***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (56)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Pepsi Imi pare tare rau de pacienta ta

Graviduta Acum am vazut si eu anuntul. Stiu ca am mai citit un topic pe DC, daca ati face un copil pentru un prieten. Eu sincer nu as putea.

Vali5 Imi pare rau de mama ta. Stiu si eu un caz in care paciena si-a cumparat plasa la prima operatie, cica astea folosite in spital nu sunt intotdeauna bune, dar ei i s-a rupt pentru ca doctorul nu i-a pus-o pe toata

An@ Stiu ca am si eu baby enstein, dar nu mai stiu pe unde l-am pus. Ma apuc sa-l caut, ca trebuie sa-l gasesc si iti dau PM.

carstea Felicitari pentru kg!!!

Razvan de Ramona7


Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carstea spune:

Pepsi, desigur ca am vazut ca mi-ai raspuns.Iti citesc toate posturile ca sigur mai invat cate ceva.Imi pare rau ca am uitat sa-ti multumesc ca ti-ai gasit timp si pt mine.Plecam in londra.Eu zic ca pt 2 ani dar daca ma gandesc la rares parca as incerca sa-mi fac un rost acolo.Imi pare rau pt pacienta ta .Cred ca ai fost trista.Orice mama ar fi.
Didi, mersi de raspuns.Incerc sa nu iau toate porcariile cu mine dar e greu sa triezi.Sper sa nu se ia de la vama de mine(asa a patit sobi, nu?)
Multumesc tuturor pt raspunsuri.
Rares a dormit mult mai bine.Bem ceai noaptea cate 125 ml si mancam san spre dimineata.Sper sa -l tina asa.Eu chiar eram ingrijorata de cate lichide bea el
Am mancat si noi ieri ciorbita de perisoare pasata si acrita cu un praf de sare.A mancat bine dar nu i-am dat-o eu.
Am mai incercat si borcanele dar sunt asa ...daca imi dai ..mananc dar nu ma omor.Am tot zis sa incerc si eu bolognezele de la hipp sau nestle dar inca nu am apucat
Ma duc sa vad cat costa cuburile fisher price
Pupici
Mihamora din bagaj nu lipseste baby einstein
Ana , pe unde stai?Pot sa fac eu o copie dar sunt cu timpul la minim.Vin sambata in bucuresti si pot sa ti-l dau.Da un PM

POZE rares(7 mai 2007)
bepanthen 100g -cateva tuburi de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

An@, eu am DVD-uri cu Baby Einstein, dar nu am DVD- writer. Daca vrei, ti le imprumut si le copiezi tu si-apoi ne intalnim sa mi le dai. Da-mi PM, daca vrei.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Buna, mamici de capsunici!

Ne-am intors si noi acasa! Ce bine era ieri seara, ca Elias isi descoperea inca jucariile...acum numai la mine pe computer vrea

Am pus niste poze AICI


Madi
Multumesc pentru link, Ana-Cosanzeana e o dulce, imi plac mult de tot alea cu codite!

Carstea
Eu care impachetez mereu cred ca n-o sa ai loc sa cari prea multe jucarii. In plus, in UK sunt foarte multe si mai ieftine. Fisher Price e peste tot. de cuburile alea voiam sa-ti zic ca Elias nici nu se uita la ele, a fost de departe cea mai proasta investitie...am dat vreo 15 euro pe ele si sunt singurele pe care nici macar nu pune mana

Lauradi
Sa stii ca totusi niste semne sunt, ca e mai marait ca de obicei si nu vrea decat in brate...toata ziua il duc pana la jucarii, ma joc 3 minute cu el...si mai dureaza maxim 3 pana se lasa de tot si vine rapid la mine la computer...

Vali
Ce frumos e pletosul tau! V-ati apucat de "treaba"?? Ca ziceai februarie

Pepsica
Si aici a nins azi-noapte, fir-ar sa fie...io speram sa nu mai pun la loc tricourile din Portugalia, da' de unde... Ce noroc cu tine cu soacra! A mea vine maine, insa doar pentru doua zile. Dar de data asta imi fac program de "rasfat": vreau sa fug la sala ca n-am mai fost de o luna si jumatate, vreau sa merg la cosmetica...

Alyna24
Ce mare e baiatul tau si are niste ochi asa frumosi! Se joaca cu Antonia?

Addinelu'
Care ganduri negre?? De unde? De ce?

Poohy
Voi ce mai faceti????????

Ella
Poza in care dormiti amandoi e superba!! Eu ieri am fost atat de obosita incat, cand a dormit el in avion, am adormit si eu instantaneu, m-am trezit ca imi picase capul in piept, m-am uitat repede in jur sa vad cine m-a vazut In timpul cursului mi-a fost foarte greu, ma termina oboseala. Dar mi se face dor de el peste zi de nu mai pot

Lilly_love
Vazut poze de baiet si o serie de mutrite foarte expresive Daca in ultima esti tu, esti foarte frumoasa!

Mary_lou
Asa zicem si noi cateodata de Elias, cand ne epuizeaza...dar pana la urma tot ne mai gandim la unul. Intr-adevar e greu singur, eu sunt la fel aici, nu am nici rude nici familia. Elias are o energie fantastica. In Portugalia deja am zis ca nu-l mai luam dupa ce implineste un an, ca e tare greu...Nu vrea sa stea in carucior si pace, trebuie carat efectiv peste tot Acu' e drept ca pe unde il caram noi...

Ma duc sa ma uit la poze! pe urma mergem la vaccin (Vas, voi ati recuperat? Ti-am admirat Cheliuca )!

Mamica lui ELIAS , 31.05.2007

POZE cu Elias, sau DOLOFANEL - Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Venus2007 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput