Fetele din America (106)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Trebuie sa il facem la bucatarie ca vine iar moderatoarea aia de la calatorii si il muta,
L-am facut
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

suna bine reteta si e tare simpla, as incerca-o si euu, asta cu conditia sa mai gasesc picior de miel, erau gramada de Pastele celalalt dar acum nu mai vad, tre sa merg prin mai multe magazine.

am fost la sala (am alergat 30 de minute) si-acu-s la munca fara pic de chef si am de pregatit o sedinta importanta pt maine :(

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Anamaria sint superbi copiii! Ce plete haioase are Alex, ii sta si tare bine cu palaria aia - ca un "tejano".
Thank you de reteta, nu cred ca gasesc picior de miel dar nu-i nimic. Fac cu ce gasesc. Daca are atita vin sigur imi place.
Andrada cu facem sa copiem din retetele vechi la subiectul de bucatarie?
Uitai sa zic ca l-am recunoscut si pe Luca lui Ciuf intre poze. Va mutati in NM? Am vazut ca ati pozat case noi. E greu de gradinarit in TX, nu-mi imaginez cum o fi in NM!
Andreea, eu nici n-as putea sa alerg 30 de min. Cool!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Mie mi-e frica sa mai pun retete. Cami n-a mai scris dupa ce am dat reteta de muffins, Corinadana a disparut si ea dupa ce am pus reteta pentru paste. Asa ca ziceti voi!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Ramona, nu ne mutam in NM...avem un var acolo si el construieste casele alea din poze...Dumnezeule, ce iese din minusitele lui Arthur!!!
Alex are si palaria (si nu vru d-aia ieftina deloc ci autentica)...si plus am cumparat cowboy boots (pe care le fur si eu ocazional ca ma potrivesc la picior cu Nick)...maro jos si rosii ca focul sus, brodate, la-la, la-la. Alex se ia dupa sotu', ii place la "tara" cu animale si aer curat...plus ca-i indeminatic foc. Nick e ca mine, orasean lenes

Pentru miel, baga un ochi la www.dartagnan.com...acolo au pulpe bune.

Philip, felicitari pentru rezistenta, eu imi pierd nitel rasuflarea pe la min 18 (adika simt ca fac heart attack) si merg putin pe jos sa-mmi revin.

Anamaria

"I used to be Snow White, but I drifted."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

N am disparut...
Am fost un picut mai ocupata cu Raluca cu scoala/ booster club/ dans. Se apropie academic challenge de sfarsit, mai o saptamana si gata. Urmeaza premierea. Apoi testele CAT6.

Am vazut si eu poze de copii frumosi!!! sa va traiasca fetelor si sa va bucurati in fiecare clipa de ei.

Fetele intrati pe reteteculinare.ro - posteaza fetele acolo niste retete si poze si tot de te ia cu lesin numai cand le privesti!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lexi spune:

fetelor cu alergatul, luati-va monitor pentru inimioara si asa n-o sa va mai ajunga gafaitul, ca stiti exact cand e cazul s-o lasati mai moale vreo juma de tura, numa bine sa se regleze tic-tac-ul corazonului. eu asa am reusit sa depasesc cele zece minute in care puteam sa ma desfasor fara pericolul de a ameti si stiam sigur cam cat mai am pana ma prabusesc.

anamaria si andreea, nu mi-ati spus cum se trece de etapa aia suparatoare cand parul nu e nici lung si nici scurt, ca pe mine atunci ma streseaza. dam parul pe dupa urechi, prindem bretonul cu clame?

nu mai stau, ca ma asteapta micile dejune pentru intarziati, dar nu plec fara sa va spun ca aveti/avem copii pe cat de frumosi, pe atat de talentati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Lexi, noi sintem la faza "clame" cu Anuta. Ca tot era tunsa ca un baietoi, ne-am hotarit sa-i lasam parul sa mai creasca. Desi are doar vreo trei fire. E enervanta etapa asta, ei ii si creste destul de greu parul.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

A facut cineva geocaching? M-as baga si eu. Cred ca i-ar place ideea lui Marcu..
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Andrada, despre ce e vorba?
Uitai sa va spun despre un site dragut, i-a placut lui Alexandru ca-i cu NY www.meetmeatthecorner.org

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput