Mamici din Arad (94)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI,RAUL!Clau,sa va traiasca voinicelul si sa aveti parte de multe bucurii impreuna!

Anca , mami de Alex
Poze
"Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului."
Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi Raul. Sa crsti mare, sanatos si cuminte si la anu sa ai si o suriora.
Alina cum e Dragos? Tudor e puscat, evident de la atata zbenguiala si randuri e transpiratie. Duminica s-a trezit cu tuse seaca de magarus la fel si ieri, azi e tot seaca dar nu mai e de magarus. Nu l-am dus azi la gradi, vreau sa vad cum evolueaza. Nu a facut febra, nu il doare nimic, atat ca tuseste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Raul! Sa cresti mare si sanatos!

Fetelor, sunt emotionata si acum de-mi tremura mainile. Mi-a intarziat mie ciclul, dar de am zis ca oricum abia imi venise, m-am protejat.. Si totusi dupa 10 zile de intarziere, azi dimineata mi-am facut testul... Surpriza... 2 liniute... Inca nu stiu ce sa zic, ma bucur si nu prea...vai de ziulica mea cu 3 copii la 2 camere, plus ca trebuie sa ma intorc si la lucru sa nu ma dea astia afara din rezidentiat...
No, cam asta e...


Ce parere aveti? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Diana felicitaaari!!! Stiu ca iti doareai inca un bebe!!! Cu camerele o fi ea cumva,se aranjeaza ele toate,o sa vezi!

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA {01.01.2006}

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

www.youtube.com/watch?v=p5Pg59N851M&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=Tn1KFW2kcs8&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=_XYApregsFI&feature=related" target="_blank"> www.jurnalul.ro/articole/119327/#350 tii-ce-impact--au-gandurile-tale" target="_blank"> www.jurnalul.ro/articole/119993/fiecare-primavara-e-bucuria-unui-nou-inceput!" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana, am citit de 2 ori, am crezut ca nu vad bine, asa ca...FELICITARI! Wow se inmulteste gasca de pitici. Super! Hai ca esti mamica eroina, te descurci tu cumva.Te declar pe locul 2 dupa Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Diana nu ne pacalesti de 1 aprilie , nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, l-am auzit si eu ieri pe Dragos tusind putin, dar aseara nu l-am mai auzit. Pe Dragos l-am schimbat de 3 ori de transpirat ce era la Evetrix!

Diana, mie mi-e frica ca-i pacaleala de 1 aprilie. Las felicitarile si urarile pe mai tarziu sau maine.

Mergem afara putin...




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

La asta nu m-am gandit Nici de inventat pacaleli n-am apucat azi

MONI SI www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA {01.01.2006}

"Scrie ca sa nu pierzi florile gandului tau, pe care, altfel le ia vantul !"- N. Iorga

"Toti oamenii te aud cand vorbesti; prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte."

www.youtube.com/watch?v=p5Pg59N851M&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=Tn1KFW2kcs8&feature=related" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=_XYApregsFI&feature=related" target="_blank"> www.jurnalul.ro/articole/119327/#350 tii-ce-impact--au-gandurile-tale" target="_blank"> www.jurnalul.ro/articole/119993/fiecare-primavara-e-bucuria-unui-nou-inceput!" target="_blank">



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

LA MULTI ANI! RAUL
Claudia sa va creasca mare si sanatos ,sa va bucurati de el,am vazut pozele,iar ti-ai schimbat culoarea de cind nu te-am mai vazut eu si ai parul lung.

Flavia,Alina,Diana,Gabi si tuturor va multumesc de incurajari,am facut duminica proba suptului pe o perioada de 12 ore sa vadem de cite ori mananca si cit maninca,a fost dezastru in 12 ore a mincat de 7 ori si nu mai mult de 40 de grame dupa vreo 40 de minute de stat la san ,iar seara pe la 12 noaptea el urla de foame,sanii mei goi,nu mai curgea nimic din ei ,asa ca la 12 noatea s-a dus Paul sa cumpere lapte praf ca nu mai aveam ce sa facem,dar ce sa va spun a topit dintr-o suflare 90 de grame nici gind sa il refuze dupa care sa culcat linistit.

Flavia imi amintesc ca am citit si eu de perioadele de crestere,dar nu m-am gindit ca si asta ar putea fi unul din motive,oricum de ieri am inceput cu si mai mult ceai,spirulina si tincutura de marar,parca deja e un pic mai bine,mai mult lapte dar el tot urla,banuiesc ca de foame nici nu poate dormi,dar nici nu pot sa il tin tot la san ca deja ma dor,adevarul si ca e el mai lenes ca adoarme la san si tot il pisc si nu trage cum trebuie,sper sa ne descurcam sa nu mai fie nevoie de lapte praf,i-am dat si aseara o portie completare ca sa poata doarmi linistit.

Ma duc ca iar urla,a dormit de la 7 dimineata doar o ora si ala in 2 reprize,in rest numai in brate si la sin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Diana, eu am citit de trei ori ce-ai scris pana m-am lamurit. Nu-mi venea sa cred. Felicitari! Subscriu la Gabi: esti pe locul 2 dupa Miha.
Claudia Maria, nu stiu ce sa te sfatuiesc cu bebe mic. Poate ca cel mai important e sa fie el satul. Ar fi minunat sa ti se regleze lactatia dupa cat de mult ar suge el...
Clau, sa-ti creasca flacaul mare si voinic. La multi ani RAUL!
ALina m, e mai usor fierul asta de calcat ca nu are apa in el , are in rezervorul ala un litru... Chiar e super.
Numai ce-am venit cu Iulia de la bazin. Aproape numai cu capul sub apa sta acolo.

Diana...macar nu mai nasti in mai...




Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput