Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Nana, Roxana merci.

Roxana, asta da incurajare: pana incep cei de sus.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Felicitari picilor ptr dintisori!!!

Fetelor, multumesc mult, va pup pe toate, sunteti super tari!!!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

unu
doi



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

la multi ani tuturor sarbatoritilor

cat lapte bea un copil pe zi aviz fetelor care dau bibe.
pitica bea cam de 4 ori pe zi cate 150g e putin?


mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by Sabina

unu
doi



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




sa-ti fie de bine! Te prinde f bine tunsoarea....si eu trebuie sa fac ceva cu parul asta, dar mai intai sa scap de dermatita seboreica si bag ceva vopsea ca asa nu mai merge; M-am saturat sa arat ca o matura in 2 culori

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Alinkav

La multi Ani !!!! Sa fi sanatoasa si sa ai cat mai multe bucurii si impliniri!!!

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

quote:
Originally posted by Sabina

unu
doi



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Sabina arati ca o pustoaica cu freza asta...super!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

quote:
Originally posted by Sabina

unu
doi



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.



frumos si unu si doi
parca ai fi o copila ,cati ani ziceai ca ai?24-25?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Bikmaria bravo pentru al 2-lea ....si noi ne asteptam cat de curand sa apara primul.

La Multi Ani papanasilor si dulcetelelor sarbatoriti azi! Sa aveti numai bucurii in viata, sa fiti sanatosi si fericiti!

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Buna dimineata mamici!!
Incep prin a multumii pt urarile adresate sarbatoritului meu care azi, de ziua lui, e f vesel si cuminte. Diseara facem masuratorile si cantarim baiatul si maine va anuntam cum am evoluat... eu sper ca bine.

Continui prin a le ruga pe mamicile care au decis sa intre in silentio stampa sau care scriu mai rar din cauza unor neintelegeri (am inteles eu citind de ceva timp) sa revina printre noi pt ca avem nevoie de ele… eu personal f multa pt ca daca nu citeam sfaturile voastre riscam sa fac unele greseli cu cresterea copilului – de exemplu noroc cu SIM ca am descoperit ce contin borcanasele Nestle… Tudor numai dalea vrea.. acum nici nu vreau sa ma gandesc ca o sa le refuze pe cele de la Hipp.
Si apoi mie imi face placere sa vb cu voi mai ales ca eu nu sunt cu prietenele mele din Bucuresti si aici in Iasi am doar cunostinte pe care nu prea ma pot baza astfel ca voi ati devenit prietene de nadejde in problema cresterii bebelusilor.
V-am admirat f mult pe cele din Bucuresti si imi parea rau ca nu sunt acolo sa ma pot intalni cu voi dar vad ca au aparut unele probleme peste care cred ca aveti intelepciunea sa treceti… si apoi noi ne-am adunat aici cum spunea si Teo sa vb de copii nostrii si sa ne impartasim experientele comune nu trebuie sa fim f apropiate pt ca suntem cu siguranta firi f f diferite.
De aceea fac iar apel sa nu mai stati suparate si sa le luati pe cele din jur casa cum sunt, iar daca nu vreti sa vb cu o anumita persoana nu ne “pedepsiti” si pe noi celelalte care va simtim lipsa…mai ales pt ca suntem mamici pt prima data.

Sa nu uit La multi ani Alina!!
Adimercedes – Buna alegere ai facut pt scaun…avem si noi la fel, f bun, suntem multumiti!!
Betty – si eu ma topesc cand se cuibareste Tudor la sanul meu si adoarme linistit… deosebit sentiment, ai dreptate.

Melania, mami de Tudorica fara frica (05.10.2007)
http://community.webshots.com/user/melaniatud

Mergi la inceput