Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (112)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

ca sa vedeti ce mari suntem ....deci ma poate face mama hambalist , priviti-ma.......
ce parere aveti???????? am vre-o sansa?????

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

ca sa vedeti ce mari suntem ....deci ma poate face mama hambalist , priviti-ma.......
ce parere aveti???????? am vre-o sansa?????

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)




da,da eu cred ca are mai multe sanse



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

cecilia, Doamne feri`,cum sa nu il iubeasca?doar e marea ei dragoste
sa stii ca si eu mai primesc replici de astea ca am vrut bebe si sa am grija,da` nu imi fac griji ca vin numai din partea `mnealui (intelegi tu) asa ca ma descurc fara probleme,o mai am pe soramea care are grija de ea si o pupaceste de mi-o zabaleste toata si o oboseste de numa,in rest pe nimeni sa stii,daca nu era ea nu avea cine sa ma ajute,

bee,

melania,ii dau de la Cow&Gate,nu cred ca e firma asta si in Romania ca nu am vazut-o,




_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Danielle, la noi vin de la alte persoane, cica apropiate noua, de la care nu ma asteptam,daca ma plangeam la ele ziceam, doar povesteam.... nu ma plang tati ne ajuta....dar uneori e mult timp plecat, in rest nici noi nu avem pe nimeni sa ne ajute....ma rog ajutorul lor consta in ale duce copilul sa-l creasca ei....hihi, iar eu asta nu fac, iar ei nu inteleg.........

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Vad ca e tare liniste pe aici, se vede ca la noi tati e plecat.Am vrut sa iesim in parc, dar a adormit mititelul, astept sa se trezeasca....si plecam, sper, depinde cat doarme......

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by cecilia L

Vad ca e tare liniste pe aici, se vede ca la noi tati e plecat.Am vrut sa iesim in parc, dar a adormit mititelul, astept sa se trezeasca....si plecam, sper, depinde cat doarme......

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit


eheeee,si pe mine cat ma bate mama la cap sa ii duc fata in tara si sa io las,nu iti zic,si s-a mai si suparat ea o data ca nu pricepea cum nu pot trai fara ea si nu o sa i o las in veci :)
si noi am iesit dimineata vreo 2 ore pe la piatza si sa mancam,acu doarme si a mea buburuza,vreau sa se trezeasca ca sa iesim iar,sa ii pun cercei si nu stiu unde se fac gauri,si caut modele de cercelusi frumosi,ceva mai special asa,care nu are toata lumea,poate niste buburuze




_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Yaia

quote:
Originally posted by luy
Oare o sa ma deseneze si pe mine cu o coroana pe cap ?



Evident ca nu! Pe tine o sa te deseneze cu un creion in mana, ca tu ai talent la scris.



Da' ce talet ar trebi sa aiba ca sa primeasca coroana?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rnico spune:

quote:
Originally posted by luy
Si bombonica de rnico e are scumpa, imi place mult poza cu cele 4 generatii. E ceva deosebit... Sa ajungi sa-ti cunosti stranepotii...

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts





si strabunica din partea mea e cea mai tinerica (adica 80 de primaveri), caci cea din partea lui tati are ceva mai multe primaveri (adica vreo 87), dar inca nu a reusit sa isi vada stranepoata... asteptam diversificarea si apoi o luam la drum prin tara sa vedem stabunica de la brasov

bombonica ...23oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Bine ca nu mai santeti asa active, ca altfel nu mai reuseam sa ti-n pasul.
Am vazut cateva pozici...Danyelleimi plac cercei,dar drept sa-ti spun ptr a mea am 3 perechi si nici nu stiu care sai pun...aia cu surub cred ca o vor deranja cand doarme.
Danielleo2ai resit sai pui cercei??...aici nu se obisnuieste la nounascuti.

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Daca tot doarme Cristi, am mai pus niste poze, de azi s-a terminat cu distractia, baiatul meu sta singur si are limbarita, deci trebuie sa-i mut patutul mai jos......

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput