Strumfi de iulie-august 2007 (63)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

petra incearca sa-i pui mai putin morcov si mai mult cartof in piure. eu la inceput puneam mult morcov si andrei scuipa tot. i-am pus cartof si a acceptat mai bine mancarea.bafta!

*mihaela*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by Diana2007

Raportez 77.0 kg, sunt multumita. Mi-am dat seama ca abia acum la mine alaptarea ajuta la slabit pentru ca mananc normal (ba chiar mai bag cate un dulcepe sub nas) si nici cu gimnastica nu mai ma omor in ultimul timp. Asa ca trag tare acum pe suta de metri cu alaptarea (ma si mult de zor atunci cand ii dau lui V biberon) si sa vedem saptamana viitoare !

Despre Victor nu am ce sa va spun pentru ca as repeta lucruri pe care le scrieti fiecare cu mult talent. Cu toate astea tot ce face ca si ce nu face sunt lucruri speciale pentru mine, ma bucur pentru fiecare in parte.
Avem si o umbra care ne tot urmareste (figurat vorbind), asteptam consultatia la neurolog ca sa o risipim.
Pe curand,


Diana mami lui Victor Christian, 24 Iulie 2007

Poze

Work as much as you need money, love like you've never been hurt, danse like no one is watching !




Despre ce umbra vorbesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

De luna viitoare ma mobilizez si eu si merg la sala Eu am dat jos dupa nastere cam 27 din cele 30 kg, dar parca muschii si pielea nu mai arata ca inainte... Sper sa isi revina cu putin sport si masaj...



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u/Chris5Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by Ashera

De luna viitoare ma mobilizez si eu si merg la sala Eu am dat jos dupa nastere cam 27 din cele 30 kg, dar parca muschii si pielea nu mai arata ca inainte... Sper sa isi revina cu putin sport si masaj...



Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u/Chris5Luni



waw, cum ai reusit sa dai jos atat de mult?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Nu am facut nimic in mod deosebit. Dar si kg din sarcina tot asa le-am luat, fara sa mananc prea mult... Cred ca a fost o chestie hormonala.
Chiar dupa nastere am inceput sa mananc foarte mult dulce. Si nu sunt un fan al dulciurilor. Au zis mai multe fete ca au patit la fel. Poate ptr ca alaptam




Mami de bebe
Chris (08.08.07)
http://picasaweb.google.com/Ashera4u/Chris5Luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

am intrat sa citesc, am ajuns la pag.20 si se simte nevoia de capitol nou....

il aduc imediat aici...


karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

asa cum am promis: capitolul 64... sunt cu ochii pe voi, sa vedem ce-o fi la capitolul 69 ca tot era simo curioasa!

felicit in mod deosebit pe Matei de Simo si pe Bogdan de gabiarama pentru succesele recente...
felicit pe Lorina pentru cele 8 lunisoare...
felicit si pe paticut pt.ca azi e inca ziua ei de nastere!
si mai salut cu drag pe sunflower

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput