Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:


Am auzit ca Piraeus Bank ar fi mai ok... dar toate ca toate... sa fugi de BCR ca sunt si vor ramane niste comunisti

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito
[/quote]

De Piraeus am auzit ca sunt ok ca poti "negocia " cu ei suma creditului

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Noi folosim Libero.Au elastic la spate,deci nu mai avem accidente cu unsul de kk pana la subtiori ,se aseaza mai bine pe fundulet,il face mai sexy si nu au nici un fel de miros cum au cei de la Pampers.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...



Da da! Si Huggies au elastic la spate! Si cu Pampers mai scapa pipi,kk...chiar proaste scutece..dar eu le-am folosit ca am tot primit de la prieteni...

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


poze
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Noi ne imbracam acum si iesim la plimbareeee! Intai la banca sa lichidam un credit, si apoi prin parc, in Moghioros. Mai vine cineva?

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


poze
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

hello,
ce faceti mey fetelor....avem un nou capitol??

bb al meu tot neastamparat este si treb sa stau mai mult cu el;acum,in sf.doarme
Nela,cum ti-a zis si Ank...sa te feresti de BCR,eu am facut un credit la ei si acum regret ca nu am ales o alta banca


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

merg sa recuperez si eu din urma ....vreo 15pag.si rev
pupici la bebici si mamici


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

Eu tre sa ies afara cu bebelina ca se maraie intruna de o ora , nu poate dormi. Noroc ca nu mai ploua... Cu ocazia asta merg si la banci sa vad ce si cum.

Va pup!!

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Am iesit rapid pana la piata... din pacate in Tm ploua ...dar l-am pus pe Raulito in marsupiu si cu o ditamai umbrela(parca era de pe terasa luata de la masa).. am reusit.Am crezut ca imi rupe spatele ..el 8.5 kg plus cumparaturile... dar acum a adormit instant ... si a adormit si la mine in brate ... macar ziua doarme langa mine ca seara nu ma mai iubeste

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Am vazut poze cu un baietel simpatic foc- Iustin



Anacami,multumim!!!

quote:
ufff e greu sa inveti un bebe sa pape????



nu e greu....e foarte greu...al meu linge lingurita zici ca linge inghetata si in loc sa inghita el rade si parca scuipa(scuzati) nu alta

quote:
Soacra-mea ma punea sa-i modelez capul la baie.


Miha,tu chiar vb serios???


quote:
tu fetelor..s+a rupt preze...


Victo....imi pare rau;asteptam vesti;



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by nelone77

Salutare !

si la noi ploua si e urit...asa ca stam in casa Bebe doarme asa ca pot sta si eu pe forum , ca de treaba nu am chef.
Eu-s cam suparata ca mi-a dat proprietarul o "bomba" : intr-o luna juma trebuie sa ne mutam ca vinde apartamentul (stam in chirie). So...pina de Pasti trebuie sa am si credit facut si aprobat ptr cumparare apartam. (ca in alta chirie nu mai merg), si apartament cautat si mutat . De miine incepem umblatura la banci , dar apelez si la voi, amicele mele virtuale care aveti credite la banci: care banca e mai ok la dobinzi si comisioane??

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77



incearca la credit europe bank, a facut cumnatul meu si mi se pare rezonabil..la 104000 euro rata anul asta 1600ron, iar la anul 1900; nu incerca brd ca au muuuuuuuuuuuulte dobanzi si comisioare; recomand credit in franci elvetieni si sa ti-l plateasca in euro;

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Fetelor,ati trecut bb pe lapte formula nr2?
Dc nu, cand incepeti sa le dati?


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput