cat sunt dar noi suntem obisnuiti cu gabarit mare la caini ca inainte am avut rotweiler si era mareeee! Dar !!! din pacate!!! a fost otravita la inceputul anului cand niste hoti au spart casa vecinilor de langa socrii si saracuta nu mai e...
Cand intrebai daca venim in Botanic????


Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

http://community.webshots.com/user/cristinalex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Azi am fost sa cumpar lenjerie ptr patul lui Alex si i-am luat 2 dar i-am luat si bebelinei una roz ca nu m=am putut abtine.

Fetelor sa stiti ca la UTT pe Calea Aradului gasiti lenjerie de pat tare faina si de calitate. Adica eu prefer bumbacul! si sunt si ptr copii asa de dragute!!! Sunt superbe! Si cred ca au preturi mai mici decat in restul orasului.

Pupici


Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

http://community.webshots.com/user/cristinalex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Deseara mergem la Cavaleria Rusticana!!! sa ne mai delectam si noi...

La multi ani tuturor fetelor care azi isi serbeaza ziua de nume precum si sotiorilor sau copiilor.


O zi frumoasa!


Cristina

Alex 20.02.2006

W 32 Beatrice

http://community.webshots.com/user/cristinalex

Mergi la inceput