Casnicute sexy (168)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=5641390" target="_blank">sper sa va placa


Miha spre deosebire de tine, eu am voie alchooooool.....asa ca schimba oferta

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3" target="_blank"> Moeciu 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

miha,am incercat sa vad eu dar nu merge.

danelutza,nu stiu ce am.cred ca variatiile astea de temperatura ma face sa trec de la o stare la alta.ma doare apul de mor cu pastile c tot,nasul imi e infundat,indispozitie la greu si alte alea
sambata am avut -20°,azi 3° ,maine naiba stie.cum naiba ca sistemul imunitar sa nu fie varza.Plus ca eu culeg tot ce misca in materie de virus,raceala,muci si dureri de cap de la copii de la gradi.La anul cred ca ma vaccinez.poate va fi altfel.

somn usor.


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nici eu nu am reusit sa vad mmiha
cami, nasoale diferentele de temp ...sanatate ai grija de tine
miki doar atat?
miho pai bine fato la cate bunatati faci tu doar apa? uluto

monica

Daca doriti sa ne vedeti in concurs ne gasiti www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=23" target="_blank">Intre Flori


mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atelocin74 spune:

Buna dimineata !!!!


, e numai buna de baut , v-a asteapta.
cine doreste poate sa traga si o
iar cine nu, sa bea un

gyongyi

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Tanti auguri e buon compleanno, Georgeta !


Avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=24" target="_blank">Isabella (puiutul in galben) si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=36" target="_blank">printesaIsabella

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

La multi ani, Soni! multa sanatate si fericire.

Revin in forta de sambata

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI SONI! Multa sanatate si numai bine!


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet
miho pai bine fato la cate bunatati faci tu doar apa? uluto





Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by slimatei
miha am o rugaminte daca vrei cand intri la casnicute sa le trimiti multi -ici din partea noastra si pls...



Un mesaj de la Stefania pentru toate casnicutele.



Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput