Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (159)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Am intrat cu inima stransa, gandindu-ma la Bambo si la micuta Antonia si ma bucur sa aflu ca frumoasa noastra fulguleata e spre bine. Sa speram ca vor putea pleca acasa cat de curand, sa scape de nebunia din spitalele noastre.
Bambo, refacere grabnica Antoniei si tie multa putere, mami!
Porumbita, multumim pentru vesti!
Donia, sanatate multa, multa tie, Roxanei si lui Cristi!
Adina, e atat de dulce Ale, incat imi vine s-o mananc cu tot cu fustita!
Dia, noi n-avem bona, dar, daca am avea, neaparat i-as face analizele. E mai bine asa, pt ca sta nas in nas cu copilul o mare parte din zi. O cunostinta de-a mea i-a facut analizele bonei (inainte sa o lase cu copilul) si a descoperit ca femeia avea hepatita C si nici nu stia.

La multi ani DESIREE!
La multi ani MONICABB!
Sa ne traiti mamicilor, sa fiti sanatoase, iubite si fericite, sa aveti o viata plina de bucurii alaturi de cei dragi!



Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luly spune:

Almo mersi mult, esti o draguta, dar o sa apelez la "vecina" A_deju.

A_deju m-ai salvat! Vorbim pe mess ca mi-am cam modificat orele de plimbare(am trecut la programul de vara ).

Ma bucur sa aud ca Antonia e mai bine. Offf, Doamne-ajuta sa ajunga cat mai repede acasa si sa uite de episodul asta.

Donia - sanatate multa. Stiam eu ca esti o luptatoare .

Luly mamica de Maria Isabela si Diana Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

LA MULTI ANI DESIREE

sa fii iubita, sanatoasa, sa ai parte numai de bucurii de la Octavian. te pupam cu drag .


LA MULTI ANI MONICA

multa sanatate tie si odata cu tine si bb-ului din burtica, sarcina usoara in continuare, sa fii fericita si iubita. pupici .


Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.TickerFactory.com/] br / [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2 53 104/st/20061220/n/Maria Cristina/k/8819/age.png[/img" target="_blank">20.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

LA MULTI ANI DESIREE,SA FII FERICITA ,IUBITA SI TOT CE VREI TU!!!


LA MULTI ANI MONICA,SANATATE SA FII FERICITA ALATURI DE FAMILIA TA!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)

"Life can give you a hundred reasons to cry,but you can give life a thousand reasons to smile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

buna dimineata!!!

la multi ani monica si desiree, sa traiti, sa infloriti, sa fiti frumoase si fericite toataaaaaaa viata :) multa sanatate, sa se-mplineasca tot ce va doriti si...petrecere frumoasa! :)



Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

va poftesc si la cafeu, ibricul e aburind, o singura cana e speciala, strong, da' cu un cadbury fondant in mijloc sa-i indulceasca ziua, pt draga de yagmur pe care n-am mai pupacit-o in direct .. nici nu mai stiu de cand :) ia de-aci :)

dianocica, ci mai faciti? ca parca nu te-am citit pe-aici de 'fo doua zile... bateti aleile pe tricicleta?? :) ai adunat pisu' la borcanel? :) pupam!!!!!

vizitat socroiul aseara.. foarte mirata cum de n-o mai stie eric.. aaa..hellloooo??!! ai plecat acu' 2 luni jumate???!! in fine... primit o valiza de hainute motanesti :) breee... si-mi facusem planu' sa fiu a dracu', cand imi inmana tacticos sacosica pt eric sa refuz zambind spunand "multumim..avem di tati"... da' nu mi-a iesit... te pui frate c-o valiza de haine???? nu se poate, pur si simplu nu se poate... :))))))) si iac'-asa, mai un tricou, mai un pantalon, macar pe jumate, zambetele n-au fost prefacute :))) of of...cum schimba omu' paru' de lup pe hainuta cea noua..... :)))))))


Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Multa sanatate Antoniei si multa speranta si credinta Bambo. Eu personal nu am trecut prin asta si nici nu+mi doresc, dar a trecut sora mea cu fetita si a fost ingrozitor. La ea au ramas semne. Eu stiu ca pentru a nu ramane semne zonele alea se dau cu Bitter suedez, dar la copii nu stiu daca suporta. La fel si pentru fetele care au copiluti cu varicela. La Stefy a dat rezultate dupa varicela tamponari de doua ori pe zi cu Bitter suedez.
Multa sanatae la bolnaviori si multa rabdare si putere mamicilor.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Neatza,
A-deju, ma lasi sa ma infing si io in cafeiul ala...ca daca Yagmur tot nu-l vrea...
Vad ca vesti noi despre Antonia si Bambo nu avem, cu inima stransa ma gandesc la ele tot timpul!
La multi ani draga Desiree, toate cele bune si Octavian numai bucurii sa va aduca!
La multi ani draga Monica, sa fii sanatoasa si sa ai o nastere usoara!!!
Fug la munci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

danutz, imediat prepara fata alata si pt tine [iconita aia cu omusoru' trist ca cana-n mana, da' inlocuieste-l cu una cu zambetu' pan'-la urechi :))] :) canoiul respectiv e special, am zis! :)))


Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Neatza,
Am intrat sa vad ce face Antonia.... ma bucur ca se simte mai bine.. Porumbita, merci mult de info
LA MULTI ANI, Desiree si Monica.... sa urez sa fiti fericite alaturi de familile voastre
A_deju, mama omida ce esti.. de unde ai stiut tu ca sint rupta de somn.... tare buna cafeaua..... si ce imi place sa fiu pupacita de dimineata (mai ales ca Luca tot nu ma pupa ).... si Danutz, te las sa gusti si tu....
Luca doarme bine de 2 nopti... sint mult mai relaxata, m-am apucat si eu de ceva proceduri.... si chiar ma simt bine, din pacate ajung fix la 20.00 acasa, apuc sa facem baitza si cam atat.... dar m-am gandit ca am nevoie de ceva masaje sa ma relaxez.. (poate si slabesc )
Va pup cu drag

Yagmur - mami de Luca (19 decembrie 2006) varsta Luca

Mergi la inceput