Bucurii sep-oct06 (112)***La Multi Ani ELOISE!***

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Buna dimi

Monica multumim de cafeluta. Mey, dar ce de bunatati ne arati pe aici. Le salvez si eu ca de Pasti tot va trebui sa fac ceva bunatati
Multumesc fetelor pentru raspunsuri si pentru incurajare
Lili, pentru patania lui M. cu buza -am sa treaca repede. Cat despre distrusul fardurilor si al corectorului, stie el ce face,sigur e complicele sotului
Sephora, hai da-ne detalii despre liberatea....Ne-ai facut curioase si ai plecat
Cristina multi pupici pt Vlad matinalul si Daria gimnasta

pupici si o zi faina!






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Buna dimi

pupam Eloise si Vladutz sa sa faca bine

pupam si M, care si-a spart buza, sa se faca si el bine. MamiLili,si Vladone e calare pe trusa mea de farduri, trage de rujuri si farduri, imi roade creioanele...intr-o zi chiar l-am dat cu ruj, avea o fatzaaaaa

noi am dormit ceva mai bine azi, dar cand il vad cum da din picioare ca un cal naravas si ne loveste pe amandoi, imi vine sa ma arunc pe geam...saracutul de el, isi trage de partea de sus a gipsului, cred ca-l jeneaza rau ...offf


Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Va salut fetelor,

Noi suntem f bine, multumim lui DD, mancam bine, dormim bine, nu-mi vine a crede.

Maine imi fac de cap cu fetele de la serviciu pt 8 martie, mergem la un restaurant chinezesc numai noi, intre fete. Este un obicei care se tine in fiecare an si iese super. Abia astept!

Noi am inceput imunizarea deocamdata cu Oscilo, nu i-am dat inca singulair, am eu o neliniste pe tema asta, sa vedem cum decurg lucrurile, poate n-o mai raci.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Mira ce fain de tine ca te chefuiesti maine . Petrecere frumoasa!!! si noi (gagicile) asteptam cheful de maine, de obicei se organizeaza in fiecare an la firma masa in restaurant cu muzica si alte chestii, dar inca nu ne-a anuntat nimeni nimic
Ma bucur mult ca sunteti asa cuminti la somn si la dormit. Eu cred ca mai am de asteptat....
aaa, am trimis si eu poze cu tortuletul de la 1 an, asa ca...cand o sa ai timp te rog sa ne treci si pe noi.

lilina, of ce rau imi pare pentru Vlad. Ma gandesc ce greu ii e lui cu ghipsul acela pe manuta.






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata, fetelor.
Itzy, intr-adevar si mie mi se pare o idee super asta cu grupele pentru parinti si copii. Cred ca e o idee buna pentru cine vrea sa-si deschida gradi particulara in tara.
Lilina, cum se mai simte Vladone?
Eloise, dar voi cum va simtiti? Sper ca sunteti bine!
Pufy, iti doresc multa santate si nu fii trista ca ai ramasa singurica, fara sot, ia sa vezi tu ce repede trece timpul si va sosi acasa!
Sephora, cine apare in Libertatea? Hai, te rog zi-mi si mie ca m-ai facut curioasa si eu nu pot cumpara ziarul
Beatrix si MamiLili, sper ca si voi va simtiti mai bine!


de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:



Va tot laudati care, cum aveti party de 8mar...
Haideti sa va spun ce cadou mi-am facut eu: o mini-excursie la Paris in zilele de 8-9martie.

Lexi, exista si varianta online a ziarului http://www.libertatea.ro/

Dar chiar asa Sephora, nici macar cuscrei nu i-ai dat detalii ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Poate Sephora voia sa ne spuna de Andreea Marin si Banica care-si boteaza fetita... zic si io, dar si eu mor de curiozitate...

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Wow Sandra ce fain! Mergi cu Ruxa sau singura? Eu deja caut oferte de 1 week-end la munte, m-a apucat dorul de duca.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Sandra, intr-adevar exista varianta online dar acolo nu apare rubrica de concursuri la care cred ca se refera Sephora. Banuiesc (astept sa-mi confirme sau sa-mi infirme ea) ca a trimis poza lui Matti la concursul acela de poze cu copii, iar acel concurs nu apare online.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Super cadou Sandra!!!

Ce rau imi pare Lilina ca se chinuie asa rau Vlad! Mai ales ca nu intelege inca de ce trebuie sa suporte imobilizarea asta.

MamiLili - cum mai sunteti cu buza?

Mira - in sfarsit ai apucat si tu o perioada de gratie cu somnul

Si eu ma chefuiesc de 8 martie la restaurant, cu mamicile de pe forum de la Mamici de Cluj . Abia astept, mai ales ca mergem la un restaurant la care demult vroiam sa ajung si tot n-am apucat. Mergem la un restaurant cu specific american si o sa mananc vestita Apple pie

Mami 34+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput