Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Ricea uitasem sa-ti spun:Mirunica mea papa cam 750 ml laptic pe zi.A fost eveniment mare acum intr-o seara,pt. prima oara a ras un bibe de 210 ml!

Fug,s-a trezit Miru...o zi faina!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Mama ce frig e afara... Iti ingheata degetele pe tastatura vere... Fusai pana in piata sa iau mancare de broaste testoase (hihhihihi) si am zis ca am gresit tara sau anotimul... M-am indurat, totusi sa stau cu bibi 10 minutele in parc... Eram eu si cu sahistii pensionari; tocmai injurau guvernul....


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Mai mamicilor: bucurati-va ca sunteti SANATOASE si voi si bebelasii dragalasii, si lasati prostiile si problemele puerile deoparte. Habar nu aveti cat de norocoase sunteti!


Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!






Subscriu!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by ramonaiani

quote:
Originally posted by bikmaria
RAMONAIANI mai aveti de zugravit?




Cu mandrie mare (modesta de mine!) anunt ca am terminat de zugravit, si maine plecam sa ne uitam de mocheta pt camere . Multam de intrebare

Eliza (06.09.07)



Succes! Sa dea Domnul sa gasiti ce va place si sa terminati treaba cat mai repede! Pupici!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by Roxana_G
Carpatina, inteleg ca la mine nu te mai gandesti! Nici cu drag nici fara.



Nici nu stii tu cum nu mi te pot scoate din minte..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



Ba mai mult.. m-am apucat (mai) serios de franceza.. ca anul asta cand vin in Romania sa te pot vizita.. acu' ca stai la Paris..

Si uite, in loc sa fug la gym (ca am "ora" de la 12) stau si-ti scriu tie... ce dovada mai mare vrei? [Flo]

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Alinkav, LA MULTI ANI cu sanatate, fericire si belsug!!!
Am trecut azi prin parc, dar nu era de stat. Plus ca nu era planificata treaba, de asta nu am dat sfoara-n tara. Adevarul e ca mi-am gasit si eu o vreme de plimare, suuuper... Ieri, cand fuse asa misto, am stat ca beshnita la umbra... Data viitoare promit sa-ti dau un bip...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Mai, unu, doi, iti sta f bine tunsa asa. Esti o mamica tanara si frumoasa! Sa iti fie de bine!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Roxy, cum ai tu probleme cu bebeii tai si tu te gandesti la noi! Suntem mai bine, eu mai sunt infundata, dar bag usturoi si trece (ai auzit, Sim? Usturoi! ). Multa sanatate si voi, la toti!

Nana, stii expresia aia "cate bube rele, toate-n curu babii mele" (scuzati limbajul, expresia e de vina)? Cam asa la voi, nu scapati de una, ca dati de alta. Lasa ca trec ele toate, ai sa vezi!

Carpatino, fa mai multa miscare, poate slabesc si eu!

Acestea fiind zise, merg sa pap ceva ca apoi imi duc pruncul la dantzuit!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Am uitat sa zic LA MULTI ANI tuturor sarbatoritilor zilei, mami Alina si toti bebelusii, sa fiti fericiti, sanatosi si norocosi!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Mami Sabina, ce freza asimetrica motzata ti-ai tras!!! Sa-ti fie de bine!!!! De frumoasa nu-ti mai zic iar ca esti, ca ti se suie la cap. Si ca arati ca o pustoaica ce esti...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput