Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (101)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

buna fetele eu sunt necajita mandra mea nu a papat mai nimic ieri asa ca ne-am dus la doct avea o tuse urata.Are inceput de rosu in gatut si ia dat un siropel si solutii pentru nasuc dar eu imi fac griji nu imi place deloc tusea

Colac peste pupaza ieri am fost si cu baiatul mare deoarece era programat pentru toate analizele si surprizapielea de la puta este prea mica si neelastica asa ca la bagat 4 saptamani pe o crema vaginalasi daca nu se impLantA NIMIC trebe sa-i faca o mica incizie.Cred ca sunt de vina ca i-am lasat ciucurelu in pace dar ne m-am gandit ca va avea urmari daca se va gandi mai tarziu ca i-am umblat acolo
la multi ani tuturor sarbatoritilor


mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:



La Multi Ani Teodora







Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

www.flickr.com/photos/15923681@N07/2309938010/" target="_blank">Dovada ca stam in 4 labutze


Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodicamaries spune:

ricea...imi pare rau pentru raceala...si noi suntem toti trei "cobza" Ii dau Nurofen pt ca nu tuseste, doar muci si un pic de febra(37.8).Iar noi la fel luam Nurofen raceala si gripa...speram sa treaca ...Interesant ca Darius e cel mai putin afectat...eu cu sotu suntem praf..
Cat despre decalotare, nu te stresa...cu toti medicii cu care am vorbit, mi-au spus sa nu-l decalotez eu...daca cumva e nevoie se ocupa ei... foarte bine ca nu ai lucrat la ciucurelul lui, si la nepotelul meu tot asa este...e asa inchis preputul ca ma mir pe unde se pisa, dar i-a zis dr ca o sa-i faca dupa 3 ani o mica taietura, sau ceva de genu, nu-i dureros, nici nu are urmari...
mamica ingrijorata





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:


Happy birthday to you,
Happy birthday to you,
Happy birthday, dear Teo,
Happy birthday to you !


Sa-ti fie viata o vesnica primavara inseninata de ochii limpezi ai Mihnutzului, incalzita de zambetul lui, inmiresmata de parfumul clipelor petrecute impreuna cu cei dragi !
Primeste si din partea mea un buchet de si un



Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

La multi ani, Teodora!!!

La multi ani si puilor sarbatoriti azi!

Multumesc inca o data pentru toate urarile de ieri si, pentru cine vrea (Gabriela parca ma intreba cum am petrecut), puteti vedea cateva poze aici.

Nana, sper sa vii cu vesti linistitoare de la doctor, iar micutul Andrei sa nu mai aiba de tras cu nicio suferinta, dragutul de el!

Adimercedes, si Raisa tuseste fara motiv, dar am observat ca o face ca sa atraga atentia, pt ca apoi rade, imediat ce se alarmeaza careva si o baga in seama.

Piciulika, asa m-am gandit si eu, ca pana la un an ar fi bine sa stau eu cu Rai. Atat m-am gandit si razgandit, dar pana la urma m-am hotarat: stau un an acasa.

Si eu am o teama cu bunicii, chiar daca au crescut si ei copii, sunt mult mai stangaci acum.
Annisia, am ras cu lacrimi la expunerea ta pe tema bunicilor.

Bikamaria, felicitari Teutzei pentru primul dintisor! La cat ii place ei sa pape, s-o fi gandit ca are nevoie de ajutor sa primeasca mai mult!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Acum dorm amandoi si eu am o gramada de treaba.

Cristina, mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana.craiu12 spune:

Salutare,

Am si eu un bblin nascut in oct 2007 - cum il inscriu in club?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

buna dimineata si de la noi,

numai ca nu e prea buna.Cristi are temperatura in continuare.38,0
e super agitat.dintele ala deja ma streseaza pe mine.
mai frate dar il doare rau de tot.

nu am dormit toata noaptea.
sunt terminata.

Cristi acum doarme de 5 minute.sa vedem cat va dormi.



AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

teodora

ANDREEA-CRISTINA de mami georgi_ana
STEFANIA-DARIA de mami florentinalo
ALEXIA-RHIANA de mami aurelia
MATEI de mami aminoreanu



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput