Mamici de Martie-Aprilie 2008!! (112)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VioletaH spune:

Naty sper sa mai pot sa gandesc. Ce mult as vrea sa existe o metoda din asta bruta (par, caramida) sa te nauceasca bine si sa-ti revii dupa ce iese bebe...

Foarte frumos montajul tau si imi place si melodia. Iar tu in 99% din poze arati de 18 ani! As fi zis chiar mai putin, dar am vrut sa te fac macar majora

Hai ca daca tot ati facut atata tambalau cu youtube, hai sa dau si eu o melodie. E vechiuta, nu stiu daca sunt amatoare de gen p-aici, dar mie imi place rau si de fiecare data cand o ascult imi trezeste niste amintiri...deh..ale tineretii valuri...

varianta originala (fara videoclip) http://www.youtube.com/watch?v=LdnAbtIF3YM&feature=related

o versiune recenta, live, doar cu Holly, (care mi se pare foarte reusita)
http://www.youtube.com/watch?v=IV5N21mpmIo&feature=related




Vio 37+ Sean Adam
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ariel, Pe cuvantul meu,la egalitate cu Cory te votez cea mai haioasa randunica la povestit; iar pe Alexoi si pe Larisoi, de asemenea, cele mai adevarate teroriste randunele...Cu adevarat, aschia nu sare departe de trunchi. Sunteti un deliciu!

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Fetelorrrrrr, in ciripeala voastra rapida ati pierdut pe cineva la capitolul trecut:
vedeti postarea lui gecko

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116957&whichpage=20

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Ariel, pai asa zic si eu, dak dr zice ca-i ok, de ce nu?ce mi-e 8 ore cu trenul cum ai fost tu, ce mi-e 11 cu masina, nu?.. mergem in gasca, cu nasii, cu ai mei, si probabil va veni si soacra-mea!...dar, ca si voi, speram sa strangem banii pana atunci, ca-s tare multe cheltuieli intre timp...

LUNY, in 38+ cu bebe MATEI CRISTIAN - Doamne ajuta-ne, ca mai e asa putin!..
DPN 11.03.2008

http://www.flickr.com/photos/23097488@N05/sets/
http://community.webshots.com/user/luny_lee

Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

Naty,

Este superb filmuletul. Este absolut superb.

Obs:
1. Am un tricou cu I NY identic. Dar, alta marime
2. Cele doua poze in care ai cate un tort in fata sunt Machiavelice. Cum ai reziatat mama? Ca eu cand le-am vazut mi-am adus aminte de citatul acela din film:

"Look but don't touch,
Touch but don't taste'
Taste but don't swallow."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Gudinde, mishtoo (versurile). Ei, marturisesc ca in cazul tortului de la nunta, a doua zi, la petrecerea de la soacra-mea, am mancat o felie si am mai tras cateva unitati de insulina in plus si a fost ok. dar nu abuzez never de chestia asta, ca altfel m-as face
Gecko, ai dreptate, era haos... DA' ACU NU MAI E!!
Asadar, fetele, fac armata cu voi: mai scrieti, dar nu mult, hai la culcare toate, cu arsuri-fara arsuri si maine dimi cum ma scol (ma scol iar devreme) mesteresc capitol nou; in seara asta ramane asta, daaa?!
Pt ca mergem la culcare!!!

Naty
mamica Iuliei Elena
DOAMNE, ADU-O ACASA SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

buna mamici...
mm fost la control...mi-a laut dr mea tensiunea si am avut-o 12/6...nu e bine ca oscileaza ...mi-a dat sa iau aspenter 1 tabl/zi.mi-a facut control firul e ok,bebe e ok,i-a ascultat bataile inimioarei si sunt ok...trebuie sa am grija sa nu mai mananc sarat,acrituri si sa nu beau f multa apa...o sa mai merg peste 2 sapt iar maine trebuie sa merg sa mai fac un ex la urina..
am vazut ca olgutza si micutza ei sunt bine si o sa vina cat mai repede acasa...e o scumpa micutza...ce frumos doarme..
naty-e f frumos filmuletul tau...am citit cate drumuir faci pe zi...acum recuperezi timpul care ai fost nevoita sa-l petreci in pat
ma alatur si eu galeriei...hai delphinas ...mult curaj si sa vina bebe david repede si sanatos,voios...
bubu gospodina-
maryb si eu am avut intepaturi cel mai bine e sa vb cu medicul tau ginecolog...el stie cel mai bine ce trebuie sa faci...
mami-eu simt intepaturi si o greutate pe jos atunci cand fac trebulica prin casa..gatit etc..si ma fatai ba in pat ba bucatarie ba baie...asa ca ai grija mamicico
va pup si va zic noapte buna...apropo de zozelina mai stit ceva...ce o face saracutza...

rami26 + 33 sapt




http://community.webshots.com/photo/2088884470102998389jKqgQp

bebicul_meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Naty imi pare tare rau ca ai atatea probleme,chiar nu meriti,dar asa cum ai spus si tu trebuie sa ai incredere in DD ca totul va fi bine..Iar despre montaj-este foarte frumos

Gecko bine ai venit la noi la odisee- mai scrie repede 5 mesaje cu bla-bla-bla ca sa scapi de moderare si sa ciripesti cu noi in timp real . Si da-ne si ceva date despre tine,daca vrei..

Ali chiar ca e tuguiata burtica ta, poate o sa ai o supriza-cine stie?

De sefa noastra Zoze nu mai stim nimic?Eu sunt tare curioasa ce a patit de era putin traumatizata..stie cineva?




POZE(burtica,Alexia,diverse)
Antonia



Nicol31+ cu Antonia si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Mamma mia,Naty,ce iubire!!!Este super super..M-am minunat cum erai tu "piele si os",nu ca acum ai fi grasa,dar super slaba mi se pare ca erai.Ma bucur ca ai reusit montajul,si mai e ceva:daca vrei la unele poze,unde se vede marit doar mijlocul pozei,sa se vada tot,te duci la edit,apesi pe poza raspectiva si micsorezi de acolo,apoi save.
Mamma mia,Vio,ce m-ai impresionat cu pozele!Deci esti mamica fotograf..Bv.
Si eu fug la si apoi ma bag la culcare,ca maine trebuie sa ajung la dr cu rezultate.Si nu mai ma scol eu la 11,ci treb la 6.Sper sa adorm curand..
Noapte buna.

Stela 31+Teodora Traseul in burtica
Pozici www.onetruemedia.com/shared?p=50677c305de26d1ca1af23&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Povestea noastra..
"In sfarsit, am pasit si noi, voinice, in luna a 8 a. Doamne ajuta sa ajungem in luna a 9 a!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:

Eu o ascult pe sefa Naty si ma duc la culcare.

Noapte buna randunici!

POZE(burtica,Alexia,diverse)
Antonia



Nicol31+ cu Antonia si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput