Bucurii de sept-oct 2006 (113)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna seara!

Ignatica fii puternica, il ai pe David langa tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:



Heeeeeeei, suntem cumva in Parlament? Ce-i cu absenteismul asta in masa? Cred ca scot biciul acus.

Daca mai e cineva online, uitati-va pe Romantica la finala concursului Hijos de Babel (sper c-am scris corect) cu Costel Busuioc al nostru.

Noi ne-am intors in epoca de piatra la Sv , tot orasul n-are apa rece de dimineata de pe la 3-4, pana maine dimineata, deci peste 24 ore. E nasol, nasol rau de tot. Bine macar c-am stiut si mi-am facut rezerve pentru . Iar pentru muuuulte bidoane de apa plata. Acuma m-am prins eu de ce Cleopatra se spala in lapte, ca lucrau aia la tzevi si n-avea apa, saraca .

Beatrix, fara numar, fara numar...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Buna dimineatza!

Haideti mamici la cafea, fresh si milkshake!

Lilina, bafta azi s aveniti fara ghips si sa fie totul ok!

Lili!

Noi continuam ca si ieri asa ca stam acasa!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Neatza! Saru'mana de Beatrix! imi pare rau ca tot bolnaviori sunteti. Noi imediat tre' sa mergem la o tura de cumparaturi, ca am ramas fara apa, hartie igienica s servetele umede, adica lucrurile indispensabile.

Ramomar - ma intrebai de placinta cu mere si am uitat sa-ti raspund (neuron dublu afectat) - a fost delicioasa


Mami 35+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

'neata,

Beatrix -ici multi lui Eric sa scape repede de virusii pacatosi si multumi frumos de cafea. Fiecare multumeste pentru ce serveste
Cristina, da am vazut ca nu ai luat in seama intrebarea mea, dar stai linistita ca te inteleg si ma bucur ca a fost delicioasa!
Lilina va tin pumnii azi. Poate scapati de ghips.
pufymic sa va traisca nepotica! si petrecere pe cinste sa aveti







***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tasia spune:

buna
Nu prea am timp sa intru pe forum, dar am promis ca o sa mai pun poze si trebuie sa ma tin de promisiune.Aici poze cu prietenul Gabi.Aici cu mine (la 3 saptamani dupa operatie, inca am fatza inflamata)Aici la plimbarica, saptamana trecuta. La-m tuns la zero pe pitic dar nu am facut inca poze.
Va pup,
Sanatate bebeilor bolnaviori

de Mario-Fabian (25.09.2006)

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna dimineata!

Am intrat sa va arat ceva poze, ca iar incepem plimbarile zilnice si nu mai apucam .




*************************ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15kg lost 8kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Neata, mamici!

Am vazut pozici de pe site-ul lui David al Mirabelei (David, cum iti da mama Oscillo, sub limbuta, sau in apa?), si am revazut clip-ul.
Mirabelac, felicitari ca ai notat asa multe informatii interesante.

Am vazut si pozele Tasiei. Esti o slaba!

De fapt toate sunteti niste slabe!

Si am vazut si pozele Sandrei. Cum s-a terminat shopping-ul de rochite si jucarii?

Noi plecam in oras, ca este ziua mamei mele si vrem sa-i cumparam ceva cadou si sa-i luam si flori.



Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
Am vazut toate pozele anuntate! M-am bucurat mult sa-l vad pe Mario de tasia, pe care nu-l mai vazusem de cand era mic-mic! E foarte dulce!
Am vazut si pozele Sandrei. Daca aveam masina, nu scapai de o intalneala cu noi! Dar lasa ca data viitoare nu mai scapi!
Vreau si euuuu la Disneylaaaannnnddd!!! Daca ne ajuta Dumnezeu, vom merge si noi dar peste vreo 3-4 ani ca sa se bucure din plin pitica de acel loc minunat.
Gety, Maria ta e frumoasa foc si are niste ochi...mortali! O sa franga multe inimi!
Noi se pare ca am reintrat in normal cu somnul, adica nu se mai trezeste noaptea decat 1 data ca sa pape. Sper s-o tina. Asadar i-a iesit si cel de-al 3-lea canin.
In alta ordine de idei sunt fff fericita ca a castigat COSTEL!!! Felicitari!
Pe de alta parte sunt foarte trista ca a murit Ovidiu Iuliu Moldovan!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput