Fetele din America (106)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns philip spune:

lexi, pai philip avea castronel asa, cred ca l-ai vazut in poze deci bretonul ii statea mereu pe frunte si restul parului ii acopereau urechile.

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

quote:
Originally posted by Ramona J

Mie mi-e frica sa mai pun retete. Cami n-a mai scris dupa ce am dat reteta de muffins, Corinadana a disparut si ea dupa ce am pus reteta pentru paste. Asa ca ziceti voi!

The best thing you can do for your children is to love your wife.




N-ai inteles: nu am mai scris pentru ca eram ocupate cu infulecatul... muffins..!!
Serios am facut si au iesit super!! Multumim frumos de reteta, o punem la catastif!! Acusica ma delectam cu pepene.
In alta ordine de idei: superbi copii ai!! sa va traiasca!!

Ditto: pentru Ciuf, Sanziana, Philip, Simina, Anamaria, Corina..nu stiu zau ce este in apa asta de americi de ies asa copii faini.. sau or fi genele??!!

AMR 13 zile!!!





Cami & Sofia - 8 mai 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

de la castronel ni se trage, deci, ca ei n-au fost tunsi decat standard pana acum. trebuie sa ne revizuim atitudinea si stilistul, daca vrem par lungut.
multam de indrumari, va mai tin la curent cu progresele in acest domeniu de mare interes pentru comunitatea americana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Wow, Lexi ce baieti frumosi ai...
M-au omorit obrajii celui mic.

Anamaria

"I used to be Snow White, but I drifted."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Da lexi! Mie mi-au ramas ochii la cel mare, are o privire!!
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Na... ca tot vorbeam de copii faini: Lexi sa-ti traisca baietii si tie!!

Si ca tot se vorbea de frizuri de-ale copiilor, noi suntem la capitolul "o batalie mereu pierduta", uite cam asa aratam:
http://picasaweb.google.com/carmenmstancu/MartieAprilie200802/photo#5187093532057321154
Singurul moment in care putem sa ii descurcam buclele este dupa baie, in rest... Dar nici nu ma indur sa o tund scurt de tot..


AMR 13 zile!!!

Cami & Sofia - 8 mai 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Andrada, eu ma surprind tinjind dupa inca un bebe mic (sa fiu sincera)...imposibil, dar inima cere. Cel putin un din pozele lui Lexi (cea cu baietelul in 2 dinti jos) m-a lesinat.

http://www.flickr.com/photos/71042360@N00/2420691105/in/photostream/

Cami, nici eu n-as taia buclele alea superbe...

Anamaria

"I used to be Snow White, but I drifted."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Lexi, ce copii superbi! (Multumesc Anamaria, numai asa le-am putut vedea).
Corinadana, Cami, ma bucur ca sinteti bine. Ce mare e Sofia! Dupa virsta ma asteptam sa fie mai micuta. Fac pariu ca e mai grea decit Anuta, care e mai "batrina". Si ce par minunat!
Anamaria, nu e tirziu mai pentru inca un bebe.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ce mult s-a scris!!!!

Al meu copil e made in UK...hihi...deci reteta de facut copiii frumosi in US nu se aplica...

Philip, mersi pt dedicatie!!! Superba!!!! Ai un baietel mortal!!! Ii sta foarte bine si asa tuns!!!! Si are niste gropitze!!!
Noi am inceput inotul de la 3 ani jumate, si era si el foooarte slab (vreo 13kg si avea cam 105cm...sau cam asa ceva!!!)...dar nu imi aduc aminte sa fii dardait!! (La noi nici nu prea ai sanse sa iti fie frig adevarul este!!!)


Cami, ce bucalata frumoasa ascunzi tu acolo!!!!! E superba!!! Imi plac si picturile ei!!! Nu iti face griji cu pieptanatul, prietena mea (care are 30 de ani) si are parul cretz tare, se piaptana foarte rar si pe cuvant ca nu pare ciufulita!!!!


Lexi, ce baietei frumosi ai!!!! Cel mic e scump foc!!!

Gata...am terminat cu privitu!!!


Ana-maria, eu mai trag cu ochiul la baietii tai (hihi) si imi plac frezele lor!!!!
Si eu am avut tentativa sa ii las parul lung lui David, dar lui nu prea ii place (aici e f cald) si ii creste ingrozitor de incet!!!!


Ciuf, am ramas !!!!! Foarte sigur pe el Luca pe bici!!! Nu imi vine sa cred!!! Si noi am incercat sa renuntam la roti...dar nu ne-a mers!!!! Super merge pe bici!! De cand ati scapat de rotile ajutatoare?

Andrada, tu cand bagi poze??? Ca am vazut de mult camera lui Marcu





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, Disneyland 2008
Mami si tati


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Ah am uitat!!
Azi am avut o zi libera si eu si tati...am livrat copilul la gradi si am trait ca pe vremea studentiei...
Si daca tot am uitat cati ani avem, ne-am facut cu Wii si acum sotul si David nu mai au ochi pt altceva!!!! (ce usurare pt mine!!!)





“One test of the correctness of educational procedure is the happiness of the child.

Sinzi, Radu si David psihologul
:
varsta, poze, Disneyland 2008
Mami si tati


Mergi la inceput