Casnicute sexy (163)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

LA CAT MAI MULTE LUNITE INAITE ELIZA! Sa fii sanatoasa!

Mirela,multumim! Cunosc senzatia de incepere a serviciului si e drept ca nu e tocmai placuta. Ce lucrezi acum?

Azi merg sa-i pun cercei Amirei. Cred! Inca nu m-am hotarat daca am curaj sau nu. Si e cam nasparlie vremea de plimbare.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Neatza. Remember me?
Nu mai am timp nici sa mor.Stefi a crescut si ma solicita mai mult parca.Tot timpul sa facem cate ceva impreuna, sa ne jucam, sa pictam, sa coloram
Acum luptam cu o rinita si cu nas infundat, normal...
Nu v-am citit si-mi cer scuze.Sunt tot pe fuga dar va dulce pe toate.
Sper sa reusesc sa intru pe seara.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

miha - succes sa nu planga prea tare.dar dupa...cine o sa fie cea mai frumoasa?

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata!
mirela, multa bafta la serviciu!
miha, o sa plinga, dar f putin, nu doare si ea mitittica uita repede. asteptam poze cu maimutica cu cercei.
georgi, te asteptam mai des.
danelutza, am luat covor, deschis la culoare normal. nu am dat f mult pe el, asa ca daca se strica, peste un an il schimb, ca de spalat nu prea am unde.
mergem la papa, revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Mi-am luat liber singura Mi-au venit uratzii dimineatza la munca si m-a apucat o durere de burta. M-am cerut azi acasa si mi-a zis una dintre sefe( ) sa merg la gine pt. ca acasa nu ma lasa . Asa ca in urma discutiei cu gine mea, mi-a dat scutire pana duminica
Merg putin in pat si pe urma citesc capitolul trecut.
Revin

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

alooo! pe unde umblati? a dat soarele si gata stati numa' afara?
am fo si noi la plimbarici, acum facem nani, urmeaza runda a doua.
miki, sanatate!
de monica stie cineva, ceva? au ajuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... salutici si de la mine, am cetit dar nu pot scrie aproape nimic, ba da pot, dar cu mina stinga, ca am fost la masaj, mi-a recomandat repaos total. S-a speriat doctorul, cica muschi asa tare si muncit ca al meu, nu a mai intilnit pina acum.
Va tuc si mai revin cind imi trec durerile.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

danelutza. multa sanatate si refacere cit mai rapida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by gabitz78

miha - succes sa nu planga prea tare.dar dupa...cine o sa fie cea mai frumoasa?



Si eu am incercat sa-i spun acelasi lucru,ca va fi cea mai frumoasa printesa,dar nu m-a crezut. A plans draga de ea cu suspine si cu lacrimi mari mari... Si eu pe langa ea...

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra,sanatate multa si ai grija ce faci cu muschiul ala tare si muncit.

Georgi,sanatate multa la zambareata mica.Musteata ce face?

Miki,sanatate multa si tie...Acu daca ai scutire o sa stai mai mult cu noi,nu? ca de la noi nu pupi nici o scutire sa stii.

Alina,la noi sunt spalatorii auto unde se spala si covoare.
Si noi ne-am luat covoare acum cand ne-am mutat si cel mai incantat de ele a fost Robert. La toata lumea s-a laudat ca are covoare noi.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput