Azoospermie - cap 17 -

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Auci vad ca eu sunt cap de lista de discutzii.
Iyoana ochelari nu port dar ochi mici am. Aici o nimerisi. Mici si migdalati . Nu sunt trasa prin inel cum zice Pisi , ea are niste poze de asta vara cand eram mai slabutza acum am 63 Kg (la 1,70m). Slabutza e Nusyca, manechina. Mai inalta si mai slaba decat mine Acum ca e gravidutza se implineste un vis al ei sa se vada mai plinutza ca se chinuia saraca sa puna ceva burtica si nu putea deloc.
Nusy lasa ca treci tu de pasul asta , stiu ca e un stres continuu sa nu stii ce e in burtica dar DD va fi alaturi de voi si o sa o duceti pana la capat. Eram curiosa ce nume iti plac tie si Piticotului. Uite eu la numele de Cezar-Gabriel nu renuntz. Mi s-a pus pata pe numele asta si dc o sa am baiat o sa fiu mamica de Cezarica Nume de fata nu am ales inca, nu-mi surade nici unul deocamdata.
PisicutzX o sa te trec cu cea mai mare placere pe listutza de gravidutze. Iti dai seama ce bucurie mi-ai face . Hai ca mai ai putin pana la marea dezghetare. Doamne Ajuta!
Acum ma duc sa dau lalele la toate fetele frumoase si care ne iubesc/indragesc. Iyoana , pt tine o lalea galbena. Si mie imi plac, sunt moarta dupa ele. De fapt toate florile galbene imi plac .



Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:


Nusy – gata ! Retractez: nu mai citi nimic la Odisee, pana nu treci de saptamana 12. Hai stai cu noi aici ca te incurajam noi.
Mai tu ai fost tot timpul o fire sanatoasa.Nu te mai panica aiurea, stiu ca e usor de zis da incearca tu singurica sa te imbarbatezi
Iuca – merci mult, sa fie !
Miki – nu mai fi modesta mai …

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Votat!Vreau laleaua! Galbena.
Nusy, elimina tot ce iti face rau!
copilutzu, tot o draguta esti...
Pup toate azoogirls.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisix spune:

Fetelor, in aceasta dimineata ii dezgheatza pe micuti .Daca aflu inainte de punctie, va dau de veste cum stau.
Eu voi avea punctia pe la 3.

Oricum mai vorbim pana atunci

Da hai sa va ademenesc cu niste cafea ...
Pentru nusylica daca nu doarme un ceiut/ laptic

Mai eu ma simt asediata cu toate elicopterele astea !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Pisix Doamne-ajuta!


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Pisix tin pumnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Neatza fetele!

Pisix, fac galerie pentru oute si pentru micuti, sa fie vanjosi si sa se iubeasca tare
Nusy, nu iti mai face sange rau, bucura+te de minunea din burtica!
Ma alatur si eu dolofanelor, cu 1,77 (girafa nu alta) si cred ca vreo 74-75 (rusinicaaaaa!)
Gata, mi-am luat si eu toate analizele de la BIOS si am sunat la Giulesti, ma duc pe 8 aprilie pt dosar. Sapt viitoare dr. Cocei nu e, asa ca asta este, astept o sapt....deja nu mai am rabdare.

Va pup dulce si abia astept vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Pisicutzo deci la 3 e punctia. Sunt alaturi de tine sa fie totul OK. La mine nu-i nici un elicopter.



Miki
Anul asta pui de-un pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Buna fetelor si bine v-am gasit la acest nou capitol!
Pisix Doamne Ajuta sa fie totul bine!
Nusy cred ca e f greu sa nu te stresezi, mai ales daca auzi de problemele altora, dar mai bine, deocamdata nu mai citi, gandeste-te numai la lucruri frumoase. Te si iti doresc numai bine!
Miki multumesc pt lalea!
Yoana ce zici, te bagi sa traducem impreuna un proiect de lege din franceza, a scris Cristal la subiectul "Campanie pentru sensibilizarea autoritatilor". I-am zis sa-mi trimita si incerc sa traduc cateva pagini, dar sunt cam multe - 65.
Si e valabil si pt oricine mai stie franceza bine, daca vrea sa ne ajute.

toate fetele cu drag!

Ioana -the new me!
animalutele mele iubite

www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalailana spune:

Salutare fetelor!
Arunc si eu o intrebare si astept opiniile voastre ca sa imi confirme sau infirme punctul de vedere: din decembrie 2007 in urma unor ecografii, spermograme etc. am aflat ca sotul sufera de varicocel. De atunci ma rog de el sa faca operatia si nici pana azi nu si-a facut nici o programare la medic desi sustine ca isi doreste copii cu ardoare. Motivul este ca nu are timp din cauza serviciului. Azi am pus mana pe telefon si i-am facut programare la medic ptr 11 aprilie: sunt eu exagerata sau am tot dreptul sa ma enervez in conditiile in care au trecut 5 luni in care el nu a facut nimic si spermatozoizii se regenereaza in 3 luni de la operatie? Pana acum existau sanse sa fi ramas si gravida!!!!!!!!!! Sunt atat de furioasa....

Mergi la inceput