Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (106)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Anissia multa sanatate scumpului de Yannis, ai grija mamico de el! Succes mult!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

La multe lunite! sarbatoritilor de azi:

matrozul carliontat Michael de Piciulika
inotatorul Tudor Cristian de Yaia
papanasul Mihai de Raluca
papansul Alexandru de Adhnana




Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Cecilia pai si eu tot cu bepanten, dar acum nu e ca de obicei, e rosie si cu bubite.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)



Poate e tarziu deja, dar bephanten nu e ptr "de obicei", e tocmai foarte bun ptr iritatii. La Olivia nu am avut deocamdata asa, dar la Alex a ajuns o data sa aibe rani(de la Happy) si ii treceau imediat.
Multa sanatate piticii!!!!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

pt iritatii: Advantan milk, Reviken.

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Va uram din toata inima La multi ani ! si va oferim in dar www.flickr.com/photos/septoct2007/2318361046/" target="_blank">flori, bomboane si multi pupici !
Sa fiti sanatoase, iubite, fericite si sa va bucurati de puiutii vostri !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Mai intai La multi ani pt 8 Martie... mamicile pt prima oara tb ca au un sentiment special pt ca sarbatoresc ziua femeii pt prima oara in calitate de mamici.

Apoi, Tudor ureaza tuturor dulcetelelor La multi ani si le trimite multe virtuale.


Noi am amanat plecarea la Bucuresti pe maine pt ca nu a terminat tati treburile ...
Aniast – Da nu avem par..tati zice ca oamenii inteligenti au chelie…asa ca…
Diwana – ma bucur ca mai aud si persoane care spun ca seamana Tudor cu mine…gropita din obraz sigur e a mea. Cand eram insarcinata tai zicea vreau sa fie un baiat pe care o sa-l cheme Tudor si eu ma gandeam bine bine… dar macar sa semene cu mine.Si f multa lume zice ca e leit tati..vedem cand mai creste
Lavinia N – pana la urma tb s-o fac si pe asta cu drumul… Tudor e destul de sensibil la schimbari, dupa botezul lui (agitatie, petrecere…stii cum e) i-a trebuit o sapt sa-si revina…ii scazuse pofta de mancare si avea un program de somn cam aiurea. Asta e singura mea temere…in rest vedem
Andrea 11 – de cand sunt mamica sunt f sensibila la povestile cu copilas…am plans sa stii cand am vazut filmuletul…Doamne fereste Nu deci e prea mult pentru mine si filmul cu bona…Eu stau 2 ani acasa gata m-am hotarat si apoi las copilul cu soacramea
Annisia – imi pare rau ca scade in greutate… cam ciudat…nu ti-a dat nicio explicatie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

continuam aici

Mergi la inceput