Fulguleti de nov - dec 2006 (156)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Laura, dk e asa urat cu mucii pune-i Pivalone(are cortizon!!!) cate 1 puf de 2 ori pe zi 7 zile...vei fi uimita ce lilieci zac acolo. Cred ca vibrocil ser sunt apa chioara in acest stadiu...poate gasesti colargol??

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Of io ce ma fac ca Garga se urca pe masuta si merge pe ea, pana acum se urca si se aseza macar, acum e lipita de pat masuta si merge pe masuta trece-n pat, aseaza pernele cum am invatat-o iar se intoarce pe masuta...stiu duc masuta pe balcon??In curand raman fara mobila in casa!
Hi hi are un cuvant nou...Abuz asa scurt zice si cu buzele tuguiate...e autobuzul.

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Iaca si poze http://picasaweb.google.com/kikineata/1anSi3Luni

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

admirat garga lui kiki, tot mai frumoasa okioasa mica

laura, imi pare rau ca dani e bolnavior.. vezi sa nu ia si conjunctivita de la taica-sau, ca e tare contagioasa.. sa se spele pe maini f des (tati), sa aiba prosoape separate, sa nu-l atinga dani la oki, etc etc, stii tu..

azi la ora 18 avem programare la tuns pt oana .. tineti pumnii sa stea la tuns ca altfel tb sa bag masina ca are o pleata... si transpira rau saraca ... si nu sta cu nici o agrafa/elastic in par, si nu mai sta la uscat pe cap, la spalat, etc etc.. ideea e ca tb sa ne tineti pumnii sa stea la tuns, ca altfel nu stiu ce ma fac

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

kiki, la fel facea si eric, avea traseul bine stabilit: fotoliu-masuta-fotoliu (masuta fiind intre cele doua fotolii, si anume :)) ). nebunia cu urcat-coborat, iar urcat, iar coborat a tinut cam o luna.. acum nici nu le mai baga-n seama :) cred ca tinea neaparat sa-si demonstreze ca poate :)) oricum, nu ca ar ajuta la ceva, dar niciodata nu s-a intamplat nimic pe acest traseu. era super-extra-atent si cand facea trecerea pe masuta parca se misca in reluare :)) eu zic sa o lasi sa-si faca damblaua, nu cred ca mutarea mobilei e o solutie, decat de moment eventual.. la un moment dat le vei aduce inapoi in casa, si ea automat, va trece la a performa diverse sporturi icstreme :)) stai langa ea, asigura-te ca n-are cum sa pice, si cu asta basta.. o sa fie atrasa de minunatia asta de joc nu stiu..o sapt, doua, trei, da-i trece.. si cu ocazia se obisnuieste ca locul masutei din sufragerie este in sufragerie, langa canapea, si nu pe balcon :) zic si io .. tu faci cum crezi ca e mai safe pt voi

Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

inainte sa fac capitol nou, vreau sa va spun ca-s super fericita, ca de dimineata a halit copilul una bucata felie de paine, unsa bine cu peanut butter, si cu rondele subtirele de banana deasupra... adica micul meu dejun ideal :)) dragu' lu' mama de matz mic.. aproape ca nici nu mai conteaza ca la pranz n-a vrut decat o felie sunca presata cu miez de paine si o rondea de cartof copt :))) l-am culcat cu butelca cu lapte, evident :)) deci vedeti..cand v-am zis io ca ghicitoare-n lapte ma fac cand oi fi mare...... :)))

gata, bag capitol.

Deea, mami de www.onetruemedia.com/shared?p=414b2893332a6a41d7c2a4&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eric(15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is a man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)" Groucho Marx

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_n-d_06 spune:

subiect inchis, continuam fulguiala AICI !!

Mergi la inceput