Piticodromul de Sept - Oct 2005 (201)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Asa e si Sa, fix jucaria aia o vrea dar Dinu face misto, ia pe rand fel de fel de jucarii ca sa-l vada pe Sa gonind spre el, parca-i toreador, il atata. (ce cuvant mi-a iesit!)
Nu cred ca e relevant ce facea Miru, am impresia ca au pata numai pe jucaria celuilalt copil, ca Sa nu vrea ce am eu in mana de ex.
In orice caz, ca a venit vorba de al 2-lea copil, este uimitor cate abilitati capata cel mic inainte de vreme, prin imitarea celui mare.
Sa va dau doar 1 ex: Dinu a baut prima data din cana cu pai dupa 1 an, Sa de la 7 luni, a refuzat orice alt recipient, numai din cana lui Dinu vroia asa ca i-am luat si lui. Cred ca or sa faca la wc amandoi odata, haha!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Antonia, si eu zic ca fetele mele vor scapa odata de pampers.
kid, poate se schimba sexul la urmatoarea eco.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana30 spune:

Kid,te tzuc!Al treilea sigur va fi baiat.Eu zic sa te bucuri daca va semana "George" cu Alex,va fi o frumoasa.E drept ca frumoasa ar fi si daca va semana cu tine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

quote:
Originally posted by kid2003

E fata

bb2



sa fie sanatoasa domnisoara!!! nu ma injura (prea tare ), dar zau ca imi amintesc ca ti-am spus ca eu simt ca va fi fetita...chiar dinainte de sarcina. lasa, ca e minunat. ai sa vezi. zic eu care nu concepeam sa am fetita, atunci cand am ramas gravida cu anya...

si, apropo de jadi...ai grija, ca musc ...cica mi-a promis mie baietii, pentru fetele din dotare

comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

kiddaca fata este fata sa fie draguta si frumoasa ca mamica ei ,poate la treia sarcina o sa fie baiat
miflore ce dulce,dulce este Ana
mihaelao sa ti se faca coada la geam de fete, dragut Denis

fetelor sa va spun ce ia spus o moasa aici la prietena mea:
-ca sa faca fata trebuie sa faca dragoste la inceputul ovulatie
-ca sa faca baiat trebuie sa faca dragoste la sfarsitul ovulatie

de parca noi am sti sfarsitul si inceputul,noi sintem undeva pe la mijloc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anya spune:

Felicitari kid! Presupun ca daca singurul comentariu e sexul, in rest e ok (ceea ce e cel mai important!!!). Sanatosi sa fiti. Asa ca ai grija cu cizmele alea roz sa nu se toceasca prea tare, ca trebuie sa le lase mostenire surioarei . Si daca simti nevoia de putze...fa-mi o vizita si rezolvam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Fetelor, sunteti grozave!!! Va multumesc si va pup pe toate fara discriminare. Foarte frumos m-ati incurajat si mi-a trecut si supararea . O sa am doua fete cucuiete si daca Ioana si Alina ma incurajeaza nu are cum sa fie rau.
Daca simt nevoia de putze le reunesc pe Anya si pe Jadi impreuna cu baietii lor si rezolv
Ce sa mai zic?
Nanadana, am stiut si eu aceasta teorie si am aplicat-o in decembrie. A fost ca la carte, la sfarsitul ovulatiei.
Dar, deh, asta este.
Oricum mi-ati inveselit seara!!! Sunteti super!

bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miflore spune:

Mai Simona, tu-ti dai seama cum o sa stai ca belfera si fetele tale vor face totul, si curatenie, si gatit si tot? Tu doar vei butona telecomanda!


Mihaela si Ana Maria
Poze AICI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Da, iar eu voi fi Isaura...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Antonia, am reusit sa o conving pe Miru sa-i dea ea alta jucarie Smarandei; pare sa functioneze, asta mica e incintata ca ii da sor'sa ceva.
kid, cind o sa ajungi cu cea mica acasa, o sa vezi si singura ca de fapt chiar nu conteaza sexul, important e sa fie sanatoasa.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput