Endometrioza nu ne va impiedica sa avem un BEBE-29

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Buna fetele, va doresc o primavara frumoasa, sa fiti fericite si iubite si sa aveti parte numai de bucurii
...si un paharut de la mine ca azi implinesc 31 anisori si ma uit in patut si ma tot minunez ce cadou frumos mi-a dat DD de ziua mea

Felicitari Lenutel, sarcina usoara si la termen
multi pupici din partea noastra

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana-alexia spune:

Alexia28, La Multi Ani!
Sa fii sanatoasa, iubita, norocoasa si sa te bucuri de Natalia Maria!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica9 spune:

Vesti bune pe aici, ma bucur tare, sper sa fie tot asa de acum inainte, sa apara cate o burtica in fiecare zi.

Lenutel si Hera felicitari si sarcina usoara va doresc.

Alexia28 La Multi Ani! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de cadoul cel mai frumos!

Ioana si Crisis bafta multa cu FIV, tinem pumnii pt voi.

Ana Alexia sa dea Dumnezeu sa fie IA asta cu noroc!

Iar pt restul, tot la fel, va doresc mult noroc, rabdare si optimism, restul va veni cu timpul.



Monica si Rebecca (2008.02.15)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

LENUTEL SI HERA25 FELICITARI DRAGELOR!! SA FITI MAMICI FERICITE SI SA AVETI PARTE DE BEBELUSI SANATOSI SI FRUMOSI!!!
ALEXIA28 LA MULTI ANI draga mamica si felicitari pentru cadoul frumos din patut inca o data!!!
Frumos inceput de capitol!!Ce ma bucur!!!...
Ana_Alexia multa bafta sa fie cu ochisori!!
Crisis81 multa bafta iubita, sa reusesti!!!

Astept fiv-uletul meu norocos de martie-aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Ce vad ochii mei??? Inca o veste minunata!!!
Hera FELICITARI !!!!
SARCINA USOARA, LA TERMEN SI BEBE SANATOS !!!!


alexia28 LA MULTI ANI !!! Sanatate fericire si absolut tot ce-ti doresti sa se implineasca!
Ioanatugs multumesc iubita! Iti doresc ce-mi doresc si mie!
Monica9 multumesc !
ana-alexia asta da atitudine!
lucialu asa sunt eu si imi e mai bine. Viata e prea scurta ca sa nu ma bucur din plin de ea. Sper sa va molipsiti cu toatele de la mine.
ancaoradea multumesc! Hai cu gemenii!!!

Eu peste 15 minute fac ovitrelle si ma pun cumintica la patut sa nu deranjez ovocitele !
Va pup pe toate si maine sper sa citesc inca o veste buna. Hai care mai urmeaza????





"Oamenii pot uita ce le-ai spus, dar nu vor uita niciodata cum i-ai facut sa se simta" (Carl W. Bueechner)
www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze, amintiri, etc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancaoradea spune:

HERA FELICITARI!!!! M-AM BUCURAT ASA DE MULT INCAT MI-AU DAT LACRIMILE. DOANE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Crisis, bafta multa, sa fie cu noroc si sa ne dai vestea cea mare peste putin timp ! Dumnezeu sa fie alaturi de tine !
Ralu, abia asteptam poze cu camera lui Tudor, imi pot inchipui emotia cu care ai privit camera micutului si bucuria imensa. Sarcina usoara in continuare si ai grija de burtica !
Ana_alexia, Doamne ajuta sa fie cu noroc aceasta IA, peste doua saptamani sa ne spui cu emotie ca vezi II!
Ancutza, multumim pentru povestea ta, cand are timp Ioana poate o pune pe prima pagina. Meriti din plin sa te bucuri de aceasta reusita, ca de altfel fiecare aspiranta care lupta pentru acest vis !
Hera
Te felicit si aici, sa fie intr-un ceas bun, sa fie o sarcina usoara, fara probleme si un bebe sanatos ! Cand te dezmeticesti, poate ne spui mai multe despre reusita ta !
Alexutza LA MULTI ANI !!! SA FII SANATOASA, IUBITA, FERICITA ALATURI DE CEI DRAGI SI DE COMOARA TA !!

Doamne ajuta fetelor, sa auzim de cate o gravidutza in fiecare saptamana !



magdita
http://tt.lilypie.com/lQvGp2.png
aspiranta din aprilie 2004

"Am invatat ca indiferent cat de mult suferi,
Lumea nu se va opri in loc pentru durerea ta."
"Avem timp" - Octavian Paler
www.flickr.com/photos/12786534@N04/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:


fetelor, ne mutam toate la odiseeeeeeee!!!!!
Hera felicitari din toata inima!!!! 9 luni f usoare care sa treaca repede si un puiut sanatos
Asa vreau sa incep fiecare saptamana va rog
Alexia, mda, asa cadou mai zic si eu Sa fii sanatoasa, tot ce iti doresti si de ce nu, un fratior pentru Natalia-asta iti doresc io
Fetelor, am desavarsit camera lui bb, am luat si restul-canapea, polite,dulapioare...mai ramane sa le montam. si dupa fac poze, promit
Va urez o saptamana frumoasa, cu babele de rigoare
pupici

a venit toamna...cu un bebe albastrutudor!!!
28+
drumul lui bebe
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

O primavara frumoasa cu multe burtici si mult soare in suflet!...pentru fiecare.
Acum am intrat si ce vaz : a mai venit inca o barza
Hera...FELICITARI din suflet si aici, ma bucur enorm pentru tine, Bunul Dumnezeu sa-ti fie alaturi, sa fie totul bine
Alexia...LA MULTI ANI, sa fii iubita, fericita, sa aiba rozalinda cea mai tare mamica si un brat de flori pentru tine .....
Crisis, Ana-Alexia, Ioana..mii de si pentru voi, sa fiti binecuvantate de DD cu cate o minune mica

Fetelor sa dea Bunul Dumnezeu sa o tinem tot asa, sa transformam topicul asta in endo-burtici minunate.




in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
http://tt.lilypie.com/QQEep2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

hera, am citit intrebarile tale in pagina la tutu, inteleg ca azi mai e la cabinet, da o fuga, fara programare. sarcina la mine s-a vazut la 4 saptamani si 3 zile, un punctuletz mic, dar s-a vazut ca era in uter si nu in alta parte. asa ca nu mai sta, poti sa te duci dupa ora 1-2, eventual suna-l inainte ca te va chema chiar el

a venit toamna...cu un bebe albastrutudor!!!
28+
drumul lui bebe
poze

Mergi la inceput