Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (98)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

quote:
Originally posted by Andries

Erina...pana la urma te-ai convins ca e ok capsorul odraslei?

Andries



Nu am facut inca ecografia. Pe saptamina viitore. Multumesc pentru intrebare. Pupici!!

www.flickr.com/photos/23256333@N02/sets/" target="_blank">Poze Daria ianuarie-februarie
www.flickr.com/photos/26805627@N00/sets/" target="_blank">Poze Daria
www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Andries citez din clasici:

"toate hainele arata ca de papitoi din aia cu ceafa lata.Sau de contopisti care se duc la banca Eu sunt un monsieur, cum sa port asa ceva?
sg lucru elegant e haina bleumarin de catifea, butoni cu safire si panatalon gri! "
si variatii pe aceeasi tema...
adevaru e ca are dreptate, are si mama nascuta la paris etc etc....nu prea se potriveste cu secolu asta si de aceea se imbraca numa sport, de la himalaya si din astea de munte, LOL, ca macar sunt bune calitativ
oooof. :))




Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna seara. Merge f greu netul. Azi am avut o zi placuta in mare, asta ca sa vad jumatatea goala a paharului. O sa va aratam poze ca sa va convingeti. Fost la padure, dar nici urma de ghiocei. Apoi la masa. Nanitz la pranz. Acum seara am cam incurcat-o, am zis ca mergem la o petrecere de copii. Eu imi aminteam ca e duminica, insa m-am intalnit zilele trecute cu o mamica de la gradi care zicea ca ar fi sambata. Asa ca am plecat cu mic cu mare, i-am si deranjat pe toti 3 de la somn, ca sa nu gasim petrecerea. Va dati seama de dezamagire pe Alex si ce nervi pe tati. Apoi am iesit afara, asa pe intuneric, erau 17 grade, si ne-am plimbat putintel pe la noi prin complex.

Danielle, , pai la asa domnisoare cochete trebuie sa para si baiatul mai macho.

Revin ca aici e cam scandalut.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sa nu credeti ca numai Michael si Sara sunt romantici !!!! Nuuuu, ia ascultati si priviti aici ( trebuie sa va logati cu userul septoct2007) ce canta acest Antonio Banderas in varianta :

Soy un hombre muy honrado
que me gusta lo mejor
por mujeres no me falta
ni el dinero ni el amor
jineteando en mi caballo
por la sierra yo me voy
las estrellas y la luna
ellas me dicen donde voy
ay, ay, ay ay,
ay ay amor
ay mi www.flickr.com/photos/septoct2007/2285008361/" target="_blank">Morena
de mi corazon
me gusta tocar guitarra
me gusta cantar el "song"
mariachi me acompaa
cuando canto mi cancion
me gusta tomar mis copas
agua ardiente selo mejor
tambien el tequila blanco
con su saleda sabor
ay, ay, ay ay,
ay ay amor
ay mi Morena
de mi corazon


Bucurati-va asadar, romantismul exista inca si va dainui, vor avea grija de asta sarbatoritii nostri :
preafrumoasa cu ochii migdalati Erika de devylla
el mariachi Andrei de Rox
ayudado por dos compańeros :
frumosul cu ochi albastri David de andreeaiosif
ursuletzul George Ionut de RGE

Le uram sa ajunga oameni "mari", care sa se bucure de toate lucrurile frumoase din viata, mai ales de iubire ! La multi ani !

Luy, fericita mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 )

Poze puteti vedea in contul comun pe flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Merge f greu conexiunea mea, sper sa nu pierd mesajele, si asa scriu printre pricaturi si bazaieli.

Greyeras, multumim frumos, Andrei e deja rusinat de asa interes de la frumusica voastra. Sa stii ca el nu sta in fundulet, nu ca nu sta bine. Daca sta la mine in poala se sustine cumva, altfel pica in laterala. Cu sprijin sta, fara nu.

Andries, pai e destul de bine ce spui acolo, atmosfera tensionata a mai disparut, gravidele sunt peste tot, iar portofoliul baban nu prea iti trebuia de la inceput ca sa ai multa bataie de cap. Tine-o tot asa, o sa revii iar in forma maxima si felicitari pentru ofertele de job.

Alina, adidasii erau la impresie asa.

Apropos de muscat si gustat, baiatul meu ma tot ataca. Nu imi dau seama ce vrea, nu e nici muscatura, nici pupat, pur si simplu se indreapta spre fata mea cu gura deschisa si sta asa lipit. Azi in restaurant a repetat de multe ori figura asta, de ma umpluse toata de bale.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:


Pentru cele 6 lunite
Papanashului Albert Raoul de mami mirella76
Papanashului Vlad Mihai de mami Slippers76

Pentru cele 5 lunite
Dulcetei Flavia Maria de mami pitic-03
PapanashuluiLuca de mami Katrin
Dulcetei Miruna Andreea de mami Danuta36
Dulcetei Ioana, 37 sapt de mami anomar12
Dulcetei Lisa Maria de mami adimercedes
Dulcetei Alexandra de mami daniela76

De asemenea reinnoiesc urarile de ieri pentru cei nascuti in ziua de 30 si 31 si care au fost luna aceasta vaduviti de

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Multumim pentru urari!Miru va pupa dulce..

Andries nu esti deloc 'anapoda'.Nici la noi nu este tarif pentru nasi,da fiecare cat crede de cuviinta pt. biserica.

Veroboroda sa-ti traiasca sotul!

Cecilia socrului!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

te pupa bre! asa face si gheorghe, fecior de musiu





Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am revenit acasa, sunt super obosita, asa ca nici o sansa sa citesc ce ati muncit azi......a fost urat afara?????????//ca tare ati avut tastarita....mai un capitol.............ufffffff

In principiu a fost bine, doar pt uniiiiiiiii, Cristi a fost super marait, a urlat, nu a vrut sa pape sau sa doarma...chiar daca ar fi vrut cu atata lume in jur, nici o sansa......va povestesc maine mai multe...merg sa fac baita eu si apoi Cristi.....nani nani......deci,va pupam si va uram noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:

Mai vreau sa va doresc o primavara frumoasa si floricelelor ce e purtati in brate sa cresca mari si sa infloreasca precum floarea soarelui in roua diminetilor de vara!

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput