Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Afibebe felicitari ptr !
Maria, felicitari ptr revizie. Lunga mai e prichindica ta.O sa se faca o gagica.... !
Sabinule, nu puteai sa alegi o poza mai frumoasa! Imi place la nebunie cum ai surprins totul. Bafta multa ca merita scaunelul! Ptr asta o sa optam si noi.L-am vazut demult la fata locului si ne-a placut tare desi preturile la produsele Stokke sunt mai mari, consider ca merita !


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

MULTUMIM ,micuta lungana seamana cu tatal ei ,care are aproape 190cm .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Greieras, Betty multumim.

AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani Alina!

Sa ai parte numai de bucurii!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Gata am reusit sa citesc si eu din urma, imi pare rau ca exista asa o tensiune intre fete pe aici. Cateodata uitam ca suntem aici ca sa ne sfatium si sa ne imparatasim din experienta noastra de proaspat mamici.
Am vazut si ca vreti sa organizati o intalneala, voi face tot posibilul sa vin si eu, dati si voi mai multe detalii.
Apropo , ieri m-am trezit cu durere in sanul stang care nu mi-a trecut nici acum, numai ca de aseara s-a si inrosit pe partea care ma durea, eu alaptez. Ati mai patit careva asa?

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!

Sa fiti sanatosi, cuminti si sa va bucurati parintii!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Ma duc sa fac supa fetii, ultima oara am reusit sa o ard, chiar ca acest forum creeaza dependenta. Ca de altceva oricum nu am chef, iar vremea asta nu ma ajuta deloc. Imi pare rau ca nu putem iesi afara.

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Nana... multi ... ma gandesc la voi cu drag, si sper ca totul sa intre in normal cat mai curand.

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by carpatina

Nana... multi ... ma gandesc la voi cu drag, si sper ca totul sa intre in normal cat mai curand.

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



Doamne ajuta, Carpatinule! Iti multumim din suflet si iti intoarcem pupicii tie si Ioanei!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Greyeras, multa sanatate ambelor.

Afibebe, felicitari pentru dintisor, inca o zi de maraieli si ai scapat. Pana incep cei de sus.

Maria, felicitari si voua pentru al2lea dintisor.
F repede unul dupa celalalt. Buna revizie. Mie de ce nu mi-a zis sa trec pe Nan2?

Carpatina, inteleg ca la mine nu te mai gandesti! Nici cu drag nici fara.


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput