Mamici din Arad (94)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Raul!
Clau, sa va traiasca flacaul si sa va aduca multe multe bucurii!


Diana, daca nu e pacaleala, felicitari!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

de Mara

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Diana, e pacaleala ori ba??? Daca e pe bune eu iti doresc numai bine si sa stii ca problemele se rezolva.
Abia astept sa fiu iar gravida, mi-a facut pofta Miha cu Victor si Ildi si Carmen, da nu stiu de ce am impresia ca nu v-a fi asa usor sa raman de data asta.

Raul
Clau, sa va aduca numai bucurii si sa fiti fericiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

la multi ani raul!!!clau sa va traiasca sa va bucurati de el si sa vina barza si latine cat mai curand.
diana sincere felicitari.te vei descurca si da-l naiba de rezi ,ai timp o viatza sa tot faci cariera,supraspecializari,asa iti vezi copiii crescand.

din pacate la mine nu e o pacaleala dar aseara m-am despartit de cea care mi-a fost 13 ani cea mai sincera si buna prietena,shely cateaua mea....si oricat ma gandesc ca e un caine nu reusesc sa ma adun nici cum....ca ma doare tare....

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

votati bulina www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=5" target="_blank">aici(asacreste) si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">aici(elisadescoperindlumea)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

Abia acum am reusit si eu sa citesc ce ai scris,vorba fetelor daca e adevarat si nu pacaleala de 1 aprilie,DIANA felicitari si chiar asa o sa fii de admirat ca si MIHA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

LA MULTI ANI RAUL
Clau sa-ti traiasca flacaul si puneti-va pe treaba si faceti-i la anul si o surioara .
Flaviama bucur ca sunteti mai bine si lasa impresile ,faptele vorbesc.Te rog cand ai chef trimite-mi linkul cu platfusul
Diana daca chiar nu e pacaleala ,atunci wow Felicitari!Sa fie intr-un ceas bun , tu oricum iti mai doreai un bb ,atunci se pare ca cineva a hotarat ca acum e momentul.
Alina a condoleante pentru catelusa ,e dureros cand te desparti de cineva de care te-ai atasat ,chiar daca e doar un animal.

Na cam atat ca David sta pe capul meu si nu ma lasa ca mai scriu.

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Flavia, da-mi pm cu nr tau digi mobil. De duminca te tot sun pe fix, iar mobilul e inchis azi. L-am scris pe o hartie si nu il mai gasesc, ba am mai sunat si pe altcineva din greseala.
Carmen cat mai mergi la lucru? Serbanica ce face?
Ildi tu ti-ai mai vazut printesa la echo?
Eu mor de somn...as fi dormit de amiaza cu Tudor dar nu a vrut sa doarma si nu m-a lasat nici e mine. Numa bine am atitpit 2 minute cred, cat sa ma trezesc cu durere de cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

binenteles ca mai vroiam sa scriu multe dar parca nu-mi sta capul...
m-am intalnit ieri cu ioana si familionul,fff faini toti 4,baietii au crescut fantastic eu nu i-am mai vazut de 1 an si...
m-am intalnit si cu carmen mel si serban la purtator care e din ce in ce mai mare
ildi multumesc.

claudia-maria ti-am admirat papusica printre flori,e o dulceata.e o perioada mai dificila acum cand e atat de micut si oricati copii ai face fiecare are ritmul si personalitatea lui....si te solicita in felul lui,asa ca acordati putin mai mult timp si tie,un pic de somn in plus si ai sa vezi ca-si revine si lactatia.si cel mai mult remediu este sa il pui mai des la san sa stimuleze.
pt ca zilele astea a fost tare maraita eli a mea(si am descoperit si motivul e pe drum dintisorul nr 7) a supt des, nu i-a mai trebuit papa solid.vai ce m-am mai bucurat...laptele praf pe mai tarziu

alina mamica bulinei www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0" target="_blank">Elisa (20 iunie 2007)

votati bulina www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=5" target="_blank">aici(asacreste) si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">aici(elisadescoperindlumea)


povestea noastra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,
in primul rand la multi ani Raul, sa cresti mare si cuminte.

Noi suntem de ieri acasa, dar abia acum am reusit sa intru pe net.

Va multumesc din suflet pentru urari, au fost foarte emotionante mesajele. In mod special le multumesc fetelor care m-au vizitat ( si celei care n-a putut trece de portar) pentru ca mi-a picat tare bine orice vizita, avand in vedere ca m-am plictisit de moarte.

Prima zi acasa a fost un fiasco total. La 5 min dupa ce-am intrat pe usa m-am certat cu barbatu, casa am gasit-o ravasita, ceea ce mi-a accentuat starea de nervi, pana la urma m-am rastit si la copii, lucru de care mi-a parut rau in secunda urmatoare si m-a facut sa ma simt ca naiba. Dupa o tura buna de dat apa la soareci am decis sa nu le mai bag in seama pe toate si m-am mai calmat. Victor a fost si el destul de agitat, parca nu si-a gasit locul, si parca ii era frig tot timpul.
Noaptea a trecut cu alaptari din ora in ora. La 6 dim s-a trezit toata casa, cu prunci unul mai miorlait ca celalalt.
Matia e calare pe mine, mai ales cand il tin in brate pe Victor, il pupa, il trage, se urca in patut, se catara pe masa de infasat, a reusit deja sa-i bage o grisina in gura. De tzatza nu-i interesat.
Victor e cumintel, suge des, cam la o ora o ora jumate. Se schimba parca pe clipa ce trece.
Na, cam atat despre noi.

Wow Diana, felicitari.Eu iti doresc sarcina usoara si un bebic sanatos. Restul se rezolva toate.

Alina a ma bucur ca a revenit Eli la sentimente mai bune pentru tzatza. Sunt buni si dintii astia la ceva. Imi pare rau de pierderea suferita si te inteleg ca iti este greu.

Claudia Maria si eu as fi de parere sa mai astepti o saptamana cu laptele praf. Nu cred ca pateste nimic daca a pus asa putin o saptamana.

Na va las ca sunt cu Victor in brate, si-am intepenit.

ps mie nu mi s-au desmortit mainile.oare cand se va intampla? sper sa nu raman asa.

Eu cu si Daria- 29.01.1999; Alex - 07.02.2003; Matia - 31.10.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Raul! Clau sa-ti traiasca si sa va aduca numai bucurii!
Miha,Victor bine ati venit acasa! Las ca incet va obisnuiti unii cu altii si va fi bine.
Diana, ce veste. Am citit si eu de citeva ori. Si vorba lui Gabi, esti pe locul 2.Felicitari, restul o sa se rezolve.Sarcina usoara si un bebe sanatos!
Alina.a
Claudia Maria, ti-am admirat si eu copilasii. Sa-ti traiasca!
Flavia, ma bucur ca sunteti mai bine

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

eu zic ca e pacaleala de 1 aprilie...asa-i Diana?? asa-i??...oricum cred ca am citit mesajul tau de cel putin 4 ori si uite asa-mi faceau ochii

Miha, bine ati venit acasa! Imi pare rau si imi cer si mii de scuze ca nu am venit reusit sa vin la spital dar am fost prinsa peste cap cu pregatirile pentru ziua lu Raul.


Multumesc foarte mult tuturor pentru urari!
Azi am fost si la gradi...ufaaaaa am scapat si de asta si ne-am golit si buzunarele Asta e, unu avem si pentru el traim, nu??



Votati-ne si pe noi

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=9" target="_blank">CataDragoste
si
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">Papadia

Mergi la inceput