Iasule, mandra cetate... (71)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

si o saptamana placuta tuturor

Adriana: ne uimesti ca de obicei. Frumos tortulet.
bilete: http://www.parada.ro/detalii_teatru.php?t=Casa+de+Cultura+a+Studentilor+Iasi&s=Lacul+Lebedelor,20
"Spectacolul "LACUL LEBEDELOR" de Ceaikovski - spectacol de balet in 4 acte sustinut de Teatru National de Opera si balet din Kiev - duminica 30 martie, ora 19.00 - Sala Gaudeamus, Casa de Cultura a Studentilor - biletele se gasesc la: Agentia de Bilete de la CCS (13.00-19.00, luni - simbata) si Agentia Teatrala Stefan cel Mare (10.00-17.00, luni - simbata) - rezervari bilete: 0232/255.999; 0723/833.309; 0768/133.934 - pret bilet: 70, 80, 90 lei "




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Saluty!

Nu prea mai am timp sa scriu. Dar va citesc. Acum profit ca e Victro cuminte (se joaca cu masinute) si ca Stefan e la mama.
Nu v-am uitat, sa stiti.

Adriana, super best torturile. O nebunie!!!!

Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan (11.03.2003) si Victor (12.07.2007)



"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

'neata!

o , ceva? eu iar is lovita in aripa, cred ca am capatat vreun virus ceva ca ma simt oribil asa ca sanatate va doresc.
Adi superbe fetele power

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata!
Multumesc,ma bucur ca v-a placut tortuletul..:)
Acum caut idei de ornat un tort ptr un barbat,e ziua cumnatului sambata si sora mea vrea sa-i fac cadou un tort.Aveti idei?

Ralu(ralnied) te-am visat asnoapte..culmea e ca nu prea stiu cum arati,dar te-am visat!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

quote:
Originally posted by ghinetz

Saluty!

Nu prea mai am timp sa scriu. Dar va citesc. Acum profit ca e Victro cuminte (se joaca cu masinute) si ca Stefan e la mama.
Nu v-am uitat, sa stiti.





Oana Stefan nu mai merge la gradi?
Si Alex e racit un pic - iar tuseste noaptea si are un pic de muci spre dimineata apoi e totul ok. In w-e i-am remobilat copilului camera si am pu un pic de ordine in jucarii. Am adunat pana ieir 2 saci cu jucarii bune la care a renuntat "sa le dea la alti copii" si o plasa de aruncat - hartii si cutii... E smecher: "mami dam jucariile astea si imi iei altele, nu?"

L-am dus ieri la dr pe ALex si s-a uitat lung la mine dr, ca ce am cu copilul... -'pai tuseste...''- da? dar nu are nimic!' No comments


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Ghiocel, sanatate multa si ai grija de tine!

Cristina - Miki - eu am avut probleme cu fibroame... astea nuar trebui sa te deranjeze daca nu ai hemoragii amri. Fiind la 40 de ani ar trebui sa dispara de acum... sau sa scada... Pap e problema...dar si pt asta sunt remedii nu dispera. E usor sa tai dar nu e usor sa refaci. Eu zic sa mai consulti 1-2 medici. Despre dr. Nemescu nu am auzit lucruri rele dar nici ca ar straluci... Pentru probleme deosebite sunt dr. Popescu - parca asa il cheama - si Onofriescu. Mergi la ei... nu te grabi sa tai.

Adriana super torturi! Si mie imi e dor de Ralu

Daria merci de program si ca ne-ai amintit! Ne vedem acolo daca te hotarasti sa vii cu puiutul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Multa sanatate bolnaviorilor: adulti sau copilasi.

quote:
Originally posted by l_carmen2003
Daria merci de program si ca ne-ai amintit! Ne vedem acolo daca te hotarasti sa vii cu puiutul!

"La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire



Cu placere dar nu-mi sunt atribuite meritele, nici macar nu stiam de spectacol. Doar raspunsesem Adrianei.
Noi nu venim, nu are rabdare sa sa stea pe scaun, nu vreau sa ofere ea spectacol. Si apoi: inca evitam aglomeratia, in perioada de nasucuri folositoare de servetele.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

MA intrebam de ce nu mai merge lumea la teatru/opera/balet...Nu-s cam scumpe biletele?Daca merg cu sot si copil sar din schema vre-o 3 milioane..Zicea Raluca sa dau cu banul la care din spectacole sa merg(este si pe 9 aprilie unul la Teatrul Luceafarul cu trupa de la Balsoi -Moscova)insa cred ca trebuie sa dam cu banul care din noi doi sa mergem cu Catalina..
Oare au reducere ptr copii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Cristina - Miki eu nu am avut probleme de genul asta, dar am o cunostinta care si-a rezolvat problema cu domnul profesor Dragomir si acum nu mai are probleme. Acum e foarte multumita. D-l Dragomir cabinet la parterul blocului turn de langa cinema Victoria.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Cristina - Miki eu nu am avut probleme de genul asta, dar am o cunostinta care si-a rezolvat problema cu domnul profesor Dragomir si acum nu mai are probleme. Acum e foarte multumita. D-l Dragomir cabinet la parterul blocului turn de langa cinema Victoria.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput