*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008 (4)*

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

mitsu, curaj!

irinouka, un sfat, nu-i da suzeta la adormire, c-o sa fii capiata noaptea cand si-o scuipa si nu o mai gaseste in pat.

alina, io-ti fac galerie sa reushesti! ai sa vezi ca merita! sexul... ai vreme, deocamdata hormonii "materni" isi spun cuvantul. nici eu n-am chef. vreau sa inchid ochii si sa dorm! cand ma apuca n-am sot, cand il apuca, n-are cu cine:)))

fetele, in seara asta karaoke! ma duc singura sa dansez. sa las lapte in frigi:))) hihihihi!

miri_milka_mik mamik de bruno alexis si bebe sacha dimitris
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinouka spune:

miriiiiii, faci dezmat in seara asta, bravoooooooo!!!
faza cu suzi e noua la el...abia la spital a inceput sa o accepte. iar acasa, cand si cand. dar atunci cand o accepta, are gura inchisa si sunt momente in care imi doresc nespus lucrul asta. incerc sa nu i-o pasez decat in situatii de maxima criza.

bishule, ca tot ziceai de baby C care cu juma' de gura suzetea si cu jumatate urla...palugel tine suzeta intre gingii si, in timp ce mai trage din ea, scoate tot felul de sunete de nemultumire.

irina de bebe rares

http://www.flickr.com/photos/10189719@N06/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Geez, ce plamani poate sa aiba, bariton il fac! Nici nu mai stiu ce voiam sa spun... Urletele lui nu ma lasa sa ma concentrez...

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

miri, tnx de incurajari! Ma tin pe pozitii!

Irinouka, daaaa, si asta! Dupa baie, cat il dau cu ulei, ca sa nu mai maraie, ii bag suzeta si maraie asa, mmm mmm mmm in timp ce o molfaie, de zici ca ma cearta...

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

E normal ca dupa plans sa respire ca un inecat? A ragusit, dar acum trage aer pe nas and yet... Isi pierde respiratia, asa, si se sperie... Sa il las in pace?

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Iar a inceput... Nu cred ca are de gand sa adoarma... Nu in "coshuletul torturii", in orice caz... Dar mami o sa il lase acolo. Cat o sa fie nevoie.

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Deci plange de mai bine de 40 de minute... Is that ok?! Eu deja incep sa ma obisnuiesc...

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veronicka spune:

sunt asa de necajita ca de azi de dimineata puitului meu de 12 zile i-a iesit pe tot corpul din cap pana la piciore o alergie cred care ii mult mai intensa in zona scutecului.aseara eu am mancat carne de porc tocata la cuptor si azi medicul cand l-a vazut a zis ca din cauza aia.vi s-a mai intmplat treba asta ? va rog sa imi raspundeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Veronica -mami lui Marc-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

O sa umplu toata pagina, ca nesimtita. Da' nu am ce sa fac... Nu ma pot concentra la film, nici la msgr, si am impresia ca daca ma ridic d'aici perturb tot procesul... Sper sa oboseasca in curand. Marturisesc ca nu e asa de greu cum credeam, au fost dati in care mi-am dorit infinit mai mult ca acum sa adoarma!

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Veronicka, nu cred ca e din cauza aia... Sau, la mine nu s-a intamplat... Eu mananc pulpa de porc cu nesimtire, ca aia e cel mai rapid de preparat. Si nu a facut nicio alergie.

www.flickr.com/photos/21448537@N03/sets/72157603473968501/" target="_blank">Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem maaari!

Mergi la inceput