Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (25)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca_a spune:

ptr ca se vorbea de leagane imi dau si eu cu parerea
Alex are Aquarium Cradle Swing de la Fisherprice. Pe mine ma ajuta enorm, Alex nefiind genul de copil care sa stea cuminte cand e singur...astfel ca il pun in leagan (ii place la nebunie) cand am nevoie de timp ptr mine...in medie sta in leagan cam 2-3 ore pe zi

aici il puteti vedea:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=product&pid=31332

desi in state costa 100 usd aici a fost 5,5 mil

Anca si Alex 14 decembrie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinag spune:

quote:
Originally posted by Ank83

quote:
Originally posted by adinag

Ank, ce fel de lapte iti trebuie tie exact, ca nu am intles?







Aptamil Easy Digest.... as fi vrut.Am tot primit din Anglia prin cineva... dar acum e mai greu cu transportul , ar trebui sa cumpar foarte multe cutii sa imi renteze.Azi am fost si am luat Lactogen 1 ... ca mai am foarte putin Aptamil si sa ii fac trecerea .In Ro am gasit pe un site ,dar la 600 de gr si pretul sarea de 50 ron cutia.E adus din De si se numeste Aptamil Comfort.
Nu m-am intors la Nan ... am sa incerc Lactogen ... ca ar fi asemanator ca formula cu Aptamil Easy Digest

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



Ah, m-am uitat pe site-ul lor, aici se cheama aptamil comformil. vrei sa ma uit la magazin cat costa? Sau ramai la ce ai (Lactogen)?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by adinag

quote:
Originally posted by Ank83

quote:
Originally posted by adinag

Ank, ce fel de lapte iti trebuie tie exact, ca nu am intles?


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)




Aptamil Easy Digest.... as fi vrut.Am tot primit din Anglia prin cineva... dar acum e mai greu cu transportul , ar trebui sa cumpar foarte multe cutii sa imi renteze.Azi am fost si am luat Lactogen 1 ... ca mai am foarte putin Aptamil si sa ii fac trecerea .In Ro am gasit pe un site ,dar la 600 de gr si pretul sarea de 50 ron cutia.E adus din De si se numeste Aptamil Comfort.
Nu m-am intors la Nan ... am sa incerc Lactogen ... ca ar fi asemanator ca formula cu Aptamil Easy Digest

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



Ah, m-am uitat pe site-ul lor, aici se cheama aptamil comformil. vrei sa ma uit la magazin cat costa? Sau ramai la ce ai (Lactogen)?


Adina, Jasmina (24 iulie 2003) & Floris (23 decembrie 2007)



uita-te de curiozitate... inca nu stiu cum o sa suporte Lactogen de la Nestle..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

merg pana la posta sa vad daca mi-au venit jucariile de pe bebelusul tau... hihihi... Trebuie sa vina si cilindrul muzical

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

avem capitol nou!!!!!!!!!!!!!!!!!

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput