Bucurii sep-oct06 (112)***La Multi Ani ELOISE!***

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Pufy sanatate si las ca suntem noi langa tine sa sarbatorim (stiu ca nu e acelasi lucru)

Eeddaaa felicitari ptr blog,foarte bine explicata reteta.

Hai neamule ia Libertatea de sambata ca apare mare vedete de la Bucurii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

quote:
Originally posted by Sephora

Hai neamule ia Libertatea de sambata ca apare mare vedete de la Bucurii !

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito




cine cine ??? Matty ???

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:


Nu, nu naste nimeni, fac doar galerie viitoarelor soferitze, sa va mobilizati in numar cat mai mare (Ramomar, Itzy, Gety, Alina Morostes si cine mai doreste, cine mai pofteste).

Pe mine nu ma mai doare gatul dar in schimb nu mai am voce, am un volum atat de slab incat fermul "nu-i voie" suna mai degraba ca un indemn la facut pozne.

Copilu' si-a spart buza azi, s-a impiedicat si-a cazut in asa fel incat n-a mai reusit sa amortizeze cu manutele. Acum s-a mai dezumflat si arata cat de cat bine, dar la pranz era ca un mini Angelina Jolie.

Xandrutza, vin cand ma chemi, merci de invitatie. Sa-mi dai coordonatele ca sa le trec si eu in GPS, nu numai Beatrix.

Off asta micu' tocmai mi-a distrus un stick corector.

Pufy, sanatate multa! Imi pare rau ca esti singurica de ziua ta dar revederea va fi duuuulce!


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eeddaa spune:

quote:
Originally posted by Monique_new

Eeddaa multumesc de reteta e chiar buna , dar cum ai vazut ca am postat aici blogul tau ca vad ca nu erai membra DC???

Sephora ma bucur ca ti-a placut . Asa si scrie acolo ca e mai buna chiar a doua zi.A mea a iesit cam asa Rulada.
[/center]



Hi,hi! Datorita monitorizarii traficului pe blogul meu
Ti-a iesit super rulada! Sa incercati si bomboanele rafaello (in caz ca nu stiti reteta) Eu sunt innebunita dupa cocos

Sephora, asa-i e mai buna a doua zi, adik arata mai bine, am spus acolo
Va mai astept la mine!
O seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eeddaa spune:

quote:
Originally posted by Sephora
Eeddaaa felicitari ptr blog,foarte bine explicata reteta.



Sephora, sar'na te mai astept!
O seara frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Nobody pe-aici de-atatea ore?

Uitasem sa va zic c-am vazut poze absolut delicioase!


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Ioana - Pufymic LA MULTI ANI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floricel79 spune:

La multi ani Ioana!

Carnita - Roxana nu prea mananca numai sub forma de perisoare din ciorba, in rest nu-i place sa o simta ca i-o tai marunt si parca-i aspra asa cumva, mai ales pieptul de pui. Pestele e mai moale si nu-l simte chiar asa. Mananca aproape in fiecare zi carne insa foarte putin cantitativ, nici vorba de 2 aripioare si 2 copanele pe zi; cel mult o jumate dintr-un copanel daca ar fi sa o luam cantitativ, insa io nu-i prea dau decat piept de pui si peste file (pastrav si pangasius deocamdata). Ficat nu-i prea dau, oul il mananca doar daca-i camuflat bine si uite-asa prevad ca o sa avem o vegetariana in familie, nu ca m-ar deranja, dimpotriva, m-as bucura. Cel mai dezavantajat ar fi sotul meu ca el este carnivorul familiei.


Perie de dinti - degetar Nenedent si Oral B in functie de preferintele ei. Pasta doar nenedent. Mai nou, nu ma prea lasa sa o spal, face figuri dar nu insist ca sa nu refuze si mai rau. Asta e, e o faza sper...







Florina, mamica de Roxana Maria (23.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

Buna seara!

Uite ca mi-am facut si io curaj sa va scriu. Am citi ce ati scris, sper ca nu se supara nimeni daca raspuns la intrebari la spartul targului .
- carnita papa cand ii dau, dar nu ma intrec zilnic in meniuri "carnoase"
- periuta-degetar nu a vrut sa o vada, pe cea normala Oral stages o rontaie cu pofta dar nu vrea sa ma apropii eu de ea sau sa-i pun pasta de dinti...so, suntetm codase la splatul dintilor
- lapte papa dimineata si seara; in timpul zilei doar daca cere "apte" sau ii fac eu daca e bolnavioara si refuza papa


Lili, pai a vrut baiatul sa camufleze buza sparta cu putin corector...

Lexi, super interesanta ideea cu Waldorf.

Sephora, da-ne detalii cu Libertataea ce si cum.

Lilina, ce rau imi pare de Vladone. A fost chiar un ghinion stupid. Cred ca noaptea sa afara iti este f greu.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

quote:
Originally posted by microbu
Lili, pai a vrut baiatul sa camufleze buza sparta cu putin corector...


Tareeeeee!!! Nu ma gandisem!

Totusi nu-mi explic de ce mi-a facut praf si niste farduri imediat dupa aia. Si le pusesem bine, sa nu ajunga la ele. Se pare ca trebuie sa-mi refac trusa.


**************************************************
Lili, mamica lui Mathias (17.10.2006)


Mergi la inceput