Iasule, mandra cetate... (71)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miki68 spune:

Fetelor, multumesc de incurajari! Asa e cel mai bine pt. ca inafara fibroamelor mai am si un rezultat la Pap test nivel 3 si decat sa fac cancer de col uterin mai bine ma operez. Merg cu Domnul inainte.
P.S. e un frig afaraaaaa... si bate un vant de te muta din loc.

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Cristina... sorry... imi pare rau de vestile astea... Adevarul e ca nu cred ca fibromul e problema, ci rezultatul de la papanicolau... Insa poate nu e rau sa te mai vada un dr... e cam dur asa deodata... histerectomie totala...
Capul sus...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Cristina Herra... cat de radicala e schimbarea de look?
Eu am avut o zi proasta ieri, in sensul ca am avut de depanat un prg si cum nu fusese facut de mine mi-a scos peri albi!

Azi nu m-am mai dus la birou, am schimbat mobila din camera lui Alex si am avut de sortat jucariile... sacul cu jucarii de dat cu jucarii defecte - astea erau cele mai putine - si restul de asezat la locul lor... Nu stiu unde sa dau jucariile, daca aveti o idee... le-as da la o gradinita sau la o casa de copii undeva.
Apoi am mers la o petrecere de la unul dintre colegii de la fosta gradinita a lui Alex. Ce frumos au crescut... nu i-am mai vazut din august si am remarcat diferenta.

Va las si o seara buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

Raluca ne e dor de tine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by l_carmen2003

Raluca ne e dor de tine...



Mie nu!
Raluca,sa stii ca oricum alerg mai repede decat tine.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Carmen, nu e radicala, eu nu fac nimic radical...:)
poate doar faptul ca am schimbat, am fost la altcineva fata de persoana care m-a tuns in ultimii 5 ani, care facea ce stia si nu ce vroiam eu. Pot spune ca am avut noroc, mai pot iesi din casa! :)))
(mai ales ca un hair-stylist renumit a avut brusc chef si s-a bagat la parul meu...hihi)

la restul discutiilor nu am comentarii, oricum se vorbeste ... separat ... eu cel putin nu inteleg despre ce e vorba (si nici nu-mi lipseste asta).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by herra
[size=1]la restul discutiilor nu am comentarii, oricum se vorbeste ... separat ... eu cel putin nu inteleg despre ce e vorba (si nici nu-mi lipseste asta).


Hai nu mai fi strambacioasa,ca nu-ti sade bine,fata frumoasa. Nici eu nu pricep,dar si ce daca?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Buna dimineata si o saptamana frumoasa!

Miki,tare rau imi pare ,nu ai incercat un tratament naturist ptr fibroame pana acum?Am inteles ca sant medici naturisti care trateaza sau macar tin pe loc fibroame cu tot felul de tincturi..iar cu pap..e asa de rau? nu se rezolva cu tratament?
Fii tare,mult curaj !
Eu n-am mai ajuns sa-l fac,tre sa sun sa ma programez si eu ptr test si ptr alta opinie in privinta chistului...

Raluca,te-ai suparat pe noi?

Cine stie unde gasesc bilete (si ce pret au) la Lacul lebedelor spectacolul de pe 31?





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Tot eu,am uitat sa pun poza cu tortul nr 2(petrecerea de acasa) ptr fiimea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Miki, mult curaj si multa sanatate. NU doresc nimanui sa treaca prin asta.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput