Mamici de Martie-Aprilie 2008!!(124)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetelor!
Cu scuzele de rigoare, ca iar n-am recuperat din urma...
Am recitit postul meu de aseara si am vazut ca am uitat sa va zic ce era mai important si acum stau in mare stres...poate ma linistiti si pe mine. Bb are dubla circulara de cordon Pana saptamana viitoare cand merg la Tutu stau in stres...i se poate intampla ceva in burtica????

Va multumesc tuturor pt. urari!

Acum sunt la sora mea, e ziua ei. Icerc sa citesc putin din urma, ca nu mai stiu ce s-a intamplat pe-aici...
Va pup.

Oana 33+ cu bb Stefan
si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucaspm spune:

Ririan, sa va traiasca baietelul !!!

Lyvy, nastere usoara !!!

Raluca 36+ cu Georgios si Ioanna (5.07.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

HAI LUNYYY!!!




Alina 33+ Vlad Alexandru

http://bd.lilypie.com/mTVqp2.png http://community.webshots.com/user/ursuleata14

AMR 7 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Hai Lyvy!!!!!!!!!!!! Hai Iris!!!!!!

Va scriu si eu printre picaturi. Am mai citit din uram, dar nu reusesc sa recuperez capitolele in care am fost la spital...


Bebele meu doarme...noaptea! Ziua sta cu ochii pe pereti, mai ii inchide, dar nu doarme prea mult... E f precoce, isi tine caputul deja...
Bubu, stai linistita, ca totul va fi bine! Stie Tutu ce sa faca! Ai incredere!!

Ririan, felicitarile mele!!
Simo, ce mare a crescut Samuel!! Azi il cantarim si noi pe David sa vedem cat a luat de cand suntem acasica. Noi i-am facut baiet din prima zi acasa...asa ne-a zis de la spital, ca nu are nimic daca n-a cazut buricutul.
Pupici!

Ioana si David, cel mai scump martisor (01.03.2008)

poze




Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu, si Matty a avut dubla circulara, dar la utima eco, avea doar esarfa de cordon!..in oricare dintre cazuri nu e nimic grav, se naste normal, dar dr trebuie sa stie despre asta sa fie atent la expulzie..in burti nu pateste nimic!

LUNY, in 40s cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 14.03.2008

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Subject: Who's your best friend ?

Just try this experiment .....

Put your dog and your wife in the trunk of the car for an hour.

When you open the trunk, who is really happy to see you ?

Alina 33+ Vlad Alexandru

http://bd.lilypie.com/mTVqp2.png http://community.webshots.com/user/ursuleata14

AMR 7 SAPTAMANI!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

gataaaaaaaaaa, vine baiatu'! Sau cu alte cuvinte, dati-mi voie sa ma prezint...POZICI NOI la Lucrusoare de Honey, pagiona 5-6! cu caruciorul super mese, evident!

luny, a mers treaba unsa...sincer ma asteptam sa-mi prind urechile...si nici macar nu m-am uitat pe instructiuni...Doamne ce desteapta sunt!

ariel, super pozicile, mai ales primele, cu rochitza neagra...zici ca sunt facute la studio...ai putea sa profiti de peretele ala gol si sa-ti faci mai multe ca ies intr-un mare fel...a, si aia cu castile mi-a placut mult...bebe silentios zici, da'tu ce crezi, ca vine cu amortizoare la pachetul standard? eu zic ca asta face parte din optionale si se da numai pe sub mana!

gecko, auzi tu...s-a rasturnat carutza cu pitici...mi s-a parut asa dragutz cum ai zis...si parca vad o curticica plina de soare si hainitze mititele care stau la bronzat!

eu am sunat la mami sa-i spun ca mi-a venit caruciorul si ca il plimb pe Gudurel si a inceput sa planga...cred ca e prima oara cand se emotioneaza asa puternic de cand a aflat de bebe...sau poate prima oara cand aflu eu...of, mamica mea draga!

Doar 5 saptamani pana cand o vom strange in bratzuca pe
fetitza noastra iubita, Honey Ioana !

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POVESTE FARA SFARSIT
mami_papatot +35 Honey Bunny
POZICI
Sunt cucoana-n casa mea!
BEBE-N BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_papatot spune:

ei ce sa vezi...Ioana de Davidutz micutz pe crengutza...asa zici mamico, bebe sta de paza...e, bine ca nu pangaceste...acus ce vrei, e si el curios sa vada lumea in care a sosit...

bubulache, nu cred ca trebuie sa-ti faci pobleme cu circulara aia...atat sa-i amintesti lu'nenea doctoresul la expulzie...

Doar 5 saptamani pana cand o vom strange in bratzuca pe
fetitza noastra iubita, Honey Ioana !

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=51be13e67dfb912b27f7f1&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">POVESTE FARA SFARSIT
mami_papatot +35 Honey Bunny
POZICI
Sunt cucoana-n casa mea!
BEBE-N BURTICA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mami.p frumoase noile achizitii! caruciorul il stiu, e super, dar pana la ce varsta merge folosit?...pare de bebe mic doar..

LUNY, in 40s cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 14.03.2008

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ah, Luny, m-ai linistit!
Mamico, sarumana, speer sa-si dea cordolul jos! Inca n-am vazut pozicile tale, ma uit mai tarziu!

WOW, Ririan, felicitari, doamne, cat de repede ai nascut! Sa-ti traiasca flacaul si recuperare rapida!

Lyvy, hai cu BB!

Ariel, super burtica pe santier!

Ma duc sa-i dau copilului sa pape si revin!

Oana 33+ cu bb Stefan
si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Bubu mic
Iubirea mea
Poze

Mergi la inceput