Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (100)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Si bv spune:

Mai fetelor, mie de regula nu-mi place sa fiu in centrul atentiei, dar azi sunt asa de fericita, sa vad ca va ganditi la mine! cam asa ceva! Va multumesc inca o data! si-o sa va mai multumesc!

Cecilia, sa stii ca si Raisa e la fel! Asa am si hotarat sa mai aman intoarcerea la serviciu, pentru ca nu sta fara mine deocamdata. Iar daca o las prea mult cu cineva, incepe sa planga si daca tot nu apar, plange atat de tare, ca-mi ese si mie greu s-o mai linistesc apoi. Noi am tot iesit cu ea, vine mereu lume la noi, deci nu asta-i problema. Eu le spun tuturor care ma cearta ca am legat-o prea tare de mine ca asa e ea, mai speciala. Si nu-mi pare rau daca o tin agatata de mine mereu, chiar daca e greu si uneori ma mai plang...

Eu ma gandesc acum cum o sa fac cu mancarea Raisei in concediu... ca ei nu-i plac legumele la borcanel... Oare are ceva daca o saptamana o sa-i dau doar fructe, lapte si cereale? O sa aiba opt luni atunci, in mai.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



La mai multe lunite pentru:

Gabriel Alexandru de Adrianaolimpia
Vladimir Constantin de Aniast72



mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Si_BV La Multi Ani!!!!! Multa sanatate, bucurii si multe impliniri si realizari si o viata fericita alaturi de familia ta!

Gata eu ma imbrac si plec in parc...

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

la parcu 23 pleci ?



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Prisi am vazut-o pe Miru carliontata,e frumusica foc!

Piciulika faine pozele de la botezul lui Michael-bear,sa foloseasca sanatos cadourile!Mi-au placut si comentariile...haioase rau!

Gabriela pupici pt. Sara cea vorbareata!

Betty Mario plimbaretul!


Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Afibebe , sa fie Cristian fara urmari de la vaccin.
Gabi, sanatate lui Stefan si daca ii face Elizei vaccinul sa treaca fara efecte .
Nana, pofta mare lui Andrei , sa pape tot si tie multa rabdare.
Gabriela , cred ca Sara-scumpica ” vorbeste” si ea cu Michael la telefon.



mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

quote:

Originally posted by Marunzika
Avem si noi acelasi inel de rontait de la MAM chiar si aceeasi culoare :)



Cred ca nu au decat o singura culoare.. si eu tot pe aia o am..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)




Si eu cred ca au doar o singura culoare, ca si noi avem acelasi inel…


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Si_bv, iti mai spun inca o data LA MULTI ANI, de data asta la prima ora a diminetii (pentru mine)... HIhihihihi.... Si cum vestile proaste... Ma tot tineam sa va spun, dar am uitat sau m-am ratacit printre prostii... Steamerul ala e o mare porcarie!!!! Nu face nimic din ce spun aia in reclamele tv. Eu mi-am comandat de Craciun, ba chiar i-am luat si mamei... Le-am dat inapoi a doua zi, cand am vazut ca nu pot nu sa fiarba, asta e deja lux, dar macar sa inmoaie morcovul nitelus. Am incercat si cartof, peste, orez... Nimic nu a putut sa faca. E o mare vrajeala. Chiar te rog sa il incerci azi pe al tau si sa imi spui si mie daca al tau e bun de ceva????


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Vreau si eu sa duc bebelusul in parc!!!! Cine vine sa il ia si pe Yannis la o plimbarica; mie imi este lene???
Andries, Prisi, Slippers si care mai stati prin Drumul Taberei, nu bagam o intalnire in Moghioros????


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput