Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (159)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

La multi ani!!! Desiree si Monica

Stela 27s cu printesa Cleopatra+Mario Gabriel(31.10.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

LA MULTI ANI, DESIREE SI MONICA !!
Sa fiti sanatoase, fericite si iubite!!

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

David al meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

desiree
monica
sa fiti sanatoase, fericite si sa va bucurati de copii vostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

pfuaaa, acum am vazut ca madaluta are 30 sapt , iar porumbita are 27.. wow, ce repede a trecut... fetelor, acusi facem galerie si scoatem fetele saltarete si pomponii de la naftalina .. abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monicabb spune:

La multi ani Desiree! Sa fi fericita si sanatoasa alaturi de toti ai tai!

Va multumesc mult de tot pentru urari! Ati facut sa simt ca ziua asta e speciala asa cum mi-am dorit intotdeauna dar nu mi-a iesit mereu.

Ii urez si eu la multi ani si mamei mele care mi-a spus ca mari emotii mai avea ea acum 29 de ani la ora asta. Sa fii sanatoasa mama mea, sa te bucuri de noi si de nepoti!

Sa va spun ce cadou am primit de la draga mea mamaie de 88 de ani: doua sapunuri facute de ea, o fata de masa si o napolitana Joe. L-a adus la ai mei la sapte dimineata ca ii era teama ca vin ai mei la mine si nu mai ajunge cadoul la mine. Ne iubim mult de tot eu si mamaie.

Bambo, imi pare rau de tot de ghinionul vostru. Nu vreau sa ma gandesc ce e in sufletul tau dar o sa vezi ca nu o sa se mai vada nimic si Antonia o sa uite totul, o sa fie bine.

Va sarut

Monica, mama lui Dragos (6 decembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Porumbita, nu zici nik de Antonia. Ceva vesti bune? Si mario cum e cu bubitele?

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

La multi ani, MOnica! Sa fii iubita si fericita si sa iti dea DD un bebe bun si frumos!si sanatos!


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ktrinel spune:

ce onoare pe barbate-meu sa fie nascut in aceeasi zi cu 2 minunate :...SA FITI FERICITI, SA VA BUCURATI DE FAMILIE SI SA RAMANETI MEREU TINERI!!1 ..(al meu face 36).

LA MULTI ANI DESIREE ! LA MULTI ANI MONICA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

La multi ani desiree si Monica , sa traiti si sa tot infloriti, ca sunteti inca tinere, sa va iubeasca baietii vostri, si aia mici si aia mari, plus fetele care vor urma si sa aveti parte numai de bucurii!

Cafeaua, unde e cafeaua, va rog... Ca toata noaptea am tusit, asta-i semn bun, asa-i? Ma duc sa ma preling pe langa copii in asteptarea cafelei...



Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamaana spune:

la multi ani desiree si monica !!
sa fiti sanatoase si fericite alaturi de familiile voastre

la multi ani sot de ktrinel! julia cum e? dar tu?

Mergi la inceput