*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008 (2)*

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

quote:
Originally posted by nemary

Alina T, nici afara la plimbare nu mai doarme pitica? noi dormim intre 3 si 4 ore cand iesim la plimbare, iar duminica am culcat-o in carucior pe balcon si a dormit.

Alina, Natalia , referitor la greutatea bebelinei acum m-am mai linistit si eu.

toate 3 aveti niste fete frumoaseee, le pupam cu drag



Mari de Daria Maria

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.





Mary, pai afara doarme..dar eu stau asa mult ca mie imi mananca la maxim 3 ore...si daca depasim orele astea mannca foarte repede, se inneaca, vomita..urla/....cel mai bine e sa mananca la 2,5 ore...uneori si afara mai stam trze..deci nu e regula..



Poze cu ingerasul

Ingerasul creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

Am luat legatura aseara cu un pediatru si mi-a zis ca pot alapta in continuare,acuma sper sa isi faca tratamentul efectul ca nu mai pot suporta crizele,am avut azi noapte si azi niste crize f urate sper din tot sufletul sa se amelioreze situatiasi sa pot amana operatia pana la vara.Deja m-am interesat in legatura cu operatia laparoscopica si m-am hotarat sa recurg la aceasta metoda cand va fi cazul,am inteles ca recuperarea e mai rapida si usoara

http://community.webshots.com/album/562661491vXXSNd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

deci fetelor carora v-a iesit dresajul....ce fac..sa pot vb cu sotul sa luam o decizie inteleapta:

seara dupa baie si masa aferenta o pun in patut..si ..ea incepe sa planga..io o las...mai ma duc si ii spun ca trece..dar nu o iau in brate...

apioi...dilema mea cea mare..cand se trezeste la 3 sa manance..sau ma rog..peste noapte..cum fac..la fel..ii dau papa, o pun in patut..si ...repet operatiunea?...si toatye astea cu lumina stinsa, nu?

mai e un bai..noi stam intr-o singura camera...credeti ca ne simte prin camera daca nu ne miscam..in timp ce facem acest dresaj?

va multumesc mult si daca reusesc va dau de veste...


Poze cu ingerasul

Ingerasul creste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:

Capitol nou aici
LaLa_20

Mergi la inceput