Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (94)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by ramonaiani

quote:
Originally posted by danielle02
... eu cred ca le e dor si lor si sunt inebuniti dupa nepoti si stranepoti



Ai dreptate, ai mare dreptate. Mai ales ca a ramas stabilit ca vorbim pe messenger, ca anul asta ne-am facut deja norma cu Romania

Eliza (06.09.07)


sa nu mai fii suparata,
noi vrem sa mergem de Paste acasa,asta doar de e gata pasaportul fetei daca nu,cred ca prin august abia :(((



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

era sa uit sa urez si eu la multe luni sarbatoritilor de azi!sa cresteti mari, sa fiti sanatosi si sa-i bucurati pe parinti!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna dimineata
ANA multumesc pentru cafeluta ,tare buna .
RAMONAIANI spor la treaba ,o scoateti voi la capat , o mamica obosita .
ANDREEA o mamica si un baietel tare cumintel si tare plimbaret .
YAIA multa sanatate lui TUDOR .
DANIELLE servici usor ,sa ai o zi buna !
SIM ,am intrat mai putin pentru ca nu prea ma simt bine ,Teuta este maraita ,Alex are multe teme ,pe aici este treaba de facut ,mancare ,ordine ,si uite asa nici nu imi dau seama cand se face ora sa plec la servici ,hai ca nu vreau sa ma vait ,cred ca am eu o stare mai nashpa ,dar trece ,mai ales ca vine sau a venit Primavara .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by bikmaria

multi pupici pentrul cel mai frumos si cel mai curajos baietel din grupul nostru ,luptatorul ANDREI ,iti urez tot binele din lume alaturi de cei mai iubitori parinti .LA MULTI ANI !curajosule !,iar pentru mamica ta ,tot respectul si toate din lume .NANA sa fiti fericiti ,iar viata sa va fie numai zambete .

BIKMARIAmamica de dulceata mica MARIA TEODORA (05-09-07) si de papanas maricel ALEX (14-07-96) Poze noi ,cu noi



Multumim din suflet, Maria!

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by diwana

Sper sa nu se supere nimeni daca totusi ii fac o urare lui Andreiut cel frumos al unei mamici superbe si puternice si al unui tatic pe masura.
Andrei iti doresc o viata atat de frumoasa precum chipul tau, atat de fericita precum zambetele tale dupa care se topesc mami si tati si senina precum ochii tai.
Andreiutul
mami de Andreiut
tati de Andreiut

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)




Va pupam si noi si va multumim mult.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

Fetelor, va multu' mult pentru incurajari Aveam nevoie. Da Ana, e cumplit sa simti ca-ti sparge nasul. Mi-e si rusine sa spun, dar inainte de operatiune am plans ca un copil in cabinet, nu puteam sa stau sa-mi indese pe nas o fasa de vata cu ceva solutie. Nervi pe dr. la greu, m-am simtit aiurea rau. Maine alta :(
betty, da, era nevoie de punctiile astea, ca am tot incercat cu spalaturi, antibiotic pulverizat, apoi augmentin, doua ture si n-a cedat. Sotul tau a mai avut probleme de cand a facut punctii? Acum fac si aerosoli cu fluimucil, placere maxima ce mai!

Yaia, multa sanatate lui Tudor!



mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Nana, vorbeai de infofolit. Pai la voi e frig! La noi e vorba de temperaturi de peste 15 grade zilele astea!

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts



Adevarul ca da, este frig, dar il scot zilnic pe Andrei afara la aer, ptr ca dr din Ro mi-a zis ca poate fi scos afara si la -10 grade si tinut maxim o ora cu conditia sa fie imbracat. Asa ca, chiar daca sapt trecuta au fost cateva zile cu -8-6 grade, eu l-am infofolit bine si l-am scos asa cum l-am obisnuit si-i multumesc lui Dumnezeu ca nu a racit.

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Rox, merci ptr sfatul cu lingurita! Din pacate la noi nu se poate aplica ptr ca Andrei inca nu tine obiecte in manuta, lucram la asta, asa ca pica.
In continuare nu maninca si face scandal, in sensul ca plange. Mi se pare o diferenta f mare de la 6 mese cu 180ml la 4 mese cu maxim 60 bauti de el, dar ii mai apas eu pe tetina sa-i curga in gurita si cu greu facem 100. Nu bstiu ce sa mai fac., Pana acum nu dormea de la steroizi, ca il agitau si ziua nu dormea deloc iar noaptea se trezea de 2-3 ori sa pape, iar acum doarme ca un ingeras, toata noaptea in schimb nu papa. Dr a zis ca din cauza steroizilor scade apetitul, dar chiar in halul asta?


Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

Nana....lasa baiatu.
se poate intampla ceva daca nu mananca mult? ca daca nu, iti faci griji degeaba!!!!



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Andrruzza si multa sanatate!
Yaia sanatate puiului mic.

Pentru cele 4 lunite implinite
Papanashului Tudor Ianis de mami Doinidoini

Pentru cele 5 lunite implinite
Dulcetei Ioana de mami carpatina
Papanashului Andrei de mami Miaunici
Papanashului Tudor Gabriel Carma
Papanashului Dean de mami Saphir

Pentru cele 6 lunite implinite
Dulcetei Ana-Elena de mami Bernix



Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput