Piticlontzi de iulie-august 2004 (248)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:


quote:
Originally posted by papadie

quote:
Originally posted by carmenp

in mom asta am pe stoc supa de ratza si mincarica din aceeasi ratza gatite de soacar`mea nainte sa plece;)) fa`tz timp si zi cum v-ati distrat in ro;))
quote:
Originally posted by papadie

carmencita... da tu chiar ai motive sa sarbatoresti. mai mult...cred c apoti sa faci si cinste. iete cristala e infometata. se pregateste adema. macar un papanas, o poala-n brau ceva trimite la fetile astea :)


blog






acu am vazut cata prostia am scris! si mi-am editat raspunsu.deci vb. despre POALE in brau adika PLACINTE cu branza, ca sa nu existe nici un dubiu.
pasariko fa bine si ma scoate din incurcatura



blog



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Papa...la mine nu-i de iesit...cel putin fara masina.Vreo100 pe ora.parfum comparativ cu aseara...la 140 pe ora numaram neoanele de la reclama care zburau ...ca la artificii...frumos tare.Nici tipenie de masina....care doamne era nebun sa iasa pe asa ceva.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Carmen de "pastele meu" lumea pleaca nu glumesc. mie imi place cel mai tare ca la noi se aplica la fix vorba aia cu "pastele ma-tii" . adica e asta si e a lu' ta-su :d
Ema nu zice ca daca imi dai link zau de nu ti-l iau. ce mare scofala. zici ca se poarta suvitele anu asta???? ca daca da inseamna ca-s jumate de mama Omida, m-am programat vineri sa ma suvitez nitel ca vinerea trecuta ma tunsei cam scurt. imi vine sa ma pup singura. moam ce nasol si la voi cu uraganaleeee.... da sa nu il trimitei incoa', da?
Lia, este piese din astea la metro si selgros. si pe net. chiar asa cate 200 parca. more or less ia uite aici: http://www.crazytoys.ro/jucarii/Generice-1071/LEGO-Creator-2030/6061/Creator-Set-generic-240.html sau asta: http://www.crazytoys.ro/jucarii/Generice-1071/LEGO-Duplo-154/6157/Duplo-Set-generic-80-de-cuburi.html
azi imi place tare la noi ca e rost de distractie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:



quote:
Originally posted by papadie

cred ca o sa ma vedeti la reuters la poza saptamanii cap. botanika in desuuri: o noua specie de brad "Pinus cu chiloti de dama".

blog


papa, grabeste-te sa prinzi uraganu` da` vez pe ce aripa te urci sa n`ajungi napoi in ro;))
madam spill, lasa tunele si baga moda in materie de par drept ca creata:d nu ma mai fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Roxa,io ziceam de mers asa amindoua...ca zara am unu in Aachen si unu in Roermond.Da...asa singura....oricum simbata merg sa caut...nu stiu de au asa ceva...mie imi trebuie culoarea asta...iar modelel lor imi plac fff tare...sigur gasesc ceva fain,,,aveau in toamna dar maro...si nu vreau.de alea pina la geninchi,cambrate pe talie si cu curea lata.Am unul lung...superb da nu merge decit la fripturi .vreau ceva de toata ziua.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

pasariq cred ca poti sa meri repede sa cumperi o margareta pt. mine.
si da se poarta permanentu'. aka mamele noastre ie() la moda, noi...ce ma inervez ca puteam sa-mi trag si io nijte "sarmale" (rox, LOL) da' numa ce ma facui un fel de tunsoare scurta:))


blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Iar daca plecati tuoate dupa ce scriu io, inseamna k aveti ceva cu mine
Cristal, am ras cu lacrimi, ma bucur ca esti teafara !!! Fetele sunt cuminti acasa k simt puterea masculina prin zona
Carmen, ahaaa, deci ai motiv de beut ?! Cum mai e Ilinca cu urechiusele ?
Ema, deci behaiti si voi ? Ma bucur insa k esti bine, daca ai nevoie de ceva "naturist' de pe aici, da de stire. Pupam Ricu. Si sa treaca uraganele !
Papadicea, am sa urmaresc stirile. Pupam fetili cuminti
Rox, ce faaain ca mergeti in vacanta, sa va distrati !
Adema, drum bun sa aveti !!! Si sa nu dispari, da ?
Lia, pune pozeee, uite cum strig dupa tineee !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

mai, eu rid pe aici de mi se zguduie burta cu Tudorica cu tot!!!!

Cristal - eu iti dau nota 10 cu felicitari!!!!!
Ema - uragane zici?? Nasol, au fost si la noi citeva zile cu vint (nimic in apropierea unui uragan!) si imi amintesc cit de naspa a fost, nici nu vreau sa-mi imaginez ce e pe la voi!
Lia - ti-a raspuns deja Roxana-gasesti diferite tipuri de galeti cu piese mari de Lego - eu i-am luat lui Stefan pe cind avea 1.5 ani.
Carmecita - ai ramas fara soacra si sarbatoresti? Brava tie!
Papadik - l-am lasat bine de data asta ca l-a gasit mama acolo si l-a cules la prinz... Da' nu-ti spun ce atenta eram de dimineata sa nu mai ratez strada again... Cind ai fost in Rom? Acum, de curind?

Edit: Rox - Madrid????


Gabriela 29+ cu si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ilinca e bine acu, dne fereste, bat in lemn;))
brei, soacra`mea cind vine`n iasi se stirneste din senin si are viteza mai mare ca a uraganului;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:

mamagiuliei, sper si eu sa nu disparem pe traseu:)
Roxi, superba destinatia aleasa! Abia astept impresiile si pozele!!! Mergeti fara Pat?
Ema, hai mai povesteste de moda si trenduri:) Poate avansam de la bucatarese la croitorese!

Mergi la inceput