Clubul nurorilor (83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Mephala ce copii frumosi ai. Doamne, ce ochii frumosi au -sigur mostenire de la tine, am vazut ce mamica frumoasa esti. Poza aia cu teo imbrobodit arata ca o pictura celebra . Iti spun sincer ca mi-au dat lacrimile cand ti-am vazut strumfii. Cred ca deja ticaie si la mine ceasul (in vara fac deja 31). Avand in vedere ca eu am ochii verzi si sotul a fost blond si carliontat cand era mic, sper sa avem si noi un ingeras cu ochii albastrii si blondut.

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Briza marii, si-ti multumesc mult pentru vorbele frumoase. Sa va ajute Dumnezeu si voua sa va tineti copilasul mult dorit in brate. E minunat sa fii mama.
Apropo de varsta, la 30 de ani l-am nascut pe Iustin, primul copil, . Teodor a venit doi ani mai tarziu...si ne mai dorim unul, , dar nu acum.

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii,

multumim,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

pe minde va rog sa ma scuzati zilele astea sunt intr-o pasa proasta incerc sa recuperez dar ...vad ca nu mai reusesc...

quote:
Originally posted by briza_marii

Lasa mai Stef ca tu macar ai un motiv f intemeiat sa arati asa. Eu nu am nici o scuza!! . Auzi, cred ca ai gresit cand ai scris 50, nu?!!!!


briza_marii



nu n-am gresit e chiar asa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dennise spune:

seara buna , dragelor! as vrea sa ma primiti si pe mine alaturi de voi , cu mentiunea ca soacra mea e si buna si nebuna...nu se decide niciodata de care parte e! , dar iubeste cei doi baieti ai nostrii la nebunie , pe luca si pe george!eu sunt o balanta care vrea sa detine controlul...ea o leoaica bataioasa...oricum ar fi o apreciez mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Stef sper ca nu e ceva grav, ci doar asa o indispozitie de moment. Iar referitor la nasa...jos palaria. E romanca?
Mephala esti f curajoasa ca vrei 3 copii. Noi suntem 3 fete cucuiete, eu sunt cea mai mare. Le-a fost greu parintilor (am fost facute din 4 in 4 ani-ca olimpiadele), dar pentru noi e f bine. Sincer, multumesc cerului ca am 2 surori pe care stiu ca pot conta si care sunt alaturi de mine.

briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

quote:
Originally posted by briza_marii

am fost facute din 4 in 4 ani-ca olimpiadele)




, sa fiti sanatoase!

hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Neata dragelor!
Dennise bun venit. Noroc cu tine si Mephala ca noi pe aici avem numai norici mititele si ginerei deloc.
Kitzy sper ca esti bine si ca ne dai vesti si azi -ori aici, ori pe mobil
Andreiut si tu sper ca ne dai vesti bune.
Aly ma gandesc la tine...cred ca deja ti-ai vazut o parte din noii colegi
briza_marii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata! briza da' cafeaua? o dau eu?

acu sa vad ce timp mi-a mai ramas sa recopr din urma si sa revin si eu in randurilor oamenilor buni

briza..a fost destul de grava situatia..sper ca mi-am revenit..ieri am avut o zi superba... si in sfarsit cred ca pot trece peste..acum nustiu s'o vedea...nasa arata ..nu-ti pot spune..ce siluieta(bine cladita domle')si e printre putine italience care arata asa...

Stefania X2 ... eu, broskutz :)
Nasterea unei stele...numita Stefania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Dennise bine-ai venit!
Brizutzo inca n-am nici o noutate, dar va tin eu la curent cu vestile
Pana acuma nici un semn, am tot sperat s-o nasc de Florii, dar n-a vrut nicicum sa vina, prapadita.
Sper ca saptamana asta sa-si faca aparitia sa mai tina in suspans pe mami si tati

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Stef ma bucr ca acum esti mai bine. Si dc vrei sa ne pov ce s-a intamplat, noi suntem aici. Aly ne dadea cafeaua cea de toate zilele; se vede ca nu e azi pe aici . Eu oricum, am halit deja un ness pana la ora asta.
Kitzy bine ca ai dat de veste ca sa stim si noi cum iti mai e.

briza_marii

Mergi la inceput