Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (159)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Sa traiasca, sa traiasca Nenea Ktrinel la cele 36 de primaveri, multe-nainte! La multi ani!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

quote:
Originally posted by Donia

La multi ani desiree si Monica , sa traiti si sa tot infloriti, ca sunteti inca tinere, sa va iubeasca baietii vostri, si aia mici si aia mari, plus fetele care vor urma si sa aveti parte numai de bucurii!

Cafeaua, unde e cafeaua, va rog... Ca toata noaptea am tusit, asta-i semn bun, asa-i? Ma duc sa ma preling pe langa copii in asteptarea cafelei...



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.



uite aici o cafea mare mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Katrinico, da-o-n mama ei de treaba...cat ne lasi frate pe uscat! Da si tu o tura, o veste, o poveste...bine hai poze ai pus da' graiu' tau dulce? ne e dor!

In alta ordine de idei ori slutesc gargarita din nou ori imi spuneti care, cine, cand si cum au tuns copiii aproape zero, ma rog scurt...la frizer, acasa, urla, nu urla?? Garga plange dc ii vorbeste cineva strain daramite s-o mai si atinga, ptiu doamne! Da-n schimb ea are voie sa dea pe toata lumea deoparte mici, mari...fura jucarii, o fi sora cu CRinuta....hei Danduso ca va ca va?? comme ci comme ca?

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

Hai, mai, kikineato, stau aci, sleita de puteri, ca tocmai am culcat pruncu, si rad in hohote de tine cu nenea ktrinel si cu slutitu gargaritei. Mare figura esti, maaaaaare
Chiar asa, Ktrinel, sa-ti traiasca barbatu', la multi, multi si fericiti ani!! Stai asa, il cheama Marius? sau am visat io numele asta?
Monica, pana la lacrimi m-a impresionat mamaia ta A mea mamaie e maicutza, asa-i zic eu
Kiki ati scapat de muci??

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Hai ca fac eu subiect nou ca mi-a dat mamaana o cafea mare si buna!



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Donia, fac galerie ca acush se trez garga si nu mai pot presta. Acu cand doarme si ea n-am cu cine sa dezbat si n-am nici unde. Tocmai o prinsesem si pe Roxanica la colt.

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Roxanico, nu asa rau da-s acolo in gat ...mucii zic.

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_n-d_06 spune:

Capitol inchis.
Va asteptam la capitolul 160.

Mergi la inceput