Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (284)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Giova, eu cum sa scriu la pagina 20? Astept si eu scutecul nou........si sa doarma copiii, ca barbat n-am pana Duminica. Ce ghinion cu delegatie pe weekend. Bine ca au venit ai mei.

Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

a venit masina
bine am vazut eu tirul ala azi la ora 12. ce pacat ca nu le-a intrat inca banii in cont...ca o puteam lua, asa numai weekendul viitor mergem in Alba. pana atunci...asteptam pozele facute de prietenul nostru.

Bee scutec nou mai tarziu...
Chiar ca e naspa sa fie sotul plecat in delegatie in weekend. Noroc ca ii ai pe ai tai sa te mai ajute.

fug sa-mi aduc sotul acasa de la birou.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIHA78 spune:

Hai ca scriu eu la pag. 21. Eu de ieri tot vreau sa scriu, dar mi-e si groaza ca iar tb. sa ma plang. Dupa fuga la chirurgie de marti seara, ne-am ales cu o raceala nasoala. II curge nasul, stranuta, a facut febra incontinuu 2 zile, tuseste de nu mai zic. Asa ca asta e motivul ptr. care nu zic nimic, astept sa treaca sa va povestesc si eu si altele. E asa amarat puiul meu ca e racit de nu va pot spune, azi si-a luat si sotul liber ca am fost la dr. si s-a mai jucat cu el.
Cand am ajuns in zona unde are dr. cabinet, adica vreo 2 strazi mai jos, saracu Tudor a inceput sa planga si zicea NU meem a d-na dotoi.
Bee ma bucur ca e doar o raceala, asta e semn bun, i-am vazut zilele trecute pe frumosi.
L-am vazut si pe Angelo ce plimbaret era el in mall.
Giova sa aveti noroc de masina, sa va plimbati muuuult cu ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Giova, probezi masina? Ce VW e? Tu il conduci sa inteleg?

Ana Teodora (22.12.2005) si Razvan Dimitrie (26.10.2007)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

ce tare esti Bee!!!! as vrea sa o probez...doar ca e in Alba si avansul trebuie sa ajunga la firma de leasing, dupa care firma plateste masina reprezentantei VW din Alba. Cica pe miercuri sigur intra banii in cont, dar il mananca tare pe al meu sot.
Pana atunci, ne delectam cu pozele trimise de tipul de la reprezentanta- prietenul nostru.
Miha sanatate lui Tudor...dragul de el..a recunoscut traseul catre cabinetul doctoritei.

Prea m-am bucurat ca mananca bine piticul si ca apus pe el. De azi nu mai vrea sa pape, nu stiu ce are, nimic nu-i trebuie. e drept ca tuseste putin si ii curge nasul...sper sa nu fie nimic in gat...de la inghetata din mall.
acum e in pat se uita la desene, sper sa adoarma, caci nu ma lasa langa el. M-a trimis din camera.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

sal gagici
am fost harnicuta ,am scos din sifoniere 3 geamantane si papa cu el...sunt haine care nu le am purtat demult

stef face nanii si astept...papam si fuga in parc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeianfeb spune:

scutec nou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Hello,

Bee pai scrie mami si la pag. 20 ca mesajul nu se pierde. Putem sta pe pagina 21 pana luni,nu vezi ce activitate avem?
Miha sanatate puiului
Cosmi daca m-as apuca sa scot din sifonier ce nu-mi vine cred ca ar mai ramane vreo 4 umerase cu ce port acum Chiar azi ma gandeam ce pantaloni misto am si tot nu am reusit sa slabesc sa-i port in primavara asta
Eu bucataresc,fac muschiulet de porc cu legume pt. Angelo( el este la mall ) revin....pupici....
Giova sanatate strengarului

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4

Mergi la inceput