Colectia de toamna-iarna 2005 (188)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melku spune:

ezact.
si vin io la tine sau unde vrei sa ne intalnim. vbim.

de fapt, daca doresti, pot sa te ajut cu colectarea...unde nu poti ajunge tu, ma duc eu, in fctie de programul meu de serv. cu metroul ca sunt antisofat, da' ma descurc...
deci, pune-ma la treaba ca si asa umblu de nebuna tot timpul, numai sa nu stau acasa singura. macar sa umblu cu folos.

Varsta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Anda ,am vb si cu sor'mea,are si ea jucarii ,haine ,am rugat-o sa le stringa cat mai repede ,cand leam pe toate te anunt si stabilim un loc de intilnire undeva ,numai sa-mi spui cam la ce ora esti disponibila in general ,sa stiu cum aranjez cu cineva sa stea cu Andreas .

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Anda eu am pregatit deja pungutele, jucarii nu prea am mai avut ca le-am dat...dar am strans de-un saculet, le-am pus in masina deja, ramane sa vb cand pleci tu de la munca, sa vedem cum facem.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Asaaa..am mai mobilizat si eu o cunostinta, cred ca voi strange mai mutle pachete. Sa vedem cum facem cu logistica de trimitere.


Imi permit sa va rog si eu ceva, pe cele din Bucuresti, bineinteles, daca se poate!

Un baietel de 6 ani din Sibiu, prieten cu baiatul unor prieteni de-ai mei, a fost calcat cu masina pe trecerea de pietoni de langa scoala. Masina era Jeep si corpul micutului nu prea a avut sanse sa reziste impactului. A stat multa vreme in coma si ieri a fost transferat cu elicopterul la Bucuresti. Acuma: copilul nu are pe nimeni, in afara de bunica ce-l crestea (mama nu prea sta cu el) si este sarac, nu prea intereseaza pe nimeni soarta lui. Mai ales ca cel care l-a calcat era director la o mare companie, cazul s-a cam musamalizat. Rugamintea mea este ca, in masura in care este posibil, daca aflam la ce spital a fost dus, poate cineva dintre voi se poate interesa de soarta lui, daca are nevoie de ceva, sa trimitem de aici.
Va multumesc in numele lui.

EDIT: revin cu amanunte ca am mai primit telefoane intre timp. Baietelul a fost dus la Bucuresti, nu cu elicopetrul ci cu Salvarea, spre mirarea medicilor care l-au preluat, a facut febra pe drum si e in stare destul de critica. Este interant la Spitalul Baltazar, sectia Neurochirurgie, in ingrijirea Dr. Ciurea si Dr. Gheorghita, iar la internare a fost preluat de DR. Ciobanu. Acesta a fost de parere ca trebuia trimis la Bucuresti muuult mai devreme! Pe baietel in cheama Cretu Sergiu Emil, e si mama lui pe acolo, nr. ei de mobil este 0729-074799.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

anda, ma bag si eu cu hainute, jucarii si ceva bani.
ai nr meu de tel in contul comun, vorbim in weekend.

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

tania, am vorbit si cu andreea, saptamana viitoare am o maisna de la firma care se va afla in sibiu. te voi suna in ziua in care masina se va afla in sibiu si stabilim locul de intalnire.

diana ai un pm.

Roxana, Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )
si BUBU

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

ROXI super! Suna-ma cu o zi inainte, ok?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Joy, doar poza, corectez eu denumirea daca e nevoie!


Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

nu inchideti panoul, nu inchideti
trimit la 22, dupa ce-l culc pe nic, n-am niciun minut acum, stiu ca am intarziat cu poza


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Astept poze si maine! Sefa a zis ca le poate parola pe cele care nu le vreti publice, poate se mai razgandeste careva:)

Maria (29.11.2005), Stefan (31.10.2007) si Ioana

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Decembrie

Botez Stefan

Mergi la inceput