Endometrioza nu ne va impiedica sa avem un BEBE-30

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Ioana... tin pumnii sa te ajute Bunul Dumnezeu
Alexia.. grasunica, e o dulcica
Septembrie... nu te teme de laparo e usoara operatia si nu raman semne
Ralu t...imi pare rau sa aud prin cate ati trecut dar ma bucur ca acum sunteti bine, Maicuta Sfanta sa aiba grija de voi, mai ai atat de putin
Aerlilian.. iti doresc o saptamana fara evenimente, ai grija de tine
Magdita...
Milioane de pupici pentru toate dragutele Lucialu, Diana, Andreyutza, Monica, Hera, Anca, Boo


in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Malvina28 spune:

Septembrie:Poate o incurajare si din partea mea iti va ajuta la sustinerea moralului:eu am facut de doua ori operatie laparoscopica si de fiecare data a fost bine; psihicul joaca un rol f important in evolutia refacerii si de aceea te rog sa ai mare incredere in reusita interventiei. Nu este o interventie foarte grea, la prima interventie am fost internata 3 zile iar la cea de-a doua doar o zi. Deja vreau sa cred ca ceea ce ti-am spus ti-a dat un plus de curaj. Vei vedea ce viata plina de sperante vei avea dupa aceasta si vei considera ca esti mai aproape de indeplinirea visului.
Mult curaj, credinta in D-zeu si sa auzim vesti bune din partea ta!
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Ralu_t pupici dulci nazdravanului de Tudorica si il rog sa stea cuminte acolo in burtica, ca sa iasa un tauras dragut! Abia astept sa mi-l fac coleg de zodie!
Malvina28 felicitari pentru faptul ca nu s-a confirmat endometrioza la rezultatul histopatologic. La fel am patit si eu: am avut un chist cu aspect de endometrioza, dar pe rezultat nu scria nimic de endo. Pai, atunci nu trebuie sa mai continui cu Difereline, o sa-ti spuna medicul sa opresti cu siguranta!! Multa bafta sa ramai repede graviduta!!
Ralu76 e posibil sa fi ovulat in luna respectiva, pentru ca ovarele au lucrat in continuare. E o fata la Tutunarese care a ramas graviduta inainte de laparoscopie, pe care a facut-o in z27 si acum are deja un bebe.

Astept fiv-uletul meu norocos de martie-aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Fetele, ce faceti pe pagina 2?
Mada, hai cu vesti bune
Eu azi iau ultimele 2 pastilutze de closty si maine dimineata cu sotul la Bucuresti.
Doamne ajuta si sper sa pot intra pe net sa va dau vesti, bune sper.


Vine cu
magdita
http://tt.lilypie.com/rrnbp2.png
aspiranta din aprilie 2004

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septembrie78 spune:

Magditama rog pentru tine , sa ai bafta sa ne dai vesti bune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Sonia Multumesc mult pentru gandurile frumoase
Doamne ajuta

Vine cu
magdita
http://tt.lilypie.com/rrnbp2.png
aspiranta din aprilie 2004

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns septembrie78 spune:

Fetelor sunt disperata de la ora 14.00 incerc sa dau de dl dr.i.i sa ma programeze pt. laparo si nu reusesc. Sunt deja in a 2-a zi a cm ........si nu am apucat sa vb cu d-lui....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

quote:
Originally posted by septembrie78

Fetelor sunt disperata de la ora 14.00 incerc sa dau de dl dr.i.i sa ma programeze pt. laparo si nu reusesc. Sunt deja in a 2-a zi a cm ........si nu am apucat sa vb cu d-lui....

sonia



Sonia, eu te sfatuiesc sa insisti, sper ca pana la urma sa reusesti sa te programezi. Bafta multa si rezultat beton!
Doamne ajuta

Vine cu
magdita
http://tt.lilypie.com/rrnbp2.png
aspiranta din aprilie 2004

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aerlilian spune:

Magdita ,sper sa nu ma lasi sa astept vesti prea multa vreme,da?Bafta multa!!!
Boo,exista vreun motiv suficient de intemeiat pentru care lipsesti de cateva zile???Sper ca esti bine!
Lucia,ai idee cat de greu imi este de cand lipsesti???Da-ne un semn,te rog din suflet!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Pe cuvant ca e motivat. Vad ca e o chestie, cum ramai gravida te muti . Adelamaria si Ralu stiu ele ce spun. Asa ca si io cu cortul. Am gasit undeva sa ne mutam si acum sunt in fibrilatii cu mobila si toate cele. Numai la asta imi sta capul.
In 5 minute plec, ma duc la dr. Prima intalnire cu Herghelegiu. Cu el as vrea sa nasc si sa vedem cum e. Tine-ti pumnii. Cand vin va povestesc mai multe.

pupici

cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput