Tulcence (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

off
eu nu pot ca Albert numai ce a adormit. Iesim cand se trezeste

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dany, cred ca cum esti in parc...eu ma mut la doctorita jecu pe care mi/a recomandato o verisoara, asistenta in spital si pacienta a ei. verisoara mea are si un baietel care are 3 ani si e f multumita.

in alta ordine de idei va pup pe toate si va urez un 1 Martie plin de soare, bucurii si impliniri. maine eu nu sunt asa ca ...
eu deseara plec la bucuresti cu sotul meu, ne auzim luni.

silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

silvi mersi de urari, iti doresc asemeni. Drum bun si sa va intoarceti cu bine
azi m-am intalnit in parc cu danybv si arissa (super fete) si papusile lor (super gagici). Am vb cu dany de parca ne cunosteam de cand lumea ( la fel si cu arissa cand am cunoscut-o acum ceva vreme). Ce inseamna copiii astia....prin ei devii mai comunicativ.
Va pup pe toate, weekend placut si 1 martie super!

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

fetelor nusy are valoarea Bhcg =76
Deci va avea un bb asa cum si-a dorit ( eu as fi vrut sa aiba 2 dar Doamne Doamne asculta de parinti nu de "binevoitori" ca mine)
Sa fi sanatoasa si voioasa si sa te bucuri de sarcina asta asa cum trebuie

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

NUSY felicitari , sa dea Dumnezeu sa ai o sarcina usoara , un bebe sanatos si frumos
Azi am avut onoarea sa o cunosc si pe Gabiu ofata de nota 10 si arissa la fel si au niste bebei frumosi foc
Noi l-am dus pe Andrei la bunica la ora 17 si ne-am urcat cu Maria in masina si am inceput sa mergem pe la doctori pediatri: am fost gabiu la dr care ai zis tu dar azi era de garda si avea inchis , am mers pe urma in Piata Noua la Dr Popescu Ionela ,o dr foarte buna si de treaba , mi-a prescris medicamente pentru bebelusa: Nurofen a zis ca acum pot sa-i dau fiindca ea deja are 5,500 g , sa-i pun picaturi de ser fiziologic in nas si sa-i trag muculetzi cu Batista bebeului si sa merg peste 2 saptamani la control, mi-a placut de ea ca a dezbracat-o pe Maria la pielea goala si a inceput : i-a masurat circumferinta capului, a abdomenului, talia , a cantarito , s-a uitat in gat etc.
silvi8 multumim de urari si iti doresc drum bun .
gabiupetrecere frumoasa si multumim de urari.

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Gata, am culcat gaza.
Felicitari, Nusy! Sarcina usoara si fara probleme sa ai! Noi ramanem cu pumnii stransi si poate mai vii si pe la noi sa ne spui cum merge.
dany, sa stii ca am auzit de bine de doamna Popescu. Chiar ma chinuiam sa-mi amintesc exact cum o cheama. Sanatate Mariei!
Mi-a placut intalnirea, as fi vrut sa stam mai mult dar...poate data viitoare. Maria e o scumpa mica si cuminte, iar Albert un frumos. Maya ii tot face curte, dar se lasa greu baiatul.
Cu acordul fetelor, maine pun si cele cateva poze pe care le-am facut.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

neata fetelor,
sunt cam chiauna dupa cheful de ieri dar incet incet ma remontez. Am vazut pozele de ieri, sunt super frumoase dar ghici cine nu apare in poza: pozarul. Asa ca data viitoare vin cu aparatul si arissa, nu mai scapi

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Si eu la cafea, am baut-o pe bucati...daca pot sa spun asa.
Am realizat apoi ca eu nu apar in poze. Alta data.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

LA MULTI ANI !!! SA AVETI PARTE DE O PRIMVARA FRUMOASA SI PLINA DE IMPLINIRI!!!pentru toate fetele
noi suntem bine aplicam tratament pe Maria si observ ca este mai bine un pic .
mi-a placut intalnirea de ieri, sunteti niste fete minunate si aveti niste copii tare frumosi .data viitoare poate reusim sa stam mai mult impreuna .
arissa si gabiu va pup si astept sa vad si eu pozele .

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

fetelor bate vantul tare afara si azi nu cred ca iesim. Suiera prea rau. Voi ce ziceti?

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput