desprecopii si eu in revista Business Woman

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Felicitari Mirela!Esti demna de toata stima!

www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dori spune:

Ieri am descoperit si eu articolul. Mirela, felicitari! Esti o femeie deosebita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

De cand s-a deschis subiectul acesta am cautat revista, nu am gasit-o. Singurul loc unde as fi avut sansa sa o cumpar o epuizase in we.
Am gasit insa linku-ul din blogul tau, Mirela, si am citit articolul pe nerasuflate (mi-era teama ca se scoala puii si nu apuc sa-l termin).

Dar, am reusit. Felicitari si de la Maia si de la Leia.

Te pupam,
Ciarli, Leia si Maia

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Mirela, felicitari!acum am vazut si eu articolul



Noe & Anne-Bianca(14.03.2006)
Ce mai citim noi

99% of the people don't know what electricity is. I don’t know what electricity is. But I know it’s working. I know you can cook a man’s dinner with it. And you can also cook the man. (The Secret)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Am reusit sa intru in posesia revistei si tare ma bucur !
Felicitari, Mirela, pentru tenacitatea ta si pentru ceea ce ai realizat pana acum !
Am citit si articolul LindeiZ. Interesant mod de a privi lucrurile in educatia copiilor !





Nina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=11" target="_blank">copilarind alaturi de Nina-Cristina, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=29" target="_blank">Mica Visatoare, la "Clipe de viata 2007"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianaa spune:

Minunat interviu. Felicitari pentru Mirela, pentru ceea ce este, asa cum este, minunata, nu vreau sa spun mai mult. Mirela, iti doresc sa iti duci toate visele la indeplinire!

Tare mult mi-au placut cuvintele astea:

"Simti cu adevarat acea "izbire a tamplei de stele". Nasterea unui copil este si momentul nasterii unei mame... esti inundata de sentimente pe care nu le-ai mai trait, de dileme de toate marimile si mai ales de nesiguranta."

-------------

www.trilulilu.ro/BladeBV/7fb8941079542d" target="_blank">epilog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by ciarli

Am gasit insa linku-ul din blogul tau, Mirela, si am citit articolul pe nerasuflate


pentru dezvaluirea sursei
dar blogul Mirelei unde e ?!
desi am citit multe jurnale pana acum cu cel al Mirelei nu m-am intalnit niciodata

Cu gandul la copilarie traiesc din plin www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=17" target="_blank">emotia copilariei

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodica spune:

Felicitari Mirela, pentru perseverenta ta, pentru implicare si pentru tot sufletul pe care l-ai pus aici.
Intr-adevar, DC a inceput dintr-o nevoie. Mi-amintesc intr-o noapte de nesomn, cautam informatii de ingrijire a copilului meu bolnav, si enervata ca nu gaseam decat explicatii stiintifice, am tastat "despre copiii" intr-o incercare disperata de a gasi ceva mai "uman".
A fost o revelatie! De atunci, am stat sute de ore pe internet, am trimis link-ul tuturor prietenelor mele, celor care nu aveau acces la internet le aduceam subiectele printate.... mi-am facut noi prietene de peste mari cu care corespondez si acum....
Multumesc DC! Cu voi am "crescut" ca parinte!

Mi-e dor de fetele cu care vorbeam la inceputuri... ne-am crescut una pe alta....am ras si am plans, ne-am incurajat cand erau copilasii bolnaviori....
Pacat ca nu mai am atata timp sa scriu si sa dezvoltam mai mult subiectul "in floarea copilariei 4-12 ani, sunt si acum destule probleme. Mai ales de dezvoltare a personalitatii "barbateilor din dotare".

cu muuuult drag,
Rodica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Va multumesc si sunt foarte emotionata de aprecierile voastre.
Intr-adevar, Rodica (esti cu noi din 2002! - ma bucur!) copiii nostri cresc impreuna aici pe DC. Si acum, a venit timpul sa scriem mai des la forumul 4-12 ani :)

va pup
Mirela



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput