Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (95)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Devylla, deci te-am reparat la moral de nu se poate, este? Asta e cel mai important! Pupici la fata frumoasa si micutza ei japaneza!!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Iar am ras una buna cu Capatina mea preferata...
Am admirat-o pe Degetica si pe mogaldeata cu ochi migdalati.

Noi vom absenta putin. Motivat.Plecam azi la Deva, sa mai fim si noi rasfatati putin.
Altfel una calda-una rece, nu prea mananca Sara si urla din senin, cred ca se pregateste si la noi ceva prin gurita.

Va pup, aveti grija de voi!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nana, si io te queiro mucho iubita!!!!

Hai ca ma duc sa haleste ceva la Mall, ca deja o punem de-o telenovela cum aruncam noi cu dragostea asta in cele patru zari... Prea multa iubire strica vere, strica...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

O intrebare: bebelusii vostri misca degetelele in somn? In sensul daca tresar. La ANdrei se intampla asta, ba cate un degetel, ba 2-3 odata si ma intreb daca as afac bebelusii si e normal sau iar ne pregateste ceva?!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

M-ai reparat iubito...pai..is asa fresh...cred ca fac noapte alba,nu alta.
Pofta sa ai prin Mall.
Si eu plec...ma duc sa mai stau si cu Y al meu...ca deja traieste fara nevasta.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Auzi corazon.. da' tom degetel e si el in concediu?.. ca sunteti tare migratori.. ba la munte, ba la mare.. ba o luna in Europa...

que te goce la comida!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc

O intrebare: bebelusii vostri misca degetelele in somn? In sensul daca tresar. La ANdrei se intampla asta, ba cate un degetel, ba 2-3 odata si ma intreb daca as afac bebelusii si e normal sau iar ne pregateste ceva?!



Incerc sa-mi amintesc.. insa nu reusesc... Sper din suflet sa nu fie motiv de ingrijorare. Pana la urma au sosit rezultatele analizelor pe care le-ati facut in America?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc

O intrebare: bebelusii vostri misca degetelele in somn? In sensul daca tresar. La ANdrei se intampla asta, ba cate un degetel, ba 2-3 odata si ma intreb daca as afac bebelusii si e normal sau iar ne pregateste ceva?!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Tresare asa si Erika...stiu ca si nepotelul meu cand era mic,pe la un anisor il vedeam tresarind in somn.Mai viseaza si ei...sper sa nu fie nimic rau.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc

O intrebare: bebelusii vostri misca degetelele in somn? In sensul daca tresar. La ANdrei se intampla asta, ba cate un degetel, ba 2-3 odata si ma intreb daca as afac bebelusii si e normal sau iar ne pregateste ceva?!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

si iubitica mea misca degetelele cand doarme deci eu cred ca nu ai de ce sa te ingrijorezi probabil cand au somnul mai adanc

mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Nana, si Sara mai face asa in somn.

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput