Piticodromul de Sept - Oct 2005 (201)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Kid, eu ma bucur tare de tot! nu-ti dai seama ce bine e pentru ele, au aceleasi preocupari, o sa faceti o echipa trasnet! Si o sa fie o frumoasa! Uite intreab-o pe Ioana ce parere are cu 2 fete! Bravo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Tonnia, acum ca ai castigat pariul care e premiul?
O iei tu pe fata mea nr 2 si mi-l dai pe Sa?
Ca sa stii ca si cu Jadi sunt in negocieri...
Eu vreau un baietzel cu putzaaaa....

Tot ce mi-a aratat Iosup (ca m-a vazut necredincioasa) a fost o pasarica mare, mare, in 4 D. Jurai ca e din Playboy.
Nici o sansa sa mai creasca ceva pe acolo, Doamne Fereste!

Si ma enerveaza toti...si dr meu, Tutunaru sunt sigura acum ca a vazut acum doua saptamani...ca l-am intrebat daca vede vreo putza si a ras de mine...mi-a zis ca "nu vad nici o putza, dar lasa ca poate o vede Iosup". Acum am inteles ca nu a vrut el sa imi dea vestea si m-a fiert un pic...

A fost un moment de rasu plansu cand a intrebat Iosup "Cum o cheama" si eu am inteles "cum il cheama" si am zis repede "George".
La care Iosup contrariat: "Cum sa o cheme, doamna, George??? Nu e frumos!"

Uff, asta e, mai am 6 luni sa ma obisnuiesc cu ideea!

bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Tonnia, acum macar sper la o varietate...adica sa fie bruneta ca mine si cu tenul mai masliniu. Macar sa vad altceva in fata ochilor. Tot ce pot sa spun e , ca la imaginile 4D, semana foarte bine cu Alexandra...

Miflore...nu stim inca ce nume. Si Iosup ala...il cunoasteti. Ne-a tot batut la cap, eu i-am zis ca nu am nume de fata si a inceput sa il piseze pe Dan "Domnul, trebuie sa o ajutati pe doamna cu nume ca eu trebuie sa scriu pe foaie aici cum o cheama". Si el a zis timid "teodora"...ca la urma urmei si prima oara la Iosup Alexandra tot Teodora se numeste. Dar ne-am razgandit. Probabil ca ne vom razgandi si acum...

bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

kid felicitari
sa-mi dai si mie reteta ca si eu as vrea o fata :

mihaela si Dennis 20.09.2005
www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl" target="_blank">dennis

Dennis-puiu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9" target="_blank">simleu silvaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

Da, imi aduc aminte de eco cand am aflat ca e tot baiat, sincer cred ca am uitat sa respir 1 minut, dar nu doar ca m-am obisnuit rapid ci chiar mi se pare ideal. de fapt, ideal e oricum, haha, sanatosi sa fie!
Tu nu stii cum e Sa! E o tornada! Sa si cu Alex a ta va demoleaza casa!Asa ca incearca la Jadi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

Felicitari Kid!!!!!

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cge spune:

Kid, felicitari !!

Sa vezi ce trio de succes o sa fiti.

Si daca vrei neaparat ceva cu 'puta', nu inchideti fabrica de bebelushi.

Cristina,
mama lui Victor 07.01.2000 si a Ancai 16.09.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

mai Simona, pe pariu ca o sa fie bruneta? Da' las-o sa fie creata ca Alex si ca tine, zau asa. Nu ma pot abtine, esti mortala cand povestesti.
Si de data asta cred ca merita sa ne fi filmat fetele cand ne-a zis prima data ca e baiat, eu am zis un daaaa? moale de tot (deja imi vedeam casa distrusa, haine aruncate peste tot si eu urland nonstop la 3 masculi) iar Alex a intrebat tot moale "dar mai poate sa se schimbe?"

Ruxandra, mama lu' Matei (13 sep. 2005)
bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinela79 spune:

Kid, eu zic ca nu e asa mare tragedie inca o fetitza, sa vezi ce feciori o sa iti aduca.Soacra mea are 3 feciori.......dar fiul ei cel mai iubit, nu sotul meu, i-a facut o nepotica..si acum asteapta inca un copil si eu am asa impresia ca va fi tot fetita.Si desi se plangea soacra ca ea nu a avut fete iata ca s-a trezit cu 3 nurori si o nepoata pana acum.E vai de ea..cu noi pe capul ei

Mary, mamita lui Iaris(18.09.2005)
"La liberté est le droit de faire ce que les lois permettent"
de aici incolo alte poze noi cu noi
www.totsites.com/tot/iaris" target="_blank">paginuta lui Iaris
Mozart

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

kid, felicitari! Sa fie sanatoasa, ca diferita sigur o sa fie. Si tu esti atit de tinara, ai timp berechet sa faci si 'putze', bb3, bb4,....
Apropo de putza, eu Mirunei i-am zis ca are putza, nu pasarica.
Antonia, da, ideal e oricum, numai sanatosi sa fie.

Eu vad din ce in ce mai multe 'luminite' referitoare la copii, e mult-mult mai usor acum, Smaranda merge in 4 labe si tinindu-se de obiecte. Le-am facut multe poze cum stau impreuna, sper sa le pun in curind pe site. Partea oarecum proasta e ca Sma vrea musai jucariile si cartile din mina Mirunei, nu se multumeste cu obiecte similare pe care i le bag sub nas. Miruna nu era asa, puteam sa ii dau orice in schimbul a orice.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput