Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (22)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

In ce fel de vas faci tortul? Ca trebuie sa reziste si pe foc si in cuptor...

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

miha i-ausi vin la tine... nu si aici..mai, mai... si asa am suta...nu chiar dar pe aproape...

adina ce sa am nimic deosebit si care sa pot fi ajutata... am cazut intr-un butoi... si numai pot iesi... ma simt singura abandonata chiar si de sot(ca defapt atata am aici cu mine)..care e nevoit sa munceasca,munceasca,si iar munceasca..cateodata cred ca s-a insurat cu munca... de noi n'are timp..(cel putin de mine..)stii tu la ce ma refer...

si fii'mea ultima vreme ma solicita prea mult..ori mi se pare... mai greu asa ..parca pana acum mai dormea si ea si puteam sa merg si eu macar la baie in liniste..dar acum nu mai vrea.. sa doarma ziua aproape deloc...


pus ca zilele trecute a murit si tica'miu ..dar asta e altceva...m aflat doar ieri...e o alta poveste caci nu-mi face nici cald nici rece...intr-un fel ma asteptam... caci avea cancer...

nustiu ce e la mine..cred ca am nevoie de o schimbare... nu zic ca fii'mea imi umple destul viata..dar uneori o simt ca si o responsabilitate prea mare pt. mine..plus ca simt ca o aapasare asa ..nu mai sunt libera de a merge oriude vreau cand vreau..si zilele astea a fost urat afara si nici nu am putut iesi..si probabil asta e o parte din problema..ma simt sufocata in casa....

ei sper sa nu rrecad in vreo depresie ceva...in rest poate trece..gata m-am descarcat...

va o duminica placuta

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by mihuta

In ce fel de vas faci tortul? Ca trebuie sa reziste si pe foc si in cuptor...



Intr-o cratita normala,emailata.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by slimatei

miha i-ausi vin la tine... nu si aici..mai, mai... si asa am suta...nu chiar dar pe aproape...



Stefania ai vazut ca m-am abtinut cat am putut... Asta nu apreciezi?

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mihuta..copiii aceia sunt verisorii lui.
alina, multam

uff,,mai fetelor..de vreo sapt copilu meu tot face mofturi la mancare..adica vreo 3 mese mananca..vreo 2..numa se face..nu+s ce are.parca n+are pofta de mancare.suge un pic..cateva minute..si gata..se pune pe urlat..ufffffff..in rest e ok..zambeste,se joaca..sta singurel..doarme...


mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

apreciez..apreciez... stradania cum sa nu...

eu ce sa fac frate..ca imi vine sa ma urc pe pereti... cine vine sa stea cu mine...

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

raul din nou a urlat pana l-am pus in patut... ma simt abandonata
Stefania sa mai treaca oful.
Condoleante... si tata a murit tot de cancer acum 5 ani... chiar daca am stiut atunci ce are.... a fost o durere cumplita... si oricum a plecat prea repede...Hai ca te intristez mai mult
Fetelor mi-a venit o pofta de tort de zahar ars ... e una din putinele praji care imi plac... dar ma pacalesc cu lenea de a face... sa raman doar cu gandul la ea

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by slimatei

apreciez..apreciez... stradania cum sa nu...

eu ce sa fac frate..ca imi vine sa ma urc pe pereti... cine vine sa stea cu mine...

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"




as veni eu ca noi avem alta problema sotul lucreaza tot de noapte ... si sotul trebuie sa doarma ziua si bineinteles ca Junior nu e chiar usa de biserica.... si uite asa il chinuim pe tati

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Victo
uff,,mai fetelor..de vreo sapt copilu meu tot face mofturi la mancare..adica vreo 3 mese mananca..vreo 2..numa se face..nu+s ce are.parca n+are pofta de mancare.suge un pic..cateva minute..si gata..se pune pe urlat..ufffffff..in rest e ok..zambeste,se joaca..sta singurel..doarme...



Si Amira e cam la fel...Are doar 2-3 mese zdravene (dar nu mai mult de 10 minute) restul is doar asa...ca de sete... Eu m-am resemnat cu ideea ca asta este necesarul ei.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Stefania, condoleante...
Eu zic sa stai tu cu noi!!

Noi avem program de urlat la ore fixe. Din senin! Abia reusesc sa o linistesc. Acum ultima data chiar dormea la mine-n brate. S-a trezit plangand putin spus. E posibil sa mai fie colici sau doar varsta? Noi nu avem probleme cu stomacelul... nici macar nu regurgiteaza decat odata la cateva zile. Nu siu ce sa mai cred, pentru ca se-ntampla cam la o ora dupa unele mese. In afara de asta mi se pare ca mananca enorm.

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput