Tulcence (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

arissa, uau ce de aniversari! Aveti o luna plina. Sa va mearga bine toata luna si sa va distrati pe masura. Noi avem in fiecare luna cate ceva de aniversat ( adica noi si prietenii nostri). Pana anul trecut lipseau din palmares luna mai si iunie dar odata cu nasterea lui Albert si a finutului nostru ( in iunie) s-au acoperit si lunile astea
danybv si sora mea este f. aproape de biserica ( in sensul spiritual) si merge in fiecare duminica la slujba. Eu recunosc ca nu prea... Dar ma rog de acasa, sper sa se puna
iana_mari succes la rezultatul analizelor si drum bun la C-ta.

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

fetele cu bebelusi aveti idee de un pediatru bun pentru bebelusa mea ?
multumiri in avans pentru raspunsuri

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

danybv dc nu ai probleme orice pediatru e bun. Dc ai nu stiu ce sa zic. Noi avem o dr. pediatru in bloc si ne-a scos din belele pana acum cu succes si zambetul pe buze. Are cabinet pe str.Bucovinei in cladirea cu Nemo land. E foarte sufletista si-ti da retete gratuite fara probleme, pt orice. Pana acum nu am avut probleme f. nasoale si cele avute s-au rezolvat ( Doamne ajuta!). Un punct in plus e ca vine acasa si-ti da nr. de mobil.
La altcineva nu am fost si nu pot da detalii dar poate-ti spune si arissa de pediatra ei si te hotarasti apoi.
pupici la toti/toate

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirell@ spune:

buna fetele........

o pediatra buna este d-na dr. BRETCAN ELENA. Cu Teo am fost la ea si acum e mai bine. Are cabinet pe Gavrilov un pic mai sus de cofetaria BOEMA. Scrie pe bloc. O puteti gasi si in spital sus la pediatrie, in fiecare zi pīn#259; la 14-15. S#259;n#259;tate.

Silvi8 cel mai bine este sa te rogi tu nu altcineva in locul t#259;u. De unde stii cu siguran#355;#259; c#259; persoana respectiv#259; se roag#259; pt tine? Eu merg la biseric#259; in fiecare Dumnic#259;. Ma rog personal ca s#259; fiu sigura.

Gabi multumim de capitolul nou!

Duminic#259; puiul meu īmplineste un an!

Mirell@ mammy lui Teutzu 02.03.2007

Mamy si eu...Teo
Uraaa...merg singur
Sforai de nu se poate
urc pe pat
Poze noi-Teutzu
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirell@ spune:

nush ce s-a intamplat cu literele dar poate intelegeti.

Mirell@ mammy lui Teutzu 02.03.2007

Mamy si eu...Teo
Uraaa...merg singur
Sforai de nu se poate
urc pe pat
Poze noi-Teutzu
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Nu stiu daca pot fi eu de folos, doctorita de familie la care am inscris-o pe Maya e si pediatru si merg pe mana ei. Imi place ca e moderna in gandire si pana acum am facut ce a spus ea si a fost bine. Ce-i drept, nici nu am avut probleme de sanatate cu Maya decat o data, plus un episod diareic.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

multumesc mult fetele de raspunsuri am sa notez in agenda si ma voi duce cu Maria fiindca medicul de familie mi-a dat pentru fornaiala din nas : Nurofen iar eu stiu si chiar scrie si pe prospect ca Nurofenul se da de la varsta de 3 luni in sus ori Maria are abia 1 luna si jumatate deci nu-i bine, exact cum mi-a dat si cand eram insarcinata Nefrix care este interzis in sarcina .....ooooffff
de asta doresc sa o inscriu si eu pe Maria la un pediatru bun .multumesc inca odata

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

dany, eu imi schimb medicul de familie, chiar luni tre sa merg sa iau scrisoarea medicala. ma mut la doctorita jecu, asa ca daca nu esti multumita de medicul tau de familie mutate la altul. eu ma mut doar ptr ca pana acum aveam medicul la tara si imi vine f greu.

arissa, chiar ca ai multe de sarbatorit in martie, o sa o tine-ti tot intr-o petrecere!

mirell@, ma bucur ca teo se simte mai bine. probabil ai scris cu diacritice si de/asta ti/au aparut asa cuvintele.
La multi ani TEO!!!!(ptr Duminica)



silvi
nunta mea
luna de miere

bruno
poze diverse

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Doamne mai silvi8 am schimbat pana acum 3 medici de familie , ce sa ma mai fac ? chiar nu mai stiu , cred ca voi umbla cu caravana pe la medici , am sa poposesc cate 1 an pe la fiecare

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

fetelor ies si eu acum in parcul personalitatiilor , ura ura

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput