***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (54)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

Lillylove, ti-am trimis PM. Scuze pt intarziere.

Doxinu si noi am luat Ca pt dinti, dar numai 5 ml. Eu ii puneam in putina apa sau ceai si ii dadeam dupa ce manca ca stiu ca atunci bea mult de sete si nu simtea gustul. Acum nu stiu daca al tau bebe bea...Eu zic ca e mult 10 ml o data.

Graviduta, si eu ca si Ioana, pun lapte in mamaliga, ca nu prea aluneca si a mea isi face greata daca mancarea nu e putin zemoasa... Am vazut ca nu i-au placut nici sarmalele cu iaurt. Si mamaliga i-ai dat-o cu iaurt. Vreau sa-ti zic ca desi Ana manaca super iaurtul gol sau cu cereale, nu-l suporta nici la sarmale, nici la mamaliga. Poate asa si la vrabioara ta...

Madi, buna idee cu supa de rosii..eu i-am mai facut si i-a placut, dar nu i-am mai facut de mult, asa ca multumim pt idee!

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

quote:
Originally posted by ancamari

Ckristina - ce inaltime ai?
Am aranjat si eu in functie de inaltime, asa mi s-a parut normal.

Anca si Andrei Cristian (28 mai 2007)
poze sept-oct
poze nov-dec



163cm


www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)


www.helpsonia.com/" target="_blank">de la o inima mare la inimioara Soniei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Ionice Spune-mi si mie, te rog, cat a durat regimul pentru diaree si ce i-ai mai dat sa manance in afara de supa de morcovi, mucilagiu de orez si orez.

Pepsi Multumesc pentru lamuriri in legatura cu alaptatul.
I-am admirat si eu pe baietii tai, scumpi foc! Multa zapada la voi acolo!
Vroaim sa te intreb, in legatura cu dintisorii de sus, o sa ramana spatiu intre ei sau se "aranjeaza" in timp? Ca la juniorul meu asa mi se pare ca or sa fie...


Avem tarc!!!
Luat din cora lujerului, 220 de lei, roz cu bleu ca era singurul model, marisor, juniorului ii place tare mult in el si asa pot sa mai stau si eu linistita ca nu o sa aiba capul plin de cucuie!

Si daca tot doarme jr acum, ma apuc de capitol nou.



Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)


Poze Vladut

Filme Vladut
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput
Mergi la inceput